· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 118
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 118     
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

18.05.2010 12:48     citat 

Sanatate la cupchii.
Zuzo io zic sa bagi tuica aia de zice monica, poate te ametesti si nu mai stii ce te doare.

sus

Denunta
DK

18.05.2010 12:51     citat 

Fata, io ti-am zis de afinata in sensul ca sa te stranga si pe tine oleaca si sa nu mai fie nevoie de inchiriat veceuri... da' vad ca nu-ti place sa bei singura foarte fericit which is good rad rad

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

18.05.2010 12:53     citat 

Dichei sar'mana sarut Iote ca de ceai de frunze de smochin nu aveam cunostinta. De orez cu morcovi mi-s satula pana peste ultimele 3 fire de par ramase in varfu' capului. Am gatit la orez in ultima saptamana cat n-am gatit toata viata. Bine macar ca s-o strans sotzu'....ca altufelu' ne tineam in brate unu' pe altu' pe buda rad O sa iau neste cas. Cat despre beuturici io nu beau....da' daca vad ca-i musai, ma bag si la asta

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.05.2010 12:54     citat 

----------
avedaria a scris:
Zuzo io zic sa bagi tuica aia de zice monica, poate te ametesti si nu mai stii ce te doare.
----------

tuica nu-mi place cum miroase....da' niste afinata nu refuz foarte fericit chiar si niste pishinata cred ca m-ar satisface scot limba

sus

Denunta
DK

18.05.2010 12:55     citat 

Fata mea... contrar celor denotate, nici eu nu is innebunita dupa alcool, dar in cazuri de burtzi mergande, afinata chiar e o surpriza placuta! scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 12:56     citat 

----------
avedaria a scris:
Dichei sar'mana sarut Iote ca de ceai de frunze de smochin nu aveam cunostinta. De orez cu morcovi mi-s satula pana peste ultimele 3 fire de par ramase in varfu' capului. Am gatit la orez in ultima saptamana cat n-am gatit toata viata. Bine macar ca s-o strans sotzu'....ca altufelu' ne tineam in brate unu' pe altu' pe buda rad O sa iau neste cas. Cat despre beuturici io nu beau....da' daca vad ca-i musai, ma bag si la asta
----------

ia baga matale neste vodca deseara, sa nu rinjesti rosu in pash'unu rad
io zic ca te rezolva de n-ai vazut...mai si dormi ca prunca pina demeneata....ia sa vezi ce bine face la casa omului trag cu ochiul

sus

Denunta
DK

18.05.2010 12:56     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
avedaria a scris:
----------

tuica nu-mi place cum miroase....da' niste afinata nu refuz foarte fericit chiar si niste pishinata cred ca m-ar satisface scot limba
----------

foarte fericit hai, incet incet... you're getting there, zuz! trag cu ochiul

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 12:57     citat 

----------
DK a scris:
Fata mea... contrar celor denotate, nici eu nu is innebunita dupa alcool, dar in cazuri de burtzi mergande, afinata chiar e o surpriza placuta! scot limba
----------

fa, tu scri corect? scot limba disteapt-o scot limba

sus

Denunta
DK

Clar ... eu si zuz ducim uaminii in ispita sa bee alcool.... ci uamini! foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
avedaria a scris:
----------

----------

foarte fericit hai, incet incet... you're getting there, zuz! trag cu ochiul
----------

fa, tz-am spus ca mi s-a cedat locu' in pash-unu de ma iai cu catinel-catinel? rad)))

sus

Denunta
DK

18.05.2010 12:58     citat 

----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

aolo... scuzama, nam vrut! prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 12:58     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
----------
DK a scris:
----------

----------

aolo... scuzama, nam vrut! prostit
----------

acu te iert, da sa nu se mai timpleze, ca nush' ce-tz' fac...clar?! socat

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

18.05.2010 12:59     citat 

helau. Aparui si eu intr-un ton fuarte serios, si asa pe fuga, sa-i zic lu' ave: daca gasesti Eridiarom, e un extract natural din afine cu efect super extraordinar. Valabil si pentru Monica. Si eu si fie-mea am scapat de probleme (in doo zile eu si intr-o zi ea).

sus

Denunta
bursucitza

18.05.2010 1:01     citat 

buna... pa....
nu am timp... mi-s grabita... mi-s grabita....
avedario eu zic asa (nu am cetit ce te-o instruit delicatele astea aici asa ca daca mai este o luminata cool printre noi o rog sa ma ierte) baga un SMECTA fata.... o sa ma pomenesti (m-am scos prostit )
inapoi in curu iadului plec

sus

Denunta
DK

18.05.2010 1:01     citat 

Afinele si compusii foarte fericit lor RULE la burtzi mergande!!! trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: