· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (248)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (248)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 3 luni

20.05.2010 9:19     citat 

Cu zuza cel de 6 luni a fost mai acut.
La noi acum e chin cu dintii in special noaptea numai la san sta, se foieste etc. nu e linistita deloc, iar eu sunt zombi, peste zi o mai iau cu joaca si mai uita, e si racita.

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 4 luni

20.05.2010 9:21     citat 

Rome, cred ca ti-e greu trist

Ice, sanatate sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 3 luni

20.05.2010 9:23     citat 

Offf Ice, multa sanatate sarut , sa treaca repede.

Parca la inceput nu aveau atatea probleme, de ceva timp incoace putini bebei sanatosi sunt, fiecare are cate ceva plang sau sunt foarte trist

Urschuletz sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 3 luni

20.05.2010 9:26     citat 

Irina, Romelia merci! sarut sarut

La noi le aduce Keane toate de pe la scoala- el tuseste doar un pic zuza le face virozele din rand- nu forme grave, dar enervante. trist

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 2 luni

20.05.2010 9:27     citat 

primavara era de asteptat sa apara racelile trag cu ochiul scapam noi si de ele...cand o veni vara ochi peste cap poate e vreun dintuc rome, pe noi ne chinuie tare acum ca ne ies 2 sus deodata foarte fericit o sa avem cu ce mesteca zambet

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 3 luni

20.05.2010 9:34     citat 

Oooo da Ice...asa e cu copiii mai mari trist

Smiri sarut , sa va iasa fara durere; nu stiu ce e la noi dar nu-mi place...nu sunt obisnuita cu tipete asa intr-una...eu plang cot la cot cu el ochi peste cap
Mi se rupe sufletul si ma simt asa neputincioasa

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 3 luni

20.05.2010 9:48     citat 

Fetelor somon pot sa-i dau?

sus

Denunta
sweetkiss

Copii
Daria-Maria: 11 ani, 6 luni

20.05.2010 9:54     citat 

Neata!
Astazi facem cinste scot limba Pe la 12.25, Daria implineste un an!!!!

Noi suntem bine, Daria e din ce in ce mai zvapaiata, e innebunita dupa toti cainii de pe strada, merge mai bine , chiar alearga, vrea tot timpul pa, dar cu vremea asta ni s-au cam scurtat iesirile. De vreo saptamana o chinuie o masea foarte fericit si nici ca-i mai iese o data nervos ca tare e maraita, in special noaptea. Astazi vom sarbatori in cadru mai restrans, iar sambata se anunta petrecere mai serioasa. Saptamana trecuta i-am luat din mot (la noi se ia din mot si la fete).
Pupam toti bebelusii si mamicile si eu fug la treaba ca doarme un pic sarbatorita si sa mai fac si eu cate ceva prin casa cu ocazia asta scot limba

Ultima modificare efectuata de catre sweetkiss la 20.05.2010 10:05, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 11 ani, 5 luni
Radu Stefan: 8 ani, 2 luni

20.05.2010 10:04     citat 

La multi ani Daria!
http://www.parinti.com/modules.php?name...26#1113926

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 2 luni

20.05.2010 10:11     citat 

un an...ce emotionant jenat

rome,
eu numai somon i-am dat de la 7 luni si 3 sapt...alt peste nu am incercat.

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

20.05.2010 10:41     citat 

Roxxy... sarut

Ursu... sarut

Rome, multumim frumos... sarut Imi pare rau ca nu e in apele lui piticul. La fel ma intrebam eu daca exista puseu de 5 luni ca m-a foit 2 nopti... trist Si era prima data cand facea asa. Dar vad ca puseul e la 6 luni asa ca ma gandesc ca o fi fost urmare a alergiei facute caci a fost dupa alergie foiala. Cat despre somon parca stiam ca nu s epoate da ca e prea gras...ma rog nu mai stiu exact motivul.

Alina, multa sanatate zuzei si chen sa faca bine sa fie darnic cu altii in ce prieveste virusii nu cu surioara lui. trag cu ochiul rad

Smiri, sa iasa repede dintzutzii sa scapati de chin. sarut

Vai Daria ce frumos! La multi ani iubita! Sa fi fericita mereu, sanatoasa si iubita! sarut Mami felicitari pt asa printesa mare! sarut

Referitor la iesit...Daca avem chef de iesit din casa pe noi nu ne impiedica nici ploaia. Doar daca e vijelie mare sa-mi zboare carutul...In rest ne incumetam indiferent de vreme pt ca Mihaita sta bine la adapost in husa de iarna si aparatoarea de ploaie care ne protejeaza si de vant. Mai rau e de mami dar isi pune si ea o geaca, se imbraca mai bine si se sacrifica daca e cazul ce sa facem! Din fericire Mihaita nu ma dispera ca vrea afara ca atare mami decide cand si daca iesim. Oricum noi zilnic iesim macar si pt 30 minute dimineata si 300 dupa-amiaza cand o ducem si o luam pe Bianca de la gradi si eventual mai ramanem in parc sau mergem la cumparaturi. Asta daca nu avem chef efectiv de plimbare....

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 9 luni

20.05.2010 1:13     citat 

Ice multa sanatate printesei , sa se faca repede bine! sarut sarut
D3lia , ce mare s-a facut Ayan! Nu-mi vine sa cred ce trece timpul! Si e asa de frumusel! sarut sarut
Rome , poate e si el mai indispus azi! Ca si noua ni se mai intampla! sarut
Smiri si noi asteptam dintisorii(primii) si noaptea ma trezeste din ora in ora ochi peste cap Lasa , ca se fac ei mari!! rad rad
Urschu multumim pt. noul capitol! sarut sarut sarut
Roxy sarut
Ankka ce frumos trebuie sa fi fost!Felicitari! sarut sarut sarut

Cat despre criza , e din ce in ce mai rau. Noi la magazin , abia scoatem cheltuielile , noroc ca nu avem credite. trist Sper ca totusi se mai rezolva treburile , macar spre sfarsitul anului!

Si mie imi este tare greu sa ma despart de Yanis , chiar si pt. o ora sau doua. Parca nu am aer cand sunt fara el!Si nici el nu e fericit deloc cand plec! scot limba scot limba

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 9 luni

20.05.2010 1:14     citat 

Biencut cum e Mihaita , a mai avut probleme?

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani, 1 luna
Albert Stefan: 9 ani, 4 luni

20.05.2010 1:58     citat 

mai da ce elegant a fost mihaita sarut pupam ochisorii frumosi
Ayan ce mare si garun esti, pupam si pe tine si pe mami sarut
LA multi ani Daria pt primul anisor, ce repede trece timpul fetelor...
nici eu nu vreau sa ma mai gandesc la criza ca o iau razna...nu au mai zis astia nimik de indemnizatii eu sper sa ramana asa ca eu iau mai mult decat as lua la munca in perioada asta de crizzzzaaa si nici nu vreau sa ma despart de puiul meu...si aveam de gand sa-i fac si o surioara dar se vedem...
si noi avem 2 dintisori de trecut in listuta trag cu ochiul
crysy ce mai face yanis? ce papa?

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

20.05.2010 2:18     citat 

crysy_m, nu dupa ce i-a facut dexa la urgente n-a mai facut nici o bubita sau pata dar 2 zile a fost tare deprimat plang sau sunt foarte trist Din fericire a redevenit copilul vesel si zglobiu care era. sarut

Yubi, multumim frumos... sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: