· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 127
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 127     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani

26.05.2010 9:05   Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 127  citat 

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Aici ne-am dat seama cum e sa fii PURA

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; 98; 99; suta; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108, 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115, 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care a trecut de capitolul 100.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

sus

Denunta
bursucitza

26.05.2010 9:06     citat 

pa pa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

26.05.2010 9:07     citat 

----------
bursucitza a scris:
pa pa
----------

pa si pussi fa

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

26.05.2010 9:10     citat 

Africa-i o ţară
Plină de mistere,
Acolo trăiesc
Tigri şi pantere.
Hei, tigri, pantere,
Lei şi leoparzi,
Pisici sălbatici,
Zebre, elefanţi.

Refren:
Zum-bala bala-bum!
Zum-bala bala-bum!
Zum-bala bala-bum!
Zum-bala bala-bum!

pt africanca noastra foarte fericit

sus

Denunta
DK

26.05.2010 9:16     citat 

Duaaaaaamne! Hai neatza!
Bre, da' vaz ca noul trio formidabil de veni intre sanii nostri recently e fuarte fuarte gavaritor (aka vorbaret). Eu una le dau nota 10 cu felicitari si le zic ca le iumpesc! sarut sarut sarut

Deci ce m-a dat pe mine pe spate in aceasta dimineata citind pe-acilea:

1). Fornica - of course - cu al sau: "pentru cine are dubii in privintza puritatii miele, tre sa va informez ca la frigul care este acilea, ti se strange dumneaiei de te virginizezi la loc fuarte des." rad rad rad rad rad
Iaca fata, di ce n-ai fost tu in stare sa bagi cujetarea asta la sub'ectu in care viitoarea nefasta de musulman ni cerea parerile cum sa faca sa se faca la loc virjina... ci uamini, eu v-am zis ca sunteti neste rautaceoase cu tuatili! foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

2). Sisa care se da pe bicicleta dupa ce bobineaza baton de ciucalata cu banane foarte fericit pfua ci obscen! ochi peste cap

3). Cuscra me, care o zis ashe:
"Io nu. M-am sculat, am plecat si ma intorc la nuapte. Buhuhuuuu!
SM se scuala mai des."
foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit Imi vine s-o pup! rad rad sarut sarut

si last but certainly not least... pupexa cu ale sale poiezii muncitoresti rad rad rad

Eniuei, io tot astept sa-mi zica Roza ci i-o zis SE ieri, ca compliment. prostit

Bursu si io m-am trezit [era sa zic sculat] cu gandul la tine fa. Oare se ia? socat

sus

Denunta
DK

26.05.2010 9:17     citat 

Duaaaaaamne! Hai neatza!
Bre, da' vaz ca noul trio formidabil de veni intre sanii nostri recently e fuarte fuarte gavaritor (aka vorbaret). Eu una le dau nota 10 cu felicitari si le zic ca le iumpesc! sarut sarut sarut

Deci ce m-a dat pe mine pe spate in aceasta dimineata citind pe-acilea:

1). Fornica - of course - cu al sau: "pentru cine are dubii in privintza puritatii miele, tre sa va informez ca la frigul care este acilea, ti se strange dumneaiei de te virginizezi la loc fuarte des." rad rad rad rad rad
Iaca fata, di ce n-ai fost tu in stare sa bagi cujetarea asta la sub'ectu in care viitoarea nefasta de musulman ni cerea parerile cum sa faca sa se faca la loc virjina... ci uamini, eu v-am zis ca sunteti neste rautaceoase cu tuatili! foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

2). Sisa care se da pe bicicleta dupa ce bobineaza baton de ciucalata cu banane foarte fericit pfua ci obscen! ochi peste cap

3). Cuscra me, care o zis ashe:
"Io nu. M-am sculat, am plecat si ma intorc la nuapte. Buhuhuuuu!
SM se scuala mai des."
foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit Imi vine s-o pup! rad rad sarut sarut

si last but certainly not least... pupexa cu ale sale poiezii muncitoresti rad rad rad

Eniuei, io tot astept sa-mi zica Roza ci i-o zis SE ieri, ca compliment. prostit

Bursu si io m-am trezit [era sa zic sculat] cu gandul la tine fa. Oare se ia? socat

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 4 luni
alexandru ioan: 20 ani, 1 luna

26.05.2010 9:17     citat 

Hi,hi,hi, multam dom'le da' sa va dezleg eu misterele. Is doar niste roiuri de muste si tantari care mai tot timpul se cred pe tarlaua masailor si dau buzna in bucataria mea. O sa dau faliment la cate spayuri cumpar.
Forniko trimite o bucata de ghetar sa le conserv

sus

Denunta
DK

26.05.2010 9:18     citat 

British Petrolium ca dau trimite si imi apare ca nu s-o postat da' di fapt s-o postat... scuzati repetitia, n-am beut ashe mult ca sa dau in balbaiala foarte fericit

Tizo, neatza sarut

sus

Denunta
DK

26.05.2010 9:22     citat 

Deci io m-am gandit ca... daca ieri cand am mancat mici di la Tasulo n-am facut toxinfectzeie alimentara... pot sa imi incerc si azi norocul... deci azi sper sa mai merg sa mananc mici di la Tasulo aghen. Am zis!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani
Pufarina: 9 ani, 10 luni

26.05.2010 9:24     citat 

tasulo? asta nu e obscen?

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani

26.05.2010 9:24     citat 

deci mie nu-mi zice nimeni nici "buna dimineata", nici "pupa-ma-n...." plang sau sunt foarte trist

DK, ai luat-o pe ulei de dimineata prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

26.05.2010 9:26     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
----------

asta am intrebat-o si eu

e dea dreptul obscen prostit

teoooo, pupateas sarut

sus

Denunta
Teodora29

Copii
Elouan: 14 ani

26.05.2010 9:30     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
teoooo, pupateas sarut
----------

apoi pupa-ma, mai...... sarut

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 4 luni
alexandru ioan: 20 ani, 1 luna

26.05.2010 9:31     citat 

nu e obscen bre e agro-culinar ca si furtunelul inglez si oole bio, da' erau bio??? prostit prostit
tizo nu mai vni cu mancare din aia ca nam bani di avion si mi-e ca mi se umfla tzatzele si mai tare si apoi va fac in ciuda la tati
teo, neata sarut
pi es. daca vreti in tabara, aici ii di noi
http://travel.descopera.ro/6117075-Cea-...India-FOTO

Ultima modificare efectuata de catre danniela la 26.05.2010 9:32, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
DK

26.05.2010 9:32     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
----------

nu fornico, tasullo e obscen. foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: