· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Povesti cu mama si aspirante " zapacite " - 112
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Povesti cu mama si aspirante " zapacite " - 112     
gogolea

24.05.2010 5:05     citat 

bonjurica trag cu ochiul
crys, buna-i o cafea s i la ora asta..
noi ieri am stat tot in casa pt ca Ariana era cu febra usoara; dar azi am fost cu totii vioi asa ca am mers prin ikea sa ne luam niste draperii albe, ca acusi vine soarele de vara si ne coacem .. trag cu ochiul
nu stiu ce-i cu fetele.. probabil sunt prea ocupate sau cine stie.. ele pot spune mai bine trag cu ochiul
cum a fost ziua de ieri? ati petrecut frumos?

sus

Denunta
iva

25.05.2010 7:22     citat 

Buna dimineata

La multi ani! Cry...multa multa sanatate...si bebic sanatos...vreau si eu o feliuta de tort...foarte bine arata...mmm...dar sa caut o cafeluta... sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 7:39     citat 

neatza fetele zambet

iva ce cafea aratoasa trag cu ochiul cum ai petrecut in minivacanta?

sus

Denunta
iva

25.05.2010 7:41     citat 

Binisor gogo...nu ma laud decat ca am reusit sa merg dupa ciuperci...si le fac azi cu smantana sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 7:53     citat 

oo, super! chiar a fost vremea de ciuperci.. trag cu ochiul ce soi de ciuperci ati cules?.. eu nu stiu sa le recunsoc decat pe alea albe de camp..

sus

Denunta
iva

25.05.2010 8:15     citat 

champignions si bureti de roua sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
byannca

Copii
Karina Ioana: 11 ani, 6 luni

25.05.2010 8:55     citat 

Buna dimineata fetele!

Ieri am fost si noi la niste prietenii in Sinaia si ne-am intors seara acasa..a fost bine ..am mai schimbat peisajul si bineinteles aerul.....

Crys zambet La multi ani sa ai un bebe frumos si sanatos sarut

Ar trebui sa facem si noi cinste cu o felie de tort zambet Karina a implinit ieri 11 luni...ce mai trece timpul...

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 9:02     citat 

La multe lunite, Karinei ! sarut
gata e mare, peste-o luna face 1 anisor trag cu ochiul

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 9:21     citat 

ia sa punem niste poze cu gogolica mititica, f incantata de mersul ei trag cu ochiul

si-asta e de sambata:

sus

Denunta
Kurai_Lucy

Copii
cea mare: 13 ani, 5 luni
cea mica: 9 ani, 9 luni

25.05.2010 9:34     citat 

neata fetelor cochetelor
eu nu am mai intrat..am avut 3 zile libere sambata-duminica-luni... foarte fericit sambata am fost la o nunta, duminica pana dua-masa am fost la socrii la tzara iar apoi acasa..recunosc ca duminica si luni am dormit f f mult (surprinzator pt mine)..Cata e bolnavioara, are febra de duminica, ieri a fost f miorlaita...azi o duce tati la medic...banuiesc rosu in gat sau in cel mai bun caz ii iese o masea (dar nu pot sa imi dau seama ca nu ma pot uita)...desi totusi poate e o raceala (desi nu tuseste, nu ii curge nasul..dar cand are febra zice ca o doare fruntea)...luni nu a mancat aproape nimic toata ziua, duminica la fel...mi-e groaza ca parca vad ca iar ne baga pe gat antibiotic..trist
in rest ce sa spun de azi iar la munca socat
gogo f frumoase rochitele... foarte fericit eu in general ma feresc sa cumpar chinezarii dar nici nu imi permit sa dau f multi bani pe haine..sau pe incaltaminte...nu stiu cum as reusi pt ca fiica-mea orice papuci are in maxim 2 luni ii face praf....si ea avea piciorul f mic si f f greu ii gaseam ceva de incaltat....cand avea 1 an i-am gasit o pereche de sandalute marimea 18 la o prietena, am cumparat-o si cu perechea aia s-a dus toata vara inainte scot limba dar ce preturi scrieti voi pe aici de papuci pt copii... prostit aoleo....
a...si Catalina cand avea 1 an nu mergea singura...cum o lasam de manuta, isi dadea drumul in fund...nu era sigura pe ea....a indraznit sa mearga singura abia la 1 an si 3 luni dar de atunci nici nu a mai vrut sa o tinem de manuta....

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

25.05.2010 9:45     citat 

Ariana esti o scumpa, mor dupa ochisorii aia expresivi si dupa zambetul tau dulce sarut sarut sarut sarut

Eu din pacate am pierdut sarcina, multe dintre voi stiu de la celelalte topicuri, nu am vrut sa umbresc si aici cu povestea mea. Sunt bine acum si sper sa imi dea DD si bb2 cand o crede el de cuviinta.

Va pup dulce pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 10:04     citat 

gonzo, stiam de tine, ca am citit mai devreme prin ce ai trecut si mi s-a rupt sufletul..
stiu ca ti-e greu si orice consolare e mult prea mica.
la indemnul lui Salome, eu pentru fiecare sarcina pierduta am plantat o floare. "sa-i redam universului", spunea el.. cand am facut acel gest am simtit asa ca fac ceva, ca nu dau uitarii dar nici nu inchid totul doar in mine.. pe mine m-a ajutat sa ma impac cumva.. mai degraba sa accept ce se intampla..

sus

Denunta
iva

25.05.2010 10:09     citat 

Gonzo...imi pare tare rau...te imbratisez si eu cu drag... sarut sarut sarut

Gogo Ariana e o dulceata de fetita...iti vine sa o iei acasa ... sarut sarut sarut sarut

Lucy
sanatate Catalinei...sa nu fie nimic grav...si noi tusim la greu sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gogolea

25.05.2010 10:12     citat 

iva, nu dau fata scot limba

lucy, stii , ma gandeam ca poate ar fi bine sa mergi cu CAta al un homeopat.. afectiunile astea sunt datorita sistemului imunitar scazut.. si sigur ar putea-o pune pe picioare in cateva luni..adica sa nu mai tot recidiveze.. ma duc sa-i dau fructele fetei si revin mai incolo trag cu ochiul

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 15 ani - La Multi Ani!

25.05.2010 10:39     citat 

neata sarut

gogo sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut mince mama zimbata mica sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

lucy...bine ai revenit sarut

gonzo...imi pare rau trist trist trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: