· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase 119
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase 119     
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

18.05.2010 3:41     citat 

da, fa

sus

Denunta
DK

18.05.2010 3:42     citat 

noroc cu tine fa, ca esti prima. foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 3:45     citat 

----------
DK a scris:
noroc cu tine fa, ca esti prima. foarte fericit
----------

cineva tre' sa fie si prima, ca sa poa' sa fie altii pi locu' doi, trei si etcetera scot limba

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 3:53     citat 

deci 2 lucruri sa va zic.

primo: am zis sa fiu si io in ton cu moda biroului unde fiecare asculta ce muzica vrea muschiul lui/ei, la ce volum vrea si ce gen ii canta mintea. si fiindca's si EXTREM de delicata si draguta am zis sa nu deranjez si drept urmare mi-am pus castile. numa ca dragele de casti au firu' scurt si eu acu stau intr-o rana cu urechile aplecate. hai ca ascult tehnotronic 'get up' foarte fericit

secundo: ma intreaba un coleg, daca o planta din biroul nostru o fost mereu in locul in care e acum???? confuz mentionez ca acest coleg e destul de batraior iar eu arat DEMENTIAL astazi intr-o rochita decoltata.

da zambet

sus

Denunta
DK

18.05.2010 3:53     citat 

fa, acu pe bune, iti vom ramane vesnic recunoscatoare pentru sacrificiul tau de a fi prima. rad rad

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 3:55     citat 

stiu ca-s io mai cu mot da n-am vrut sa si sublieniez ce-am scris rad zau

sus

Denunta
DK

18.05.2010 3:58     citat 

Diuc, cu riscul de a suna a clisheu, daca tu nu ai fi existat, ai fi trebuit inventata! sarut

sus

Denunta
bursucitza

18.05.2010 3:58     citat 

----------
duke_meadows a scris:

primo: am zis sa fiu si io in ton cu moda biroului unde fiecare asculta ce muzica vrea muschiul lui/ei, la ce volum vrea si ce gen ii canta mintea. si fiindca's si EXTREM de delicata si draguta am zis sa nu deranjez si drept urmare mi-am pus castile. numa ca dragele de casti au firu' scurt si eu acu stau intr-o rana cu urechile aplecate. hai ca ascult tehnotronic 'get up' rad

secundo: ma intreaba un coleg, daca o planta din biroul nostru o fost mereu in locul in care e acum???? confuz mentionez ca acest coleg e destul de batraior iar eu arat DEMENTIAL astazi intr-o rochita decoltata.

da zambet

----------

diuc oare chiar mai ie necesar sa spun ca rad acum? sarut rad rad rad rad

sus

Denunta
zuzalina

Copii

18.05.2010 4:02     citat 

----------
duke_meadows a scris:

primo: am zis sa fiu si io in ton cu moda biroului unde fiecare asculta ce muzica vrea muschiul lui/ei, la ce volum vrea si ce gen ii canta mintea. si fiindca's si EXTREM de delicata si draguta am zis sa nu deranjez si drept urmare mi-am pus castile. numa ca dragele de casti au firu' scurt si eu acu stau intr-o rana cu urechile aplecate. hai ca ascult tehnotronic 'get up' foarte fericit

da zambet

----------

baga dan armeanca....repede! rad si tare foarte fericit

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 4:05     citat 

si vorbesc serios, vin cu probleme reale si voi faceti misto di mini ochi peste cap

sus

Denunta
duke_meadows

18.05.2010 4:18     citat 

ioiiiiiiiiiiii am uitat ca tre sa fiu la un training in juma de ora. am fugittttttttttt noroc ca-s in flip flopsi foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

18.05.2010 7:18     citat 

a doua! foarte fericit

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.05.2010 9:25     citat 

gata, v-ati dus la culcare???? foarte fericit

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 5 luni

18.05.2010 10:20     citat 

nu Teo....io sigur nu dorm...sarbatoresc ca am pus dop. yeeeesssssss cool Afinata n-am, asa ca am luat dulceata de afine, dar nu m-am infipt in ea. Am inghitit Imodium combinat cu Smecta. Vaz ca tine. Dar sa graiesc tot adevaru', si anume ca, cel mai mult m-a motivat replica sotului: "Fai femeie, las-o dracu, tu-ti dai seama cat o sa ne coste apa rece luna viitoare? Vin astia sa ne controleze de nu facem trafic cu apa." SM s-a infipt intr-o sticla de vischi....a zis ca la asa ocazie se merita sa dea cep la o sticla. Asta bea din an in Paste si atunci bere....astept efectele....
Io acu' as manca culturi intregi de salata si munti de fructe......cred ca cel mai sanatos, pentru moment, ar fi sa gasesc un cui si sa-mi agat poftele.
Fetele multam de sustinere sarut sarut sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

18.05.2010 10:40     citat 

hai ca te faci tu bine sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: