· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 125
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 125     
DK

25.05.2010 10:32     citat 

mie mi-i somn, ca aseara am vb cu pupu la telefon ca doo duamne pana tarziu, da' nici nu stiam cat ii ceasu. azi dimineata, injuram ceasurili ca doo duamne, una la bucale, una la iesh, bre! foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

25.05.2010 10:34     citat 

----------
DK a scris:
mie mi-i somn, ca aseara am vb cu pupu la telefon ca doo duamne pana tarziu, da' nici nu stiam cat ii ceasu. azi dimineata, injuram ceasurili ca doo duamne, una la bucale, una la iesh, bre! rad
----------

fix 2 ore jumate am palavragit jenat

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

25.05.2010 10:35     citat 

----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
Eu as vrea putin la San Torini daca se puate jenat
----------

calare pe Toyota, nu? foarte fericit
----------

Iubita Pupu, sincer... as schimba Toyota ceea pi un Bentley... ci zici? foarte fericit
----------

la anu cucu al 13-lea fa foarte fericit

ce zici de o Solentza?

sus

Denunta
DK

25.05.2010 10:36     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
Eu as vrea putin la San Torini daca se puate jenat
----------

calare pe Toyota, nu? foarte fericit
----------

Iubita Pupu, sincer... as schimba Toyota ceea pi un Bentley... ci zici? foarte fericit
----------

la anu cucu al 13-lea fa foarte fericit

ce zici de o Solentza?
----------

ntz fa! treci cu copanele pi strasse, am zis! foarte fericit

sus

Denunta
DK

25.05.2010 10:37     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
DK a scris:
mie mi-i somn, ca aseara am vb cu pupu la telefon ca doo duamne pana tarziu, da' nici nu stiam cat ii ceasu. azi dimineata, injuram ceasurili ca doo duamne, una la bucale, una la iesh, bre! foarte fericit
----------

fix 2 ore jumate am palavragit jenat
----------

iaca pupu stie! asa mult fa? noi??? prostit prostit prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

25.05.2010 10:37     citat 

ioo vreau duster, ca base

apropo, boc vira salarul pi card!!!!

sus

Denunta
bursucitza

25.05.2010 10:41     citat 

crek azi stau in casa.. deja mo invocat si somnorici si si rosa... ce am facut bre de ma carati in gandurili vuoastri?

sus

Denunta
DK

25.05.2010 10:44     citat 

asa veva... ochi peste cap ochi peste cap

Zuzique, cum ti-o virat boc banii pi card, cum vrai dastar... si pentru tine e valabil: asa veva! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
pi es: diseara kancz victoras, nu? ii in vacanta, cauta cazuri noi. foarte fericit

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

25.05.2010 10:46     citat 

----------
bursucitza a scris:
crek azi stau in casa.. deja mo invocat si somnorici si si rosa... ce am facut bre de ma carati in gandurili vuoastri?
----------

creca emiti niste enerjie tamaduitoare, ceva... azi scot limba

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani, 1 luna

25.05.2010 10:47     citat 

beiii, noi am incercat dusteru' simbata cool
la un garagist de prin zona.....hé, si s-o apucat al meu s-o ia pe cimpurile si prin paduricea de linga casa sa vaza de mere bine masinuta prostit verdict.....hm, cre'ca mi-ar place bine foarte fericit

sus

Denunta
rosalina

Copii
A: 14 ani, 4 luni

25.05.2010 10:48     citat 

----------
DK a scris:

Zuzique, cum ti-o virat boc banii pi card, cum vrai dastar... si pentru tine e valabil: asa veva! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap
pi es: diseara kancz victoras, nu? ii in vacanta, cauta cazuri noi. foarte fericit
----------

ce-aveti fa cu victoras? ca pe mine nu ma da pe spate

sus

Denunta
bursucitza

25.05.2010 10:51     citat 

deci cum am zis... azi stau in casa cool

apropo de energie.. acu mult timp putin in urma a avut sora mea accident cu o masina... s-a invartit de vreo 2 ori peste cap "hali-hap" si o suna pe mama si mama ii spune "pai da.. stiam ca ai patit ceva ca mi se zbatea ochiu" ochi peste cap
acu vreo 2 saptamani, dimineata, mama "of Doamne .. sa o sun pe Drutz ca iar mi se zbate ochi"... in 10 minute se impiedica de un prag si cade putin jos... mama
ieri, suna mama "ce faceti, toate bune?... ia sa o sun pe Drutz"
o avertizez pe asta sora a mea ca iar are mama probleme cu faru si astept... in 2 minute ma suna mama "auzi ce mi-a spus sora ta: vezi ca acu 2 saptamani la tine era beleaua nu la noi" foarte fericit i-a inchis gura rad

sus

Denunta
DK

25.05.2010 10:59     citat 

----------
rosalina a scris:
----------
DK a scris:

----------

ce-aveti fa cu victoras? ca pe mine nu ma da pe spate
----------

Fuarte bine fa, cineva tre' sa ramaie in picioare! prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

25.05.2010 11:08     citat 

----------
DK a scris:

----------

nu mi-o virit banii pi card, fa...nu ma vezi ca mi s-o lichit burta di spinari dija?!
bei, ci oamini, ci oamini dom'le socat socat socat

nu ma duc la nici un viktorash, ca di un victorash divortai acu' 6 anishori scot limba

sus

Denunta
zuzalina

Copii

25.05.2010 11:09     citat 

----------
Teodora29 a scris:
beiii, noi am incercat dusteru' simbata cool
la un garagist de prin zona.....hé, si s-o apucat al meu s-o ia pe cimpurile si prin paduricea de linga casa sa vaza de mere bine masinuta prostit verdict.....hm, cre'ca mi-ar place bine foarte fericit
----------

pi luati-va, sa mearga si la noi ieconomia rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: