· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (305)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (305)     
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

21.05.2010 8:49     citat 

Va multumesc din suflet pentru sfaturi. Mai tare ma ingrijoreaza cheagul de sange decat scurgerea maronie, sa vedem azi cum o sa ie si ce va zice maine dr. Oricum cum vrea Dumnezeu, asa o sa fie. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adece

21.05.2010 8:51     citat 

Gonzo stai linistita mamico.....ce pot sa spun e ca atunci cand am avut scurgeri maronii si cu chegulete mici...doctorul mi-a dat progesteron...arefam 200 mg de 3 ori pe zi ....sa nu te panichezi...o sa fie bine! sarut sarut sarut
Simoopul meu drag, Ingerashul meu drag sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Iva sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 2 luni
Karina-Ioana: 7 ani, 11 luni

adece...toate suntem cu gandul la tine! sarut
gonzo, sa fie totul bine! e bine totusi ca sunt maronii si nu rosii, nu-i asa? tzin pumnii stransi sarut
ralu, viata e asa uneori...nu putem face nimic sa o schimbam...e trist ce s-a intamplat dar fiecare om are destinul lui...eu cred in viata de dupa...si ca e una fara griji si linistita...si plina de pace, Dumnezeu sa-l odihneasca pe prietenul tau!
Nikks, La multi ani! fericiti, frumosi, sanatosi!
Alexa, tinem pumnii pentru tine! avem nevoie de vesti bune!
La multi ani pentru Constantin si Elena!
Crispy , Cyc, iva, ingeras sarut sarut sarut multumesc pentru felicitari! sa dea Dumnezeu sanatate la toata lumea!

sus

Denunta
iva

Bravo mamica...gandirea asta face bine... ne rugam sa fie bine... sarut sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii

21.05.2010 8:54     citat 

completare:arrow:
lordy, ne putem incuscri de-acum!mai ales ca baiatul tau e mai mare decat fata mea trag cu ochiul
simoop, ma bucur ca va e asa drag santos! sa va bucurati de el si sa-l antrenati sa va pazeasca odorasul care nu va intarzia sa apara sarut

sus

Denunta
simoop

21.05.2010 8:57     citat 

am uitat sa urez la multi ani de Sfintii Constantin si Elena, tuturor celor care isi serbeaza onomastica !
black sa ne traiesti si sa fii fericita, implinita si neschimbata sarut sarut sarut
cry sarut sarut sarut si pentru miruna mica si dragalasa!

Ultima modificare efectuata de catre simoop la 21.05.2010 8:58, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

21.05.2010 8:58     citat 

La multi ani !
Va multumesc pt urari si doresc sa urez si eu la multi ani! celor care azi isi serbeaza ziua de nume.
Nu pot sa scriu mare lucru,pt ca ziua de ieri a fost una f urata.
Am aflat de adece trist ,am citit mesajul Ralucai trist ,apoi am aflat ca din cauza stresului o colega de-a mamei este in coma si are doar 27 de ani plang sau sunt foarte trist .
Asa ca nu imi mai arde de nici o zi de nume si sper sa reusesc sa ii fac ziua frumoasa cumnatei mele,care implineste 32 de ani.
Va pup! sarut
trist

sus

Denunta
simoop

21.05.2010 9:01     citat 

Ely imi pare rau ca aflam atat de multe vesti triste, asa se aduna cateodata de simti ca nu le mai poti duce...
La multi ani cumnatei, sa fie sanatoasa!
Da Doamne o ploaie de vesti bune!

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

21.05.2010 9:05     citat 

Adece sunt cu gindul la tine si te sustin sarut sarut sarut sarut .........si ma rog ca Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste si sa reusesti cit mai repede sa ramai iar dar de aceasta data sa fie totul ok..........te pup de un milion de ori ......fi tare.............. sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Simoop de ce nu ai voie sa scoti cainele o saptamina?????????? confuz
La multi ani tuturora care isi serbeaza ziua de nume! sarut sarut sarut
Gonzonica ma gindesc si la tine si DOAMNE ajuta sa nu fie nimic grav ............. sarut sarut sarut sarut
Alexa tin pumni strinsi ...hai dane o veste ...nu ne tine pe jar ....... scot limba sarut
Cic ce frumos le zici tu ..............pup scumpa mea draga..........si ma bucur ca te ti de cuvint si intri la noi ....avem nevoie de tine aici! sarut sarut
Ingeras te pup scumpa mea!
Cri_styna pup bebita mica si pe mamica deasemenea. sarut

sus

Denunta
simoop

21.05.2010 9:13     citat 

angy dupa vaccinul de 8 saptamani , trebuie tinut 12-14 zile in casa pana la imunizarea completa, daca aveam curte si nu aveam alte animale il puteam lasa, important este sa nu intre in contact cu animale purtatoare de boli sau cu excrementele lor! mai am pana joi si apoi gata, putem iesi la plimbare sarut oricum azi il las la soacra-mea ca eu am treaba la pitesti la cumnata mea, o sa il tina in casa si ea iubeste mult animalele si mi-a promis ca o sa aiba grija 2 zile de el!
[[color=green]i][b]cry_styna am citit ca astazi este o zi importanta pentru tine si iti urez LA MULTI ANI la aniversarea casatoriei, sa fiti sanatosi si fericiti, sa va iubiti mult si sa va respectati toata viata![/b][/i] sarut sarut sarut[/color]

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani
AURA MARIA: 10 ani, 5 luni

21.05.2010 9:30     citat 

LA MULTI ANI NICKSS!! SI SA TRAIESTI SI CU NUMELE!Distractie placuta la Nisipurile de Aur,cand vii sa ma suni sa-mi povestesti cum a fost!
La Multi Ani si celor care poarta numele de Elena sau Constantina si celor care sarbeaza diferite evenimente azi!
Adece te pup si te imbratisez si iti dorec sa ai putere sa treci peste necazul asta,D-zeu va fi alaturi de tine si te va alina in curand cu o minune!
pupici la toate fetele! sarut

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

21.05.2010 9:36     citat 

draga Adece, nu sunt cuvinte sa pot exprima cat de rau imi pare ca trebuie sa treci prin asa ceva......sper doar ca sa treci cu bine peste asta si ca in viitor Dumnezeu sa-ti dea un copilas sanatos care sa-ti aline macar un pic din durerea de acum......sunt cu gandul alaturi de tine....... sarut
vreau sa urez si eu La multi ani Nikss, Top si celor care isi serbeza astazi numele de Constantin si Elena!!!
Ralu ,condoleante pentru prietenul tau........ trist
Gonzonica stai linistita ca o sa fie bine......sper ca dr sa-ti dea vesti bune si sa fie bine sarut sarut
va pup pe toate sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii

21.05.2010 9:37     citat 

simo, multumesc draga mea...nu am vrut sa insir toate evenimentele de sarbatorit azi si aici...pentru ca sincer...nu-mi arde nici mie...imi pare asa rau de toate vestile proaste pe care le-am citit trist
dar dupa cum spuneam...asta-i viata...
si la voi ploua asa tare? idee
angy sarut sarut

sus

Denunta
janine13

am nascut deja!

21.05.2010 9:49     citat 

La mult ani draga Crys_tyna.....intradevar este multa tristete pe aici si din pacare viata nu ne ofera doar lucruri bune, dar merita sarbatorit orice eveniment fericit, asa ca iti urez sarut La multi ani,multa sanatate si fericire alaturi de sotul tau, si sarcina usoara in continuare!!!

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 10 ani, 1 luna
Naty: 7 ani, 4 luni

21.05.2010 10:05     citat 

La Multi Ani, Ely exclamatie....sa fi sanatoasa si fericita si sa ai parte de tot binele...pt. ca meriti din plin exclamatie sarut sarut sarut
La Multi Ani si pt. cumnata ta...sa fie sanatoasa si fericita exclamatie sarut
Si eu am astazi si cumnata si sotzul...Elena si Costel...foarte fericit sarut sarut
As vrea si eu sa particip la acea campanie.... sarut sarut sarut sarut sarut

Cry....La Multi Ani fericiti si voua!Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna, multi, multi ani de acum inainte exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut Sarcina usoara sa ai, in continuare si un bb sanatos si la termen exclamatie sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre Crispy la 21.05.2010 10:19, modificat de 1 data in total

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: