· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (63)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (63)     
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 8 luni
MIRUNA: 12 ani, 4 luni

25.05.2010 1:51     citat 

----------
DANONINO a scris:
Am fost la dr si bb este bine are 3500gr si duminica scap de burtica.
----------

Mii de pupici pt dolofanul din burtica! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 3 luni
Luca Daniel: 10 ani, 5 luni

25.05.2010 1:51     citat 

Tato sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

25.05.2010 2:25     citat 

uau Nino..ce emotii cred ca ai..pupici la burtica sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 4 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 9 luni

25.05.2010 3:25     citat 

Pupam printisorul Luca si abia asteptam sa ne pui pozici si sa ne spui cum se inteleg fratiorii.TInem pumnii sa fie totul bine duminica. sarut

sus

Denunta
tato

Copii

25.05.2010 3:27     citat 

Fetelor,eu cand deschid site-ul parinti imi apare un link pe ecran de care nu pot sa scap orice as apasa nervos nervos nervos nervos Ce naiba mai e si porcaria asta confuz socat

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 12 ani, 3 luni
Eduard: 10 ani, 7 luni

25.05.2010 4:22     citat 

Tato, si mie imi apare...

Gonzo trist trist , dar tin pumnii stransi bine de tot sa vedem alt test pozitiv cat mai curand si , de data asta sa fie cu noroc! sarut sarut

Nino, sa ai parte de o nastere usoara si, mai ales, sa te refaci rapid dupa cezariana si abia astept sa iti admir printzisorul! sarut sarut sarut

Eu abia imi fac timp sa intru o data pe sapt sa va citesc rapid si sa va scriu ceva.
David e tare mofturos. Ii iese o masea, aia din spate...sta numai cu degetul adanc bagat in gura si face niste crize de nervi cateodata din cauza asta trist . of, mititelul de el..cred ca e si putin suparat ca nu mai am 100% timp ptr el ca inainte. treb sa se obisnuiasca, desi cand nu stau cu Edi, ma joc cu el, dar sunt atatea de facut... ochi peste cap .
Pe Edi l-am botezat sambata pe 22 mai, dar petrecerea de dupa botez am amanat-o pana in septembrie din mai multe motive. Au inceput coliceii....dansam oleak cu el prin casa si numar zilele pana ii trec..caci la David am scapat de colici pe la doua luni, asa ca mai am nitzel de asteptat..cine stie? socat

aaaa...apropo de pampersi...ii visez si ii vad peste tot zi si noapte foarte fericit rad rad . De lene, din lipsa de timp, din comoditate...nu am inceput operatiunea olita. De-acu daca a dat caldura, sper de sapt viitoare sa incepem si noi cool

mi s-a trezit juniorul mititel.
cel mare inca doarme

puuuuuuuuuup

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 4 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 5 luni

25.05.2010 6:24     citat 

heloo heloo...ne mai cunoasteti?
rad revenim si noi pe meleagurile astea suntem bine sanatoase, si asteptam cu interes vara si caldura sa ne puytem bucura de timpul pe care-l petrecem impreuna. in week-end am fost la Piatra.....

multumesc de urari tuturor si va pupam dulce....

am citit...de fap[t citesc in fiecare zi dar nu mai apuc sa si scriu....timpul asta bata-l vine.....cu serviciul merge bine, putin obosita in rest totul e foarte bine

ema se intelege cu bona...in fiecare zi invata ceva nou...singura nemultumire e ca nu se mai cere la olita......si eram asa mandra de ea...probabil nu se ocupa s-o puna la tuimp pe olita si ea a incetat sa mai ceara...sper sa remediez eu problema dupaamiaza si pe cat posibil sa scapam si de pampers......momentan incercam doar

am sa pun si cateva pozici numai ca ceva mai incolo...

am vazut puii cristinei...si nu pot sa nu observ ce bine seamana edi cu david cand era mic mic....

mihaela ai sa vezi cat de repede vei avea din nou un bebici in burtica....

noi avem noutati...se pare ca ne mutam la tara la bunici....dintr-un cumul de motive...asta mai spre toamna..... asa ca emi s-ar putea sa mearga si ea la gradi...ca acolo nu-s atat de stricti cu varsta mai ales ca n-au foarte multi copii si ema cred ca s-ar acomoda bine si i-ar place si ar invata multe lucruri

despre mare...anul asta o sarim...ca eu n-am cum sa-mi iau concediu...si nici cu fondurile nu stam foarte bine.......

cam atat atat momentan...va pupacim si revenim cu pozici

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 4 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 5 luni

25.05.2010 6:56     citat 

tot eu sunt iaca si pozele

sus

Denunta
GRASANA

25.05.2010 8:26     citat 

salut
pupici lui David sa-i treaca repede durerea de dintisori sarut
Alina si Ema ne era dor de voi sarut sarut sunteti doua frumoase
Miruna dupa somnul de pranz s-a trezit cu ochiul putin lipit trist acum ii curge galben din ambii ochisori.si parca sunt si rosii...of of ..scapam de una dam in alta..

sus

Denunta
DANONINO

Copii

26.05.2010 5:57     citat 

Buna dimineata zambet
Un mic dejun si o cafeluta zambet

sus

Denunta
DANONINO

Copii

26.05.2010 5:59     citat 

Davidut sarut sarut sa treaca repede maseluta.

Miruna sarut sarut pentru ochisori.

Ema esti o frumusica sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 12 ani, 4 luni
Robert Gabriel: 8 ani, 3 luni

26.05.2010 7:54     citat 

nino mercic de micul dejun sarut mai ai doar cateva zile si-ti vezi fluturasul sarut
david pupam gingiutza sa treaca durerea
miruna sarut la ochisor
ema esti tare frumusica

sus

Denunta
GRASANA

26.05.2010 10:34     citat 

merci de cafeluta si mic dejun sarut

sus

Denunta
tato

Copii

26.05.2010 11:49     citat 

Buna,fetelor!Multumim pt micul dejun copios,Nino!Yammi! sarut sarut sarut sarut
Alina,ne era taaaaaare dor de voi.La multi ani de Sf Constantin si Elena,pt ca eu n-am intrat vineri sarut sarut sarut sarut sarut

Laura,si Mirunei i-au curs ochisorii cand a stat in curent.In mod normal se pun picaturi cu Tobradex.Dar Miru n- a stat sa-i pun si am sters-o cu ser la fiecare ochisor.Lui Andu i-am pus Tobradex si i-a trecut.A venit cu o conjuctivita de la camin. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
GRASANA

26.05.2010 12:14     citat 

i-am dat cu canamicina unguent, cred ca picaturi nu as reusi sa-i pun in ochi..oricum vad ca e mai bine..astept sa vad cum e dupa ce se trezeste zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: