· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 118
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 118     
DK

18.05.2010 1:02     citat 

Bursuoaco, eu creca deja smecta e pe canalizarea blocului lu' ave si daria si a lui SE... foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 1:06     citat 

pt cacacioase, propun si io o gura de tarie.

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

18.05.2010 1:08     citat 

cata smecta au bagat unii in mine... mi se face rau numa cand aud de ea... si efect pe dracu'... acu' poate unii is mai norocosi si au scapat cu ea, ie posibil si asta... ochi peste cap

sus

Denunta
DK

deci suntem trei pana acum care propunem pentru cacacioase guri... de tarie, desigur. prostit

sus

Denunta
DK

----------
rosalina a scris:
cata smecta au bagat unii in mine... mi se face rau numa cand aud de ea... si efect pe dracu'... acu' poate unii is mai norocosi si au scapat cu ea, ie posibil si asta... ochi peste cap
----------

am impresia ca vrei sa fii a patra foarte fericit

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

18.05.2010 1:11     citat 

----------
DK a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

am impresia ca vrei sa fii a patra foarte fericit
----------

a nu se confunda ce am zis eu cu afinata, da? clubul alcoolicilor anonimi e pe alta pajina foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.05.2010 1:12     citat 

anonimi my ass! foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.05.2010 1:13     citat 

rozo, daca-mi permiti, mi-a fost dor de tine si de privirea ta plina de talc, aruncata din susul lor! sarut

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 1:13     citat 

si io ce mananc azi? ca langosi n-am de unde trist

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.05.2010 1:14     citat 

bre, io la copila cind o loveste cufureala ii dau ceai (da la plafar) antidiareic si niste casete tot de la plafar, una pi zi....pe care le caut de juma' de ora de pomana pe net, ca nu stiu nici cine le-a facut, nici cine le vinde, stiu numa' ca le-am luat de la plafar de la 34 si ca e un borcanel alb cu capac verde....deseara imi arunc un cohi pe eticheta si reviu cu informatii calde, de la locu' faptii

totodata, pentru refaceri de matze greu incercate, tot la plod, dau protectis...ie si pastile, ie si picaturi, ie si de plozi si de noameni (cum zice zinis)....ie mai scumpe, da' face minuni...si vaz ca inlocuieste bioticsu' cu mare supces

acuma daca ma crede careva, ghini...daca nu, iara ghini scot limba

sus

Denunta
DK

Diuc, ti-am promis si ma tin de cuvant. Cand vii prin dulshili targ, ti astept cu langosi cu sare, pi prosop cu motive nationale si ma imbrac si-n fota! am zis!

sus

Denunta
zuzalina

Copii

----------
duke_meadows a scris:
si io ce mananc azi? ca langosi n-am de unde trist
----------

fish'n'chips scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 1:15     citat 

----------
DK a scris:
Diuc, ti-am promis si ma tin de cuvant. Cand vii prin dulshili targ, ti astept cu langosi cu sare, pi prosop cu motive nationale si ma imbrac si-n fota! am zis!
----------

fa, daca ai fota, imprumuta-mi-o si mii, ca fata tre' sa fie "copil simplu" in costum national la serbare

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 1:17     citat 

ma tot uit la filmuletul berii si ma tot intreb di ce au facut aia papusa aia blonda dupe chipu' si asemanarea mia rad

sus

Denunta
DK

18.05.2010 1:18     citat 

Vai tu Zuzo! prostit prostit prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: