· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 118
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 118     
DK

18.05.2010 1:57     citat 

si ti duc si la masaj!

sus

Denunta
bursucitza

----------
rosalina a scris:
deci s-au copt ciresele, da' ploo in draci. desi ploo, vin ciorile si le scutura. desi imi cad de gata, nu pot sa ies sa le culeg. asa ca imi curg balele pe geam. aveti un prosop?
----------

si desi se intampla tuoate astea tu te caci in draci... si te mai si gandesti sa manci cirese auzi....

de azi DECLAR oficial sezonul de ... slabire.... deschis... pentru mine... asa nu se mai poate.. in curand o sa am nevoie de ajutor la buda...

pupu eu te astept fresh cu buzili spalate...

e mai frig ca iarna

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

mie mi-o facut pofta dicheiu cu chitza ei cu tot. si nici n-am caanand sa fac saptamana asta plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.05.2010 1:59     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
rosalina a scris:
deci s-au copt ciresele, da' ploo in draci. desi ploo, vin ciorile si le scutura. desi imi cad de gata, nu pot sa ies sa le culeg. asa ca imi curg balele pe geam. aveti un prosop?
----------

si desi se intampla tuoate astea tu te caci in draci... si te mai si gandesti sa manci cirese auzi....

de azi DECLAR oficial sezonul de ... slabire.... deschis... pentru mine... asa nu se mai poate.. in curand o sa am nevoie de ajutor la buda...

e mai frig ca iarna
----------

asa, si sa nu te dai cu gloss pi ele

sus

Denunta
bursucitza

18.05.2010 1:59     citat 

----------
rosalina a scris:
mie mi-o facut pofta dicheiu cu chitza ei cu tot. si nici n-am caanand sa fac saptamana asta plang sau sunt foarte trist
----------

ultima uara cand am fost vneri la tara la neste matusi mi-a spus o pustoaica de5 ani asa: "stai la bloc" eu: "da", ea: "ce fain.. poti sa comanzi si pizza ochi peste cap "

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.05.2010 2:00     citat 

----------
rosalina a scris:
----------

bre, da tuate poftiti la cateceva? aveti frun bebe in stomac?

io nu poftesc, imi bag coicu foarte fericit

sus

Denunta
bursucitza

18.05.2010 2:01     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

e mai frig ca iarna
----------

----------

gata... pricipishi....

is curioasa dupe aia in cat timp se ia pulsu orasului ochi peste cap

sus

Denunta
DK

Bon, ca sa impac (cam) pi tuata lumea:

1. Roza nu are probleme de cacareala... de la Bucale se simte aroma viilor.. deci ea poa' sa manance cirese, insa DOAR ciresele care ii raman dupa ce imi pune mie o traista de cirese pe tren, la locomotiva.
In schimb, eu ii voi trimite, tot la locomotiva, o chitza pe gustul ei.

2. Diuc si Teo, va astept pi amundoo cu langosi, exact cum a descris Diuc, pe care o astept sa o duc si la masaj.

3. Zuzo, dupe ce termin festivitatile de primire a una bucata Diuc si una bucata Teo, trimit fota.

4. Pupu... la sexshop cu tini fa!

5. Bursu.... hmmmmmmmmmmm deci asa.

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

----------
bursucitza a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

ultima uara cand am fost vneri la tara la neste matusi mi-a spus o pustoaica de5 ani asa: "stai la bloc" eu: "da", ea: "ce fain.. poti sa comanzi si pizza ochi peste cap "
----------

nici io nu stau la bloc,na plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
DK

18.05.2010 2:02     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

----------

Geniala copchila!!! rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.05.2010 2:02     citat 

bon, aranjat, notat in agenda
in august viu, dk, pina atunci visez la langosii tai cool

nici io nu (mai ) stau la bloc, da' pizza o iau de pe drum, na, na prostit

sus

Denunta
DK

18.05.2010 2:03     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

bre, da tuate poftiti la cateceva? aveti frun bebe in stomac?

io nu poftesc, imi bag coicu foarte fericit
----------

Eu am observat chestia asta... ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
bursucitza

18.05.2010 2:04     citat 

----------
DK a scris:
Bon, ca sa impac (cam) pi tuata lumea:

1. Roza nu are probleme de cacareala... de la Bucale se simte aroma viilor.. deci ea poa' sa manance cirese, insa DOAR ciresele care ii raman dupa ce imi pune mie o traista de cirese pe tren, la locomotiva.
In schimb, eu ii voi trimite, tot la locomotiva, o chitza pe gustul ei.

2. Diuc si Teo, va astept pi amundoo cu langosi, exact cum a descris Diuc, pe care o astept sa o duc si la masaj.

3. Zuzo, dupe ce termin festivitatile de primire a una bucata Diuc si una bucata Teo, trimit fota.

4. Pupu... la sexshop cu tini fa!

5. Bursu.... hmmmmmmmmmmm deci asa.
----------

pricepishi apruoape tot decat ca nu inteleg la cat ie legatura cu rosa de l;a Bucale... care e treaba?!?... ia e den suciava... zi si tu roso ceva.. am pierdut mult cat am lipsit?

peseu: diucutz multam ca te-ai gandit la mine si ai pus pe text chestia asta ca altfel tuaote v-ati gandit da nu ati zis nika... nici nu aveati cum... diuc ie the best!!! ... mai ai oleaca si veti fi 2

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.05.2010 2:04     citat 

da' mie mi-o ramas gindu' la hamandine....bursu', ma inviti???? foarte fericit

sus

Denunta
DK

18.05.2010 2:05     citat 

----------
bursucitza a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
bursucitza a scris:
----------
rosalina a scris:
----------

e mai frig ca iarna
----------

----------

gata... pricipishi....

is curioasa dupe aia in cat timp se ia pulsu orasului ochi peste cap
----------

se ia cat te-ai spala o data cu sapun lichid pe maini fa!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: