· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (454)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (454)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 8:43     citat 

neata' si de la noi!

ancamonica felicitari ptr grasunel...mai un pic si iti vezi minunea sarut sarut sarut

si eu am fost tare matinala azi...m-am trezit la ora 5 si acuma imi e un somn confuz ...dar astept sa mi se trezeasca puiul , nici chip sa mai atipesc prostit

pe aici nu ploua dar bate un vant de te usuca trist

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 10 luni
Naty: 8 ani, 1 luna

18.05.2010 9:19     citat 

Neatza... sarut sarut sarut sarut

Ancamonica....ce frumos.....mai ai un picutz si o sa-ti tii minunea mica in brate... sarut sarut sarut sarut
Ralu-mada...sarut sarut ....dar stiu ca ai fost matinala.....si eu ma trezesc de ceva vreme inaintea ceasului...pe la 05.30...dar mai motzai un pic pana suna....ca nu rezist sa ma trezesc asa devreme...mai ales ca este asa de urat afara.....nervos

Fetelor, mie mi-e pofta de asa ceva, asa ca va invit si pe voi....mai trebuie sa gasim si locatia...calduroasa....cu mult soare.....si cred ca am gasit-o...va invit pe toate....foarte fericit sarut sarut sarut

sarut sarut sarut sarut sarut si o zi minunata sa aveti exclamatie

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 11 ani, 4 luni

18.05.2010 9:28     citat 

e crispy in vremuri de rastriste nu stiu zau daca mai putem si spera la asa ceva....noi nici macar la concediu nu putem spera, ca bebica va fi prea mic sa il ducem undeva, asa ca acasuca doar, dar un cockteil as bea, arata bine, doar sa fie acru si nu dulce ca nu pot sa beau dulce, toata ziua imi fac limonada.
fetelor cu nr de saptamani apropiat de al meu, voi va faceti vaccinul antitetanos?

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 9:31     citat 

Crispy sarut sarut sarut ...intru si eu in jocul tau scot limba ...hai, cand plecam??? e asa frumos sarut prostit foarte fericit

ralucutza15 eu cum am scris si ieri nu il voi face pentru ca in Fr nu se practica zambet

Ultima modificare efectuata de catre ralu-mada la 18.05.2010 9:35, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 5 luni

18.05.2010 9:33     citat 

Neata si de la noi!!
Mama crispy...ca m-as balaci cu Iris in apa aia zambet mai ales ca ii place sa faca baita.. in apa multaaaaa!! daca ii pui putina apa, urla de mama focului, cand e apa multa, e ca un mormoloc.
Ralucutza.. eu tin minte ca am intrebat de ce e necesar vaccinul antitetanos. Dr Gineco mi-a zis ca daca se intampla sa nasc cumva acasa, sau pe unde sunt..sa nu ma infectez nici eu nici copilul. Acum ma gandesc la dalinuta, care a nascut acasa.. Se poate intampla orice.
Si pe deasupra cand am facut cotetul la puiuti si m-am mai intepat in cuisoare si sarmulite, am stat fara grija , ca stiam ca nu o sa ma infectez.
e decizia ta daca il faci. eu l-am facut intr-o singura priza, in sold. Stiu fete care au facut in 2 priza, si in mana.
Va pup, fata e in balansoar, si nu vrea sa doarma deloc. Doarme destul de bine noaptea, si cred ca e super odihnita.
Pupici

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani, 9 luni
AURA MARIA: 11 ani, 3 luni

18.05.2010 9:34     citat 

CRispy,Ralu_mada...vin si euuuuuuu!!!!! foarte fericit

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 9:38     citat 

----------
Codrina a scris:

Va pup, fata e in balansoar, si nu vrea sa doarma deloc. Doarme destul de bine noaptea, si cred ca e super odihnita.

----------

Codrina iubita, dar nu e prea micuta Iris ptr a sta in balansoar?

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 5 luni

18.05.2010 9:54     citat 

buna fetelor,

ma cam doare sub burtica si in zona inghinala trist
am pus la spalat hainite de-ale bebelinei. Sunt atat de frumoase si colorate!

ancamonica sarut felicitari pentru bebe grasunel sarut

vin si eu crispy sarut parca ma si vad pe tersasa cu un cocktail cool rad cu voi la taclale

va pup si sunt prin zona sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 10 luni
Naty: 8 ani, 1 luna

18.05.2010 9:55     citat 

Ralucutza15....cu imaginatia nu ne impiedica nimeni si nimic sa plecam unde ne-ar face placere.... trag cu ochiul foarte fericit sarut sarut sarut
Ralu-mada....eu sunt deja acolo....si va astept...am aerisit un picutz...am aprins deja betzisoarele parfumate.... foarte fericit sarut sarut sarut sarut ...asadar...totul este pregatit....sunteti binevenite toate.... foarte fericit sarut sarut sarut sarut
Codrina...haide la balaceala....acum trebuie sa apara si delfinutzii....cat de incantata ar fi Iris....sa inoate pe spatele lor..... trag cu ochiul sarut sarut sarut
Anika....esti binevenita...iiimmmm...ce gasca faina am facut....super....si este atat de frumoooossss.....foarte fericit sarut
Am vorbit si eu cu o prietena care a nascut acum cateva luni despre vaccin si imi spunea ca mai mult dr. de familie insista pe faza asta...dar cand l-a intrebat pe dr. gineco...i-a raspuns : " de ce vrei sa-l faci? Ai de gand sa nasti intr-o sura de fan?"....rad rad ...asa ca nu l-a mai facut....banuiesc ca acum depinde de hotararea fiecareia..... zambet sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Micky1307

Copii
Cristian Bogdan - iubitul meu!
13 ani, 8 luni
Diana Catalina: 11 ani, 1 luna

18.05.2010 10:07     citat 

Buna burtici! sarut sarut sarut
Multumesc in primul rand Ionelita pentru noul capitol sarut multi pupici lui Cosminel cel cumintel si dragalas sarut
Eu nu am mai reusit sa intru cateva zile, mi-a fost tare rau, greata, ameteala, dureri de cap, oboseala, in week-end am stat mai mult in pat, am fost si la dentist ieri dar am terminat in sfarsit lucrarea, acum pot sa zambesc linistita.
Bebelusa mea e bine, a prins puteri si da din picioare si din maini, face valuri deja in burtica atunci cand stau intinsa, a simtit-o si sotul duminica sarut
Maine avem eco morfologica si abia astept sa vad cum mai sta treaba pe la ea prin casuta foarte fericit

Codrina ma bucur ca Iris e cuminte si ca sunteti amandoua bine sarut
Alina25 asteptam cu nerabdare vesti bune despre pitic peste 2 saptamani la control.
Crispy prostit ce frumos, sa facem acolo Orasul Burticilor scot limba
Felicitari, ralu_rx....sa va traiasca flacaul si sa fie sanatos sarut

Va pup pe toate burticile si mamicile sarut sarut sarut

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
11 ani, 5 luni

18.05.2010 10:29     citat 

ralu-mada balansoarul e reglabil, se lasa pe spate la orizontala, iar eu il ridic doar o treapta. asa ii place ei zambet

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 10:33     citat 

anika29 sarut , Crispy sarut
Micky1307 ma bucur ca te simti mai bine si ca profitati de "valurile" bebelinei! Bafta maine la eco!...

pupicei[/b]

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.05.2010 10:34     citat 

----------
Codrina a scris:
ralu-mada balansoarul e reglabil, se lasa pe spate la orizontala, iar eu il ridic doar o treapta. asa ii place ei zambet
----------

oki-doki, ! trag cu ochiul

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 11 ani, 4 luni

18.05.2010 10:50     citat 

mersi codrina o pupam pe pitica Iris.
si eu m-am gandit sa il intreb pe dr ginecolog dar apoi mi-am dat seama ca el o sa zica sa nu il fac deoarece fiecare medic considera ca mediul in care lucreaza el e cel mai steril....asa ca decat sa-mi aprind paie in cap mai bine tac si nu zic nimic
eu nu ma pot gandi la vacante, sunt meteo-sensibila, si cum la noi ploua de o saptamana sau mai mult, nu imi vine sa merg in vacante calduroase nici cu gandul plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ancamonica

Copii
ANISIA: 11 ani, 4 luni
IUSTIN: 13 ani, 11 luni

18.05.2010 11:13     citat 

Multumesc fetelor pentru felicitari si sa va dea Dumnezeu si voua niste copii frumosi si sanatosi. Va pup pe toate.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: