· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Donezi cateva jucarii si hainute de bebe
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor Donezi cateva jucarii si hainute de bebe     
Umemilia

10.02.2010 5:30   Donezi cateva jucarii si hainute de bebe  citat 

Am o fetita de 4 luni acum si am ramas cu ceva hainute decand sa nascut care nu stiu ce se fac cu ele.. la fel a primit niste jucarii care nu avem ce face cu ele... nu este mult dar decat se le arunc ma gandesc ca sunt asa multi oameni care au nevoie de macar un pic... stiti cumva unde se poate da aceste lucruri? Vreau undeva unde stiu ca sigur ajunge la un copil...

multumesc

sus

Denunta
adina33

11.02.2010 10:38   buna  citat 

daca esti dispusa sa trimiti colet prin posta cunosc eu o familie cu mai multi copii la care ar fi folositoare haiutele tale pentru ca au si o fetita bebe, scriem daca vrei pe mail [email protected], o seara placuta

sus

Denunta
levantica

Copii

15.02.2010 1:31     citat 

Buna!mie chiar mi-ar folosi aceste lucrusoare si jucarii,eu le primesc daca vrei sa le dai

sus

Denunta
Umemilia

15.02.2010 1:40     citat 

Draga Levantica,

Cu placere ti le dau dar te rog spunam pentru ce iti trebuie? Nu te supera dar am auzit de multi care ia lucrurile si le vinde... eu vreau se dau cui ii trebuie si are nevoie de asa ceva...

scuze daca intreb...

mersi

sus

Denunta
levantica

Copii

15.02.2010 5:47     citat 

Buna! eu personal nu am nevoie de lucrusoare ci doar de jucarii.Sora mea are o bebita mica de 2 luni, si ne-am gandit noi ca daca e sa fie, sa inpartim eu jucariile si ea hainutele.Eu am 2 copii de 2 si 8 ani,. Asteptam daca vrei sa ne trimiti un raspuns jenat

sus

Denunta
manechin

06.03.2010 11:06   Re: Donezi cateva jucarii si hainute de bebe  citat 

buna sunt ioana.vezi te rog ca sunt mamici gramada pe acest site care cauta asa ceva.doar putina rabdare ca sa cauti.te rog

sus

Denunta
nebunatika-mea

22.05.2010 5:20   Re: Donezi cateva jucarii si hainute de bebe  citat 

buna ziua daca le mai aveti astept un raspuns

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: