· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Lista Gravidutelor 456
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Lista Gravidutelor 456     
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 3 luni
Victor Adrian: 10 ani, 10 luni

21.05.2010 10:31     citat 

stiu, ca asa m-am cam simtit si eu astazi. dc stau in picioare, nu mi-e f bine. acum stau intinsa. pe o parte si este excelent. hai sa mai rezistam, ca inca nu e greu...
vedem noi in 2 sapt
poate cine stie? ajungem la 40 saptamani. sa vedem atunci cum va fi in ultima saptamana.
nu mai stii cum se chinuia saraca byu?

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 10 luni

21.05.2010 10:39     citat 

da saraca ea s-a chinuit mult inainte trist si a rezistat cu brio sarut eu pe de-o parte as vrea sa ajung la 40 de sapt k ma duc ma interneaza si nasc rad asa nu ma ia pe nepregatite jenat si pe alta parte parca nu mai am rabdare inca 3 sapt,vreau s-o cunosc mai rpd sarut
N buna sarut ne ''vedem'' maine burticoaselor sarut

sus

Denunta
Tania3

Copii
Claudia -Teodora: 12 ani, 10 luni
Matei-Daniel
Filip-Andrei: 8 ani, 11 luni

22.05.2010 8:28     citat 

Buna dimineata, off, uite ce nasol am racit si eu ...nu mai stiu ce sa ma fac bag ceaiuri.....

sus

Denunta
Raliu

Copii

22.05.2010 10:00     citat 

Buna dimineata gravidutelor sarut azi dormiti mai mult a ??!! cool scot limba
Tania cred ca si pe mn ma ia raceala,azi noapte ma usturat rau in gat,nu puteam deloc sa inghit trist o sa iau un tantum verde k imi face bine zambet
Fetelor un sf de sapt placut si calduros va doresc sarut la mn e taree cald prostit

sus

Denunta
corina2007

Copii
ADRIANA-IOANA: 13 ani, 3 luni
AURA MARIA: 10 ani, 8 luni

22.05.2010 12:22     citat 

Offf timpul asta! Acum sunt 10 minute de soare ,acum ploua cate 15 minute torential,iar se opreste,iar apare soarele,iar se intuneca si picura sau chiar ploua cu galeata dar iar se opreste....si o ia de la capat prostit prostit prostit prostit
Trebuie sa luam exemplu de la Byu si sa suportam cu brio pana la termen orice numai pe bebe sa-l scoatem "copt" bine.Si eu ma tem cel mai tare de nastere prematura,la prima sarcina am reusit sa ajung pana la 3 zile pana la termen iar acum sper sa prind 1 august....chiar daca data probabila e 30 iulie.
Pupici sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

22.05.2010 1:19     citat 

mickey, ce listuta frumoasa! Multu'

Eu sunt pe aici, dar nu am cu ce ma lauda. Va tzuc

sus

Denunta
anika29

Copii
Ilinca Maria: 10 ani, 10 luni

22.05.2010 1:49     citat 

buna fetelor,

azi am avut o cadere de tensiune urata de tot trist m-am luptat sa nu-mi pierd controlul ca nu stiam cum ar afecta-o pe bebelina trist bine ca a trecut ochi peste cap doctorul zice sa ma hidratez si sa stau cumintica foarte fericit

rizibizi imi pare rau ca ai dureri trist

anema felicitari pentru baietel sarut

micky multumim pentru listuta sarut e foarte frumoasa sarut

simona incerc sa-i urmez sfatul lui micky si sa fiu calma cool dar nu prea-mi iese intotdeauna foarte fericit AMR 3 zile prostit

tania, raliu
sa va treaca repede raceala sarut sarut

si eu m-am saturat de vremea asta instabila foarte fericit

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

22.05.2010 1:57     citat 

anika sarut 3 zile???

sus

Denunta
anika29

Copii

22.05.2010 2:00     citat 

da ionelita dr m-a programat pe marti pentru internare prostit dar nu stiu sigur cand ma opereaza e posibil marti, miercuri sau joi...eu am n feeling ca va fi marti socat

sus

Denunta
Raliu

Copii

22.05.2010 2:12     citat 

Ce marfa de tine Anika,mergi pregatita psihic si fizic sarut cu mari emotii ce-i drept sarut pe noi o sa ne km ia pe nepregatite prostit vine cand vrea ea nu knd as vrea eu jenat sarut cool

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

22.05.2010 2:17     citat 

si eu cred ca te opereaza marti..daca zici ca te-a chemat ..e prea aglomerata Cuza ca sa stai degeaba 2-3 zile in spital ochi peste cap

Nastere usoara si mult curaj ..emotii sigur ai, dar o sa fie bine,o sa vezi trag cu ochiul

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

22.05.2010 2:18     citat 

Cosmin abia asteapta sa faca cunostinta cu Ilinca sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
anika29

Copii

22.05.2010 2:21     citat 

raliu oare esti vreodata pregatita psihic? socat

multumesc ionelita sarut si Ilinca abia asteapta sa-l cunoasca pe Cosmin jenat dar mai intai pe mami si pe tati scot limba

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

22.05.2010 2:27     citat 

normal ca mai intai pe mami si pe tati jenat scot limba

te-ai hotarat la anestezie?

sus

Denunta
Raliu

Copii

22.05.2010 2:58     citat 

Da ai dreptate,cred k niciodata nu poti spune ca esti pregatit 100% prostit jenat

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: