· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor (454)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor (454)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.05.2010 9:57     citat 

Iata 2 din costumasele mele preferate sarut sarut sarut sarut

Fetelor va dati seama daca se inseala medicul :?si e totusi baietel, am cumparat aproape tot ce imi trebuie pentru fetita sarut foarte fericit

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 11 ani, 4 luni

17.05.2010 10:20     citat 

buna fetelor,

la Iasi e soare desi maxima e de 16 grade. Eu ma bucur ca tare mai sufar de cald ca si voi de altfel...imi mai usureaza ultimele zile cu burtica cool Am pus masina la spalat si peste vreo ora merg la sora mea ca face pizza prostit

alina ce bebe frumos ai sarut sarut iti vine sa-l papi sarut sarut

suzica sarut ce frumos e Stefan sarut sarut

La multi ani crispy si ralu-rx sarut sarut multa sanatate, fericire si bebei sanatosi!

ralu-mada odihneste-te mai mult si poate trece sarut ce hainite frumoase...sa le foloseasca sanatoasa bebelina

va pup si va doresc o zi frumoasa si fara dureri sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 2 luni
Luca Daniel: 11 ani, 4 luni

17.05.2010 10:23     citat 

La multi ani crispy si ralu-rx sarut sarut sarut

Ralu sunt tare frumusele costumasele, eu zic ca la saptamanile astea nu se poate insela. Dar el este sigur pe ce spune sau zice ca este posibil sa fie fetita confuz Si oricum sarcina este diferita de la Davy, asa ca eu zic ca este fetita scot limba .

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 11 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 8 luni

17.05.2010 10:32     citat 

La multi ani draga prietena! chiar daca nu ma pricep prea bine, am vrut sa-ti arat ca pentru mine esti un om deosebit...si cred ca si pentru toti cei care te cunosc...esti la fel!
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
http://www.parinti.com/LAMULTIANICRISPY-t-37458.html
PS sper sa mearga link-ul zambet

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 11 ani, 2 luni
Sofia-Maria: 8 ani

17.05.2010 10:36     citat 

Ralu si eu zic ca nu ar trebui sa se insele iar in cazul in care s-a inselat le poti vinde altcuiva care are fetita, asa ca nu este chiar o pierdere.
Eu am sa ii cumpar doar un costumas de iesit din spital dar il voi cumpara mai aproape de mom nasterii, si dak as vrea sa il iau de acum nu prea stiu ce... ca sunt asa de multe costumase frumoase ca nici nu stiu ce sa aleg. confuz
Iar durerile poate iti vor trece dupa putina odihna, na ce sa faci acum asa e nu prea mai poti face asa multa miscare ca inainte, eu incerc din rasputeri sa fac miscare makr pe jumatate cat faceam inainte, pt ca am fost activa cam toata viata (adik am facut mult sport chiar dak la kg nu se vedea asta si din cauza constitutiei mele) iar acum nu as vrea sa ma plafonez ca am inteles ca ar fi mai rau, ca si un sportiv de performanta care se lasa de sport dintr-o data.

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 11 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 8 luni

17.05.2010 10:43     citat 

ralu_rx, La multi ani! asteptam vesti de la tine...cred ca esti tare fericita de ziua ta...pentru ca e prima zi aniversara petrecuta cu puiutul tau drag!

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

17.05.2010 10:46     citat 

dragele mele multumim de aprecieri jenat sarut
ralu-mada imi pare rau ca nu te simti bine pupa si speram sa iti treaca repede sarut sarut sarut
crispy sarut sarut sarcina usoara incontinuare
anika mai ai asa de putin si tu sarut sarut sarut

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

17.05.2010 10:53     citat 

LA MULTI ANI !!!!! CRISPY SI RALU_RX sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 9 luni
Naty: 8 ani, 1 luna

17.05.2010 11:10     citat 

Fetelor va multumesc mult exclamatie sarut sarut Sa ne ajute Dumnezeu tuturor...sa fim sanatoase, sa avem bb-i sanatosi, iar celor care ii au deja sa le traiasca si sa le aduca numai bucurii.... sarut sarut sarut sarut

Eu am o problema si va intreb pe voi, daca v-ati mai confruntat cu asa ceva....am facut analizele si mi-au iesit CA si MG sub limita inferioara...si de azi mi s-au pus si carcei la gamba de abia ma mai pot misca.....din cate am inteles este de la lipsa MG....am vazut ca fetele scriau de Magne B6....dar nu stiu daca este ok sa iau acum in primult trimestru....voi ce ma sfatuiti ??? O sa ajung vineri la dr.....dar pana atunci trebuie sa iau ceva..... prostit

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

17.05.2010 11:16     citat 

Multumesc mult pentru incurajari, ajuta enorm in astfel de momente!!!

Aaa...dr zice ca el face pariu ca e fetita, nu se poate exprima in mod cert, deoarece e doar un eco 2 D.
Oricum saptamana viitoare merg si la 3D/4D sarut

Crispy eu zic ca nu este asa de ingrijorator, asteapta sa vezi ce spune dr...despre carcei...eu am avut toata sarcina plang sau sunt foarte trist , acum sunt obisnuita cu ei scot limba

sus

Denunta
ralucutza15

Copii
Dragos Andrei: 11 ani, 4 luni

17.05.2010 11:18     citat 

Salut tuturor! da ce spro ati avut in week-end, eu nici nu imi deschid calculatorul ca e de ajuns in timpul saptamanii... dar am tot citit ce ati scris.
alina bine ati ajuns acasa. si bafta la eco! ce un frumos printul tau, asa grasut.

la cluj a fost foarte frig si foarte urat afara, a plouat tot weekend-ul dai am cam stat in casa, am trebaluit si am obosit foarte tare, azi ma refac ca de maine ma apuc de curatenie generala prin casa.

o intrebare. medicul de familie mi-a zis ca toate gravidele fac ceva vaccin antitetanos, voi l-ati facut? il faceti?

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

17.05.2010 11:26     citat 

ralucutza15 eu nu am facut nici un vaccin si nici nu mi s-a spus sa fac, insa vaccinul asta antitetanos l-am facut acum cativa ani in urma, nush dak mai are valabilitate.

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 9 luni
Naty: 8 ani, 1 luna

17.05.2010 11:30     citat 

ralucutza15....nici eu nu am auzit de asa ceva....dar nu mi se par in regula vaccinurile in timpul sarcinii.....parerea mea este ca ar trebui sa mai consulti si alte pareri.... zambet sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii

17.05.2010 12:09     citat 

Fetelor am uitat sa va spun eu azi am schimbat sapt foarte fericit repede mai trece timpul asta.

sus

Denunta
iva

17.05.2010 12:50     citat 

Fetelor am onoarea sa va anunt ca a nascut ralu_rx un baietel pe nume Victor Robert la 38 saptamani...uitati si pozicile...va pup si sarcini usore si bebei sanatosi

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: