· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (63)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (63)     
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

21.05.2010 2:15     citat 

grasana sarut
fetelor de acasa nu o sa mai intru pana marti (luni suntem liberi rad ) ca sunt in schimbare de net de la o firma la alta asa ca va doresc week-end placut, pupici

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 7 luni
Ilinca: 12 ani, 3 luni

21.05.2010 2:51     citat 

Sweety_Karina,pupam juniorii sarut sarut sarut
tato, sanatate multa pt Andu sarut sarut sarut
la multi ani sarbatoritilor zilei, Constantin si Elena sarut
noi suntem sanatosi si plini de energie zambet
va pupam si va dorim week-end placut sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

21.05.2010 5:41     citat 

Raluca??ti-am scris si pe mess si nu ai raspuns trist sper sa fie bine totul zambet

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 4 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 1 luna

21.05.2010 5:58     citat 

La multi ani tuturor sarbatoritilor!
Sweety, m-ai topit cu povestile tale, dar mai ales cu pozele!
Tato, multa sanatate lui Andu!
Multi pupici tuturor!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

21.05.2010 6:41     citat 

Sweety, ma bucur ca se inteleg asa de bine piticutii sarut , sper sa fie si la mine la fel.

Ralu-mada sa sti ca eu chiar nu am emotii, astept cu nerabdare sa il tin in brate pe Luca.

sus

Denunta
DANONINO

Copii

21.05.2010 7:02     citat 

Si sa ne mai laudam un pic, Sara gata face la olita si spune cand face, cand plecam punem pampers dar de cele mai multe ori ajungem cu el uscat dupa 1-2 ore chiar mai mult, noaptea are pampers si face dar la somnul de pranz nu mai are si nici nu a mai facut. Suntem tare mandri ca avem fetita mare scot limba .

sus

Denunta
gaby2007

Copii
DAVID ALEXANDRU: 12 ani, 3 luni

22.05.2010 2:39     citat 

salutam pe toata lumea
am intrat de vreo jumate de ora, doar ca n am reusit sa postez nimic pana nu v am citit din urma.
Cristina, sunteti adorabili sarut sarut sarut sarut sarut sarut ce haios trebuie sa fie David, ar fi perfect daca am putea imortaliza fiecare moment
Davy, mama, dar ce masina de curse ai...venim si noi sa facem o tura
off, puiuti bolnaviori sarut sarut sarut la noi revine exzema...pe fata si pe piept...ma omoara...in rest suntem bine, ne bucuram de prezenta lui bunu, care azi a venit in vizita pt o sapt. Pe 12 iunie plecam si noi la tati in Germania, pt 3 sapt....abia astept
Cu olita, suntem tot in aceeasi faza...adica zicem in mom in care facem. Doar ca putem iesi fara pampi afara, face ca si fetitele(ca si Sara, nu ca si Raul- cei doi prieteni de joaca)...desi ca a facut de cateva ori si din picioare....Face de fiecare data cand il pun, cred ca ii bate vantul la puta si da drumu la pipi

Cris, dar ce flori superbe aveti voi acolo zambet zambet
Si Erica a crescut f mare sarut sarut
Dar David e mortal, cum mananca el capsunele si pepene- al meu nu pune mana pe nimic, dar sa manance rad ...avem deja 3 sapt de cand ii dau tratam pt viermisori si se vede ca a inceput imediat sa pape mai bine, desi la cele 2 analize nu a iesit nimic

oare pe cine am uitat???
aaa, Ama..poti sa-mi dai si numele pensiunii...ceva detalii, poze sarut

sus

Denunta
gaby2007

Copii

22.05.2010 3:32     citat 

gata, va pup pe toate...va urez un week placut

sus

Denunta
GRASANA

22.05.2010 5:44     citat 

salut zambet
Sare felicitari pentru operatiunea olita sarut
David un pupik sa treaca repede bubita sarut Gaby ce fain ca plecati la tati al vostru sarut sarut
Miruna a iesit afara cu bunica-su ..sper sa nu-i prinda ploaia surprins
am luat analizele fetei pentru cresa exudatul si coprocultura au iesit bine..slava domnului zambet
va pupacesc pe toate sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 4 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 9 luni

22.05.2010 7:38     citat 

Din pacate noi nu avem vesti pra bune trist , vineri am avut niste scurgeri maronii care s-au transformat in sangerari(un fel de cm). Am facut azi un eco transvaginal si se are ca sac gestiotional nu se vede(deci ori e avort menstruak ori ce ar fi mai rau extrauterina).
Am facut si un bhcg care a iesit 800 (ar fi valoare pt sapt 6 de sarcna), o sa o mai repet luni sa vad cum evolueaza si la 1 ma vede dr mea si sper sa am diagnosticul final. Acum nu ma rog decat sa fie raul el mai putin rau, adica avort menstrual,

sus

Denunta
DANONINO

Copii

22.05.2010 8:44     citat 

Of Gonzo imi pare rau trist , stiu cum este, dar sa sti ca poti incerca luna urmatoare, eu asa am ramas asteptam CM si cand colo eu aveam bb.

sus

Denunta
gaby2007

Copii

22.05.2010 10:45     citat 

ufff Gonzo, nu ma asteptam la asemenea vesti...iti tin pumnii sa fie totul bine...dar alte simptome ai????

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 12 ani, 5 luni

23.05.2010 7:21     citat 

Buna dimineata mamici si fluturasi!
Gonzonica imi pare sincer rau,mai ales ca am trecut si eu prin asta,poate a fost avort menstrual,si ai eliminat tot,si poti incerca luna viitoare.La mine a fost mai rau,pt ca era avort incomplet,dar la trei luni dupa,am ramas insarcinata,cu...Alexia.
Gabi,imi pare rau ca iti raspund tarziu,este o casuta,la particular,iti dau adresa ,sper sa iti fie de folos. http://www.cazarenavodari.webs.com/ Noi mergem la jumatatea lunii iunie cu niste prieteni si am rezervat cele doua camere de la parter,parca ti-am spus,60 ron de familie.Ne convine,ca au copiii spatiu de joaca,iar plaja de la Navodari este cu intrare lina,cel putin asa mi s-a spus.Poate ne vedem pe acolo rad sarut
Sara,bravo,esti o adevarata domnisoara.

sus

Denunta
gaby2007

Copii

23.05.2010 7:49     citat 

ama multumesc, dar noi vom mege in iulie ..de prin 15- deci plin sezon si preturi pe masura...dar altfel nu poate buni

sus

Denunta
GRASANA

23.05.2010 8:02     citat 

neatza
Gonzo..cuvintele sunt de prisos..imi pare rau..cand am citit despre scurgerile alea ale tale mi-am adus aminte ca asa am patit si eu trist te pupam si fii tare

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: