· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (63)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (63)     
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 8 luni
MIRUNA: 12 ani, 4 luni

26.05.2010 12:18     citat 

Laura,oricum sa nu te sperii ca o sa-i curga ochisorii cateva zile.Ai stat undeva in curent aseara? confuz sarut sarut sarut sarut
Aseara a venit rezultatul exudatului lui Andu din amigdalite.Nu a iwesit abslut nimic,deci e bine.Osman a zis sa-i fac analizele zilele astea si daca Aslo(nu stiu ce e asta )ii iese mai mare de 200 ii scoatem amigdalitele,daca nu il lasam asa.Mi-a mai zis sa-i dau Lantingen B pt imunitate(asta e si pt stafilococul auriu). sarut

Ultima modificare efectuata de catre tato la 26.05.2010 12:27, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
GRASANA

26.05.2010 12:26     citat 

luni am mers cu masina si am tinut geamul deschis trist asta e de alta data stim trist

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

26.05.2010 1:25     citat 

Laura eu ii pun cand doarme compresie cu ceai de albastrele este bun, si o mai sterg in timpul zilei cu ceiut.

sus

Denunta
tato

Copii

26.05.2010 1:30     citat 

----------
GRASANA a scris:
luni am mers cu masina si am tinut geamul deschis trist asta e de alta data stim trist
----------

E,vezi partea buna ca nu ti-a racit mai rau ca mie Andu mi-a facut otita si rosu in gat cand am tinut geamul deschis la masina rad

sus

Denunta
GRASANA

26.05.2010 6:47     citat 

am fost pe afara..dar iar ne-a fugarit ploaia scot limba
Raluca e bine ca nu i-a iesit nimic lui Andu la exudat zambet
restul fetelor ce faceti???
Olga , Nico, Oana , Lily , Mary, Naisha......ce faceti??

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

27.05.2010 8:12     citat 

neatza, chiar asa mamici pe unde sunteti, multe sunteti date disparute ochi peste cap
azi se anunta caldura mare, poate un suc rece ne mai racoreste un pic si mai atrage mamici scot limba

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 3 luni

27.05.2010 8:39     citat 

buna dimi...multumim alina de suc...chiar ca e deja cald ...
eu vin cu cafea

alina..ne-a fost dor de tine si de pitica ta...cum de va mutati? e mai ok si pt Emilici acolo?cred ca da,..ca doar sunt bunicii cu ea..asteptam sa ne povestesti mai multe cand ai timp.. sarut sarut sarut
eu nu mai pot sa o tin in casa deloc..numai afara ii trebuie la topogan si la copii..asa ca ne conformam si la 6 suntem afara,abia pe la 8.30 intram ca deja incepe sa se maraie de somn...si dimineata e bunicu de servici... rad rad rad

sus

Denunta
tato

Copii

27.05.2010 9:03     citat 

Neata,mamici si pitici!Multumim de cafelutza,Oana si pt sucul racoritor,Alinutza! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

27.05.2010 10:05     citat 

Multumim de cafeluta si suc tare bune sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

27.05.2010 10:16     citat 

oanas merci de cafelutza

sus

Denunta
GRASANA

27.05.2010 11:08     citat 

neatza si de la noi
fetelor multumim de tratatie sarut
azi am fost la cresa si i-am dus dosarul Mirunei(eu speram sa o primeasca curand sa se obisnuiasca) dar de pe 15 o primeste...
afara la ora 9 era bine de plimbat..racorica..dar acum cred ca mai bine stam acasa si bem ceai rece trag cu ochiul
Nino..ceai de albastrele de la plafar , nu?
Oana ce bine ca e bunicu care scoate fata afara zambet si la noi bunu intra la pensie si o sa mai aiba el grija de Miruna zambet

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 5 luni

27.05.2010 11:14     citat 

Multumim de suc si cafeluta!Si la noi este f cald.Eu abia o pacalesc pe Alexia sa o tin in casa dupa 12,cand este cald rau.Stam la casa,si toata ziua ar sta prin curte cu cateii.
De iesit in parc o scot in fiecare seara,pe la 19.
Tato,ma bucur ca i-au iesit bine analizale lui Andrei.
Grasana,si eu tot cu kanamicina,i-am dat alexiei,cand i-a curs ochisorul.Ei ii trecea f repede,o sa ii treaca si Mirunei.

sus

Denunta
GRASANA

27.05.2010 11:24     citat 

Ama vad ca deja e bine Miruna la ochisori zambet
voi ce faceti ..va pregatiti de party ca acusica face fata 2 ani zambet ..pleci la servici sau mai stai cu ea?

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 7 luni
Ilinca: 12 ani, 3 luni

27.05.2010 12:28     citat 

buna tuturor
multumim pt tratatie fetelor sarut sarut sarut
eu abia reusesc sa stau la calculator, sa va mai citesc cat de cat, suntem mai mult pe afara, ce bine ca e timpul frumos zambet
in week-end plecam la mare, speram sa avem timp bun sa mergem la plaja
pupam pe toata lumea fara exceptie sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

27.05.2010 12:37     citat 

Ama, sarut sarut sarut sarut sarut sarut Si fetele noastre(Miru si Alisia) tot la casa sunt toata ziua,la mama.Numai pe afara stau ,noroc ca la pranz dorm ca altfel...ar sta pe canicula asta in soare prostit rad sarut sarut sarut sarut sarut
Stelyana,tinem pumnii sa fie vreme frumoasa.In weekend sunt anuntate ploi,dar nu stiu daca la Constanta o sa ploua. zambet sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Pupam Mirunica,care s-a insanatosit! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: