· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (248)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (248)     
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 4 luni

24.05.2010 9:05     citat 

Neata!

Elena, tare frumoase sunteti, va pupam sarut

Loredana, imi pare rau de probleme.Ai rabdare ca daca zici ca papa inainte mai mult , poate are vreo pasa sarut

Va pupam si o zi frumoasa! sarut

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

24.05.2010 9:18     citat 

Buna dimineata!
Multumesc fetelor ,si mie mi-a fost dor de voi sarut
Sambata am fost la o nunta la Brasov cu fetele ............am venit aseara exetnuati!
O sa incerc sa tin pasul cu voi ,noua ne e cam greu acum,Teo s-a facut mai neastamparata ,e nervoasa din cauza dintilor ,Stefi vrea si ea atentie ,nu pre-ai convine ca Teo s-a marit si se tine dupa ea cu premergatorul rad ,o inchide in camera rad ,tot timpul trebuie sa stau cu ochii pe ele .
E frumos cu 2 copiii ,dar sunt perioade cand iti doresti 5 minute sa poti dormi fara sa te strige nimeni zambet
Lore noi mancam ficatel cu un si cu mamaliguta trag cu ochiul .Cu rabdare va manca
Mi-a fost dor de toate ,toate ,imi pare rau ca nu pot sta mult la calculator .Sper ca de azi sa va pot citi!
Urschu ce face Meli?Elena a crescut puiul mic ,sunteti 2 frumoase. zambet .
Ice tu cum te descurci cu puii?Ankka ce mai face micuta ta?Lorelay superb brasovul sarut ,ce faceti?
Va pup sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 3 luni

24.05.2010 10:06     citat 

Rebe are temp 39,5 i-am dat nurofen 2,5 ml. Ce mai e de facut? E agitata ...

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 6 luni

24.05.2010 11:27     citat 

Mai ia-i temperatura si daca nu a scazut, incearca cu un supozitor de paracetamol ( e alta substanta decat ce are nurofenul), sau de novocalmin, sau de algocalmin. Mie asa mi-a zis dr. Si daca e nevoie, alternezi panadolul cu nurofenul, la 4 ore, ca fiecare doza de medicament de un anumit fel sa fie data la minim 8 ore distanta de cealalta (sper ca m-am exprimat coerent prostit ). Deci urmatoarea doza de nurofen nu ai cum sa i-o dai mai devreme de 8 ore. Si incearca sa suni dr.
Sanatate multa sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

24.05.2010 11:29     citat 

Multumesc Lara,acum are 38.5....sper sa scada in continuare... sarut

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 9 luni

24.05.2010 12:10     citat 

Lore , multa sanatate Rebecai. Poate are o viroza , ceva si de asta nici nu papa.
De 2 zile nici Yanis nu prea papa , cred ca vin dintisorii , ca are si gingia umflata si se vad foarte bine incisivii de jos.
I-am luat un gel - Pansoral se numeste- super bun , i-am dat pe gingie si i-a trecut imediat durerea , nu ma asteptam.

Elena , sunteti 2 frumoase! In timp isi revine si pielea , incearca sa faci niste abdomene (daca poti sa te mobilizezi , ca eu din pacate nu prea pot, ca mi-e tare lene! jenat )

Bubu nu ma demoraliza , ca eu vreau si bb 2 la anul! rad rad sarut sarut

Urscu si voua o zi super va dorim! sarut

Ice nu stiu cum sa fac , as vrea si eu sa-i dau in manuta sa pape ceva , dar mi-e frica sa nu se innece. Tu cum i le dai , cam ce dimensiuni au bucatile ? Si ce ii dai , ii dai si mar sau alte fructe sau doar legume. Crude sau fierte?

Bianca , Ankkka, Lara, Smiri, Gimi va pupam pe toate! sarut sarut

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 9 luni

24.05.2010 12:11     citat 

Bubu poza care o ai si la avatar , este senzationala !! rad rad

sus

Denunta
Loredana023

Copii

24.05.2010 12:20     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...92#1115592

Urmatorul capitol

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: