· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (63)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (63)     
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 8 luni
MIRUNA: 12 ani, 4 luni

20.05.2010 1:53     citat 

Multumesc mult ,Laura. sarut Oana, sarut
Homeopat nu avem prin zona,cu toate ca as fi si eu interesata sa-l duc.Mai caut acum pe net,poate gasesc in Craiova. sarut
Nino,tu azi esti programata pt cezariana,sau m-am incurcat eu? confuz sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

20.05.2010 2:00     citat 

Nu Tato, pe 25 ma duc la control si pe 30 cezariana.
Sara aseara a mai varsat odata dupa laptic asa ca nu ii mai dau, dar partea proasta este ca si eu si tati suntem deranjati la stomac si chiar nu stiu de la ce. Aseara imi era sa de rau ca nu puteam sa stau in sus, azi vad ca imi este mai bine.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 8 luni
MIRUNA: 12 ani, 4 luni

20.05.2010 2:05     citat 

Nino,scuze jenat am incurcat castroanele.Deci mai ai 10 zile si te intalnesti cu bebe. sarut sarut sarut sarut sarut
Dar azi cum se mai simte Sara? confuz

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

20.05.2010 2:21     citat 

tato ce rau imi pare pt andu mitittelul sa inghiti atata antibiotic, musai trebuie facut ceva
nino si voi mami ? asta clar a fost virus ca prea multa lume a vomitat si a fost deranjata la stomac in acelasi timp

sus

Denunta
DANONINO

Copii

20.05.2010 3:27     citat 

Sara este bine, are chef de joaca de iesit afara numai ca nu are cu cine trist

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 3 luni
Eduard: 10 ani, 7 luni

20.05.2010 7:20     citat 

Buna, fetelor! Si David isi saluta prietenii fluturasi sarut
Nu am reusit sa citim din urma. Va pun niste poze foarte dragi mie
Mi-am permis sa va trimit mai multe ca sa recuperam de cand nu am mai pus, mai ales cu David scot limba sarut

scot limba

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 5 luni

20.05.2010 8:19     citat 

Buna seara mamici sarut
Sweety_Karina,sunteti o familie f frumoasa!
Tato,imi pare tare rau ca iarasi a facut andrei rosu in gat,lasa ca scapa cat de curand de amigdale...si nu o sa mai raceasca asa des.Si vremea asta a fost tare capricioasa.
Danonino,mai ai putin,si vine bebe 2,sarcina usoara in continuare!
Alexia a fost toata ziua plangacioasa,cred ca ii iese vreo maseluta.
Somn usor! fluturasi si mamici sarut sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii

20.05.2010 8:22     citat 

Karina ce bine arati sarut , iar edY cu David sunt asa de dulci. Cum se impaca David cu Edy?

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

21.05.2010 7:56     citat 

la multi ani tuturor Constantinilor si Elenelor
ksde sarut sarut la multi ani sa fi sanatoasa

sweety sunteti niste frumosi, cum te descurci cu 2 fluturasi ?
alexia iubita de ce esti plangacioasa, hai ca trece zambet

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

21.05.2010 8:14     citat 

Neata'

Spunem si noi la multi ani cu sanatate tuturor celor care poarta numele de Constantin si Elena!!!!

Sweety sunteti toti niste frumosi! Si Eduard mi se pare ca a crescut asa de repede...
Nino, cand ma gandesc ca se apropie 30 ,ma incearca niste emotii ptr tine ...prostit...

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 3 luni
Eduard: 10 ani, 7 luni

21.05.2010 10:08     citat 

Multumesc, fetelor! sarut

David e un frate tare iubitor. Mereu cere sa fie Edi la el in brate si-l pupa si-l mangaie si-l adora. El are o sarcina foarte grea, de care e tare mandru cand ii reuseste si,anume, are grija sa-i puna suzeta la loc in gurita cand ii cade rad . Ii citeste din cartea cu animale si nu e multumit de cum pronunta Edi unele cuvinte, cum ar fi "zebaaa, Edi!!" (zebra). Sta cu cartea langa el, ii arata animalele si se ambitioneaza sa-l invete sa vorbeasca si sa repete dupa el, asa cum facem noi cu el. foarte fericit sarut . Cand pleaca din camera ii zice "paa, Edi!" si asteapta ca si Edi sa-i faca pa din manutza si cand vede ca nu ii face pa..vine el si-i ridica manutza sa faca pa. scot limba . Ieri incerca sa se joace cu o ratzuca din aia mica cu Edi..si i-o punea in palma lui Edi..si el o scapa, iarasi i-o punea si se chinuia sa i-o puna la loc, apoi i-o aseza pe piept si-i explica ca ratza face mac-mac.
Edi, cand sta David langa el, e tare cuminte si "pedaleaza"vesel din piciorushe. Cand plange, e agitat si ii zice "gata, gata Edi" si il mangaie si zice "mamiii, laptiiii Edi, papa" zambet
Mor dupa ei, baietii mei dragi! sarut sarut sarut
Edi e mai papacios decat era frate-su cand era mic,,,si chiar si mie mi se pare caci creste repede sub ochii mei si mi-e drag si ca-mi seamana fizic. David e baiatul lui tati, iar Edi e baiatul mamii. Asta doar fizic, caci sunt topita dupa amandoi, unde imi faceam griji inainte ca nu stiu cum o sa fie sa-mi impart dragostea cu doi copii.
La al doilea bebe esti mai relaxat decat la primul; cine a zis asta a avut dreptate!
Va pup! ma duc la feciori..ma cheama fiecare pe limba lui scot limba prostit rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

21.05.2010 10:19     citat 

sweety am sorbit fiecare cuvintel din povestea ta, pare totul perfect. ce bine ca david e asa iubitor cu edy sarut sarut va pupam dulce si mai asteptam sa ne povestesti cu iti imparti timpul intre cei 3 baieti ai tai dar si poze cu voi

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

21.05.2010 10:23     citat 

Sweety_Karina ce mult ma bucur pentru tine, pentru voi!!!!! Sunteti o familie perfecta !!!!
Pupici fratiorului grijuliu dar si celui micut!!! sarutsarutsarutsarut

sus

Denunta
GRASANA

21.05.2010 10:29     citat 

neatza
Cristina sunteti niste frumosi sarut sarut si ce frumos vorbesti despre copilasi sarut poza cu David si papagalul e de revista sarut
Raluca ce ati facut la medic?
La multi ani tuturor cu numele de Elena si Constantin!

sus

Denunta
GRASANA

21.05.2010 1:32     citat 

ieri am reusit printre picaturile de ploaie sa stam pe afara 4 ore, ce fain a mai fost, in centru erau adunati foarte multi copii costumati care mai de care care au participat la un concurs de dans

e liniste si pace pe aici..voiam sa fac prajiturica contesa dar nu am laptic asa ca stau si eu pe aici zambet poate poate vb cineva si cu mine scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: