· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 124
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 124     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

24.05.2010 7:03     citat 

bre duko, matali nu ai invatat bre la jeografie ca datorita lu curbura pamantului, soarele colea mai la nord e fuarte puternic?... si nu ai ocservat ca vara te ia dreacii fara ochelari de soare, ca e soarele mai jos, spre deosebire de romanica unde poti purta uoichilarii pi varfu capului ca sa iti tie intelijenta la un loc?
e, las ca ai invatat acu printre frisuane englezesti...
iar in ceea ce priveste furtunu britanic, io poci sa zic numa, filozofic, ca fiecare pasare pe furtunu ei piere.

sus

Denunta
duke_meadows

24.05.2010 10:54     citat 

duoamne fornico, cum le zici tu cu intelepciune .... prostit

bai serios vorbind acu, io am ceva de le atrag. in drum spre munca tocmai am trecut pe unu , calare pe o bicicleta care avea cealalta mana in pantaloni as well. asta da multi-tasking! rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

24.05.2010 11:01     citat 

ei maica, si io cand eream de varsta ta le atrageam.. da acu as vrea si nu se mai leaga rad
tiu minte cand am fost cu o pretena la mare, si faceam si noi bae in mare ca fetile, si mai incolo fro 3 metri unu cu mana in zlipi asuda de zor... si noua ne era frica sa nu ramanem bortzoase si ne intrebam cat rezista sperma in apa sarata...

ala al tau cu bicicleta si cu o mana in tanga, aji fi vrut sa il vad daca ii suna mobilu.. scotea mana de la ouletze, ori raspundea cu mana ailanta?

sus

Denunta
duke_meadows

24.05.2010 11:17     citat 

----------
furnicutza26 a scris:

ala al tau cu bicicleta si cu o mana in tanga, aji fi vrut sa il vad daca ii suna mobilu.. scotea mana de la ouletze, ori raspundea cu mana ailanta?
----------

la ce dexteritate avea io cred ca putea scoate si laptopu' sa scrie o ravasa cuiva rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

24.05.2010 11:18     citat 

domle, si talentu inascut conteaza, da la unii esperienta isi spune cuvantu... rad

sus

Denunta
duke_meadows

24.05.2010 11:23     citat 

daaaaa, pai asta era asa tinerel la moaca da se vedea ca are experienta. rad cum le manevra dragu' de el...
singura mea dilema era daca sa sar in apa in caz ca se apropie de mine ... ca alta scapare n-aveam. ochi peste cap da am trecut cu bine si de hopu' asta. uf!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

24.05.2010 11:25     citat 

di ce bre sa sari in apa? ditai fumeia si iti e frica de un furtunel?

sus

Denunta
duke_meadows

24.05.2010 11:28     citat 

rad bei fornico iti zic io, la cat is de barbata cand am vazut cum are ochiu bulbucat si borboanele de sudoare mi s-o facut frica. vorba cantecului ' mi-e frica, mi-e frica, sa dorm singurica'.... ochi peste cap

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

24.05.2010 11:34     citat 

pei daca avea deja oq bulbucat inseamna ca il mai tinea furtunu fro 30 secunde si pa urma devenea inofensiv...
duamne, diuco, tre sa te invat io anatomia si fiziologia furtunului la varsta asta... prostit
ca nu mai puneti mana pi o carte, tineretu ista...

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 5 luni
alexandru ioan: 20 ani, 2 luni

24.05.2010 11:56     citat 

Furniko nu mai vorbi agro-culinar ca te da adminul afara rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

24.05.2010 12:12     citat 

am uitat sa va spui ca io si cu doamna de la africa suntem siameze, unde scriu io vine si ea si vitzeversa foarte fericit ...

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

24.05.2010 1:21     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
am uitat sa va spui ca io si cu doamna de la africa suntem siameze, unde scriu io vine si ea si vitzeversa foarte fericit ...
----------

io nu crez, sa puie si ea avatar ca al tau ochi peste cap

ziua buna la duamne. la noi creca sosi soarele de la Londra ca tare hot mai e

diuc, senchiu fata ca ma tragi de motz everytime cand scoti o boaba din guritza ta minunata rad

furnicutzooo, hapyyyyy 10 weeks fata sarut

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 15 ani, 7 luni

24.05.2010 1:46     citat 

Felicitari Fiurni, azi aflai ca esti fericita posesoare de bobit furnic in burtica.

sus

Denunta
duke_meadows

24.05.2010 3:06     citat 

fornico, nu pui mana pi nici o carte, daca n-am invatat pan' acu slabe sanse de'acu incolo.. mor asa...inculta rad tu cum esti , vreo greata , oboseala ceva?

pupaza ti pup... bai acu m-o pocnit idea, mai degraba realizarea ca io ti-am pus numele asta de 'pupaza' au ba? daca e asa, ia sa-mi zici sar'mana nasa di fiecare data cand ma vezi. putin respect.

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

24.05.2010 3:09     citat 

----------
duke_meadows a scris:
fornico, nu pui mana pi nici o carte, daca n-am invatat pan' acu slabe sanse de'acu incolo.. mor asa...inculta rad tu cum esti , vreo greata , oboseala ceva?

pupaza ti pup... bai acu m-o pocnit idea, mai degraba realizarea ca io ti-am pus numele asta de 'pupaza' au ba? daca e asa, ia sa-mi zici sar'mana nasa di fiecare data cand ma vezi. putin respect.
----------

sar'na nasa, fara tine n-as fi fost pupaza de azi ochi peste cap

sper ca n-ai pretentii la cado foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: