· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (63)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (63)     
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

19.05.2010 3:18     citat 

gata serviciul pe ziua de azi, va poop si vb maine

sus

Denunta
GRASANA

19.05.2010 3:24     citat 

Alinuta dar ce program fain ai trag cu ochiul

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 8 luni
MIRUNA: 12 ani, 4 luni

19.05.2010 3:36     citat 

Pupici,Alinutza!Hai ca intri in schimbul doi acasa! rad sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

20.05.2010 7:44     citat 

neatza
grasana de la 9 - 16.30. dimineatza ajung pe la 8.30 ca-mi iau marja de aglomeratie in trafic trag cu ochiul si sfarsesc prin a ajunge foarte devreme rad
asa e tato cand ajung acasa ma ia emma in primire ca doar sunt fresh scot limba e tare plictisita emma ca de sambata sta in casa. mai avem si maine aerosoli si gata terminam, desi cand se trezeste din somnul de dupa amiaza parca mai e un pic ragusita, apoi ii trece ....nu stiu ce sa zic
am terminat si cu mobila, gata ..... o frumusete nu altceva, imi vine mie sa dorm acolo. foarte fericit
ma tot gandesc ce sa va ofer in dimineatza asta ..... confuz

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

20.05.2010 8:03     citat 

Neata'

Multumim de tratatie alinutza sarut sarut sarut ...vezi ca ne obisnuiesti prost scot limba
felicitari ptr mobila, ema sa o foloseasca sanatoasa!

sus

Denunta
GRASANA

20.05.2010 10:35     citat 

neatza
mersi de cafeluta sarut vrem poze cu mobila completa zambet

sus

Denunta
GRASANA

20.05.2010 12:27     citat 

azi dimineata ma trezit Miruna ..avea o pana mica de la perna in mana si incerca sa ma gadile cu ea pe la nas rad ce draguta a fost imi venea sa o pap scot limba
fetelor voi ce mai gatiti ca eu nu mai stiu de ce sa ma apuc nervos
toata lumea are treaba ca e liniste si pace pe aici ochi peste cap

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 12 ani, 3 luni

20.05.2010 12:36     citat 

helloo..prezent
alinuta ,multumim de cafea..

laura ..sa-ti spun ce am facut eu sapt asta si la anamaria i-a placut la nebunie,a mancat cu 2 maini:paste cu pui,brocoli si morcovi..prajesti un pic pieptul de pui cubulete in unt,adaugi brocoli si morcovi (eu folosesc la punga congelati)...condimente pt carnea de pui si cury...si la sfarsit adaugi smantana dulce (eu folosesc dorna pt gatit)...yami yami...e o mancare usoara pt seara.
zambet zambet zambet

mai miruna .. rad rad rad ...asa sa tot fi trezita,nu?

ce fac fluturasii nostri bolnaviori? cum sunteti?

sus

Denunta
tato

Copii

20.05.2010 12:46     citat 

Buna,fetelor!Multumim pt cafelutza,Alinutza! sarut Si eu vreau sa vad rezultatul final la mobila trag cu ochiul sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Andu e bine.Nu a mai facut febra ,azi a mancat foarte bine,dar pe amigdalita stanga are din nou pungute cu puroi nervos E alba complet si plina de pungulite. plang sau sunt foarte trist Pediatra a zis sa mai stam fara antibiotic pt ca are decat o saptamana de cand a terminat klabax si ii omaram ficatul. trist I-am dat Septolete aseara si Tantum verde(n-am gasit bioparox la 2 farmacii dar o sa mai caut si azi) sarut

sus

Denunta
GRASANA

20.05.2010 12:49     citat 

vai ce nasol Raluca trist
Sara tu cum mai esti?
OanaS mersi de reteta sarut

sus

Denunta
tato

Copii

20.05.2010 1:10     citat 

Tocmai l-am sunat pe Osman.Ne asteapta diseara la ora 7 cu Andu sa-l vada.Am un nod in stomac de frica cu puroiul asta pt ca nu cred ca e deloc bine ce se intampla cu gatul lui plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist V-am innebunit cu problemele mele dar simt c-o iau razna trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
oanasauer

Copii

20.05.2010 1:12     citat 

rad rad rad rad rad ...laura...
am uitat sa-ti spun de paste...le fierbi separat si le adaugi la sfarsit...

sus

Denunta
oanasauer

Copii

20.05.2010 1:15     citat 

tato..stai linistita ca nu ne innebunesti...important e sa fie bine cu andu...eu una as face depresie sa fiu in locul tau...din 2 in 2 sapt sa fie cu antibiotic...cred ca din cauza asta nici nu are pofta de mancare saracu`...tinem pumnii sa se termine odata

sus

Denunta
tato

Copii

20.05.2010 1:18     citat 

Oana,ar fi bine sa treaca 2 saptamani.Problema e ca i-am terminat klabaxul(8 zile i-am dat)pe 13 si pe 18 mi-a facut din nou febra si puroi in gat.Deci nici o sapatamana nu a stat sanatos plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
GRASANA

20.05.2010 1:23     citat 

Raluca iti trimitem un pupic sa fii tare..e nasol ...mititelul..vezi poate are si alte solutie doctorul asta...sau incercati si la un medic homeopat..

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: