· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (305)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (305)     
Krystyne

27.05.2010 4:03     citat 

poop toate fetele in mare graba...

adece si gonzo...chiar nu mai am cuvinte sa va transmit...doar ca sunt alaturi sufleteste de voi....va pup si va imbratisez cu drag

eleonida...cum sa te uitam noi pe tine...dar mai ales pe pufos....ca tare e dulce...pup si la voi

iva...multumim de tratatie in fiecare dimineatza

iar acum va spun ca am vb cu
elenahhe....cred ca va mai aduceti minte de ea....e gravidutza...am vb cu ea azi...adik acum cateva min in urma...si mi-a luminat ziua... a zis ca nu a mai intrat ca nu a mai reusit sa se logeze...nu stiu de ce..dar m-a rgat sa va transmit toate cele bune din partea ei sarut

tre sa fug...va pup pe toate fara exceptie

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

27.05.2010 6:18     citat 

Krystyne sarut sarut sarut
In sfarsit vine cineva si cu o veste buna, s-a cam lasat tristetea trist
Elena, ne bucuram mult pentru tine si te asteptam sa ne arati si nou pozici cu liniutzele si burtica. Sa iti dea DD o sarcina usoara si un bb sanatos is la termen sarut Deci a functionat polidinul? scot limba

INTREBARE: Fetelor care ati mai avut avort spontan, fara nici o interventie, la cat timp dupa v-au venit uratii? Eu as vrea sa stiu cam ca limita, in caz ca nu vin sa stiu cand ar tb sa consider dereglare. Pe net am citit 4-6 saptamani, dar nu am inteles daca de la oprirea sangerarilor sau de cand au inceput.
Maine ma duc sa repet bhcg, sper sa fie rezultate bune.

O seara placura va doresc.

sus

Denunta
Alexa-Maria

Copii
Patrick-Nicolas: 8 ani, 4 luni

27.05.2010 6:20     citat 

Buna buna fetele ce mai faceti ? Gonzonica offf imi pare nespus de rau !!! Deci chiar nu am cuvinte oricum sunt de prisos asa ca nu iti voi spune decat CAPUL SUS exclamatie Elenahhe felicitari din toata inima sarcina dusa la termen si nastere usoara iti doresc Adece toate gandurile bune alaturi de tine si sper din tot sufletul sa te simti ok sa iti revii curand si sa ai speranta catre o noua zi in care vei vedea dublu sarut Krystyne multumim de veste mereu ne pui la curent si pregatesti cele mai frumoase liste foarte fericit ce ne-am face noi fara tine ? foarte fericit Dau un pup urias la fata sarut Eleonida sa iti traiasca printisorul este cu adevarat o comoara sarut Eu nu ma simt prea bine fetelor...nici acum nu mi-a trecut CM si este foarte ciudat , mi-a venit foarte putin si acum de vreo 2 zile imi curge maro spre negru... vi s-a intamplat vreodata ?? Acum va las ca am de facut niste comisioane ... va pup din toata inima si vedeti ca se apropie weekend-ul rad o sa rup pescuitul in doua rad rad abia astept va puppppppppp mwahh

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

27.05.2010 6:24     citat 

Alexa,tu test de sarcina ai facut? Tie iti venea mai tarziu?
La mine sangeraririle au debutat ca la cm, in cantitate mai mica, iar spre sfarsit au fost cheaguri mai inchise la culoare, spre negru. Cam asa au fost ultimele eliminate, inclusiv membrana.

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

27.05.2010 6:59     citat 

Felicitari elenahhe! aveam nevoie de vesti bune! sarut
adece,gonzo...va imbratisez...si la fel ca si pentru ralu, cristina, cyc: sa dea Dumnezeu cat mai curand un bebe sanatos!
eleonida...noi am intrebat de tine...chiar imi faceam griji9atunci cand ai avut lapte in laptop cool )...ne bucuram ca esti din nou alaturi de noi...pupam si feciorul...parca e mai mare trag cu ochiul
Ralu...Felicitari...10 e nota pe care o meriti! trag cu ochiul sarut sarut
iva, multumim de cafelutzele tale delicioase! sarut
va pupam pe toate sarut

sus

Denunta
Krystyne

27.05.2010 8:17     citat 

Dragele mele va invit la un nou capitol.

Capitolul urmator:
sageata sageata sageata Capitolul 306 exclamatie exclamatie exclamatie

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: