· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (305)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul viitoarelor burtoase (305)     
Krystyne

19.05.2010 6:21   Clubul viitoarelor burtoase (305)  citat 

====SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!====

Made by ANGY29

Viitoarele Burtoase Made by ANGY29

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• elenahhe......................................08.04.2010
  • carme_vladut..............................08.04.2010
  • Alexa-Maria.................................20.04.2010
  • ingeras24....................................22.04.2010
  • Ralu_lidia....................................25.04.2010
  • Yasmina......................................25.04.2010
  • georgette....................................01.05.2010
  • angy29.........................................03.05.2010
  • mihaela_ct..................................03.05.2010
  • janine13......................................05.05.2010
  • CYC.............................................06.05.2010
  • Claudihaudi...............................10.05.2010
  • cristina_ro.................................10.05.2010

"Productivitatea" lunii Mai :

• gonzonica: ||

"Productivitatea" lunilor:

• aprilie : 1 gravidutza
  • martie : 1 burticoasa
  • februarie : 4 balonase
  • ianuarie : 2 gravidutze
  • decembrie : 3 burticutze

Facand parte din club, dar in asteptare:

• Dixy2010
  • eleonida
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • Mari_d
  • marimutza
  • NICKSS
  • piperus
  • simoop
  • somnorici

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in listuta...adica UM

• notar
  • krystine
  • marisim
  • mena_sj

Sarbatoritii lunii Mai :

• carme_vladut - 1 mai - 35 ani
  • Alexa-Maria - 12 mai - 21 ani
  • Crispy - 17 mai - 30 ani
  • NICKSS - 21 mai - 23 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Daca ati postat deja mesajul si ati dori sa mai scrieti ceva, dati “modifica” pe mesajul vostru ( in coltul din dreapta sus ) si acolo puteti adauga ce mai doreati sa scrieti, apoi dati “trimite”, ca sa nu apara mai multe mesaje, unul dupa celalalt, de la aceeasi persoana. Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata sageata Capitolul anterior : Capitolul 304

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 8 ani, 1 luna
Eric Andrei: 5 ani, 1 luna

19.05.2010 6:30     citat 

KRYS super frumos capitolul,ce de bebelusi frumosi.....multumim sarut sarut sarut
Imi dai si mie un bb de acolo din listuta? rad
Pup fetele cu mult drag pe fiecare in parte! sarut sarut sarut

INGERAS,tin pumnii! sarut sarut
Si tie ALEXA la fel! sarut sarut

sus

Denunta
Krystyne

19.05.2010 6:57     citat 

georgette sarut care vrei? e al tau...sau daca ii vrei pe toti...se rezolva...iti dau un send rad
te pup dulce

sus

Denunta
georgette

Copii
Jessica Maria: 8 ani, 1 luna
Eric Andrei: 5 ani, 1 luna

19.05.2010 8:20     citat 

KRYS sarut sarut sarut i-as vrea pe toti rad

sus

Denunta
iva

20.05.2010 7:09     citat 

Buna dimineata

din nou asa...ochi peste cap

Adece... ai sa vezi ca o sa fie bine...si in burtica la tine o sa ramana doar bebe ca e un luptator...pupici ... sarut sarut sarut

Ralu_rx ma bucur ca bebe e bine, o sa-ti revi si tu incetul cu incetul...pupici sarut sarut sarut sarut

Pup putzoii Andrei si lui Lordy...si restul bebelusilor de pe aici sarut sarut sarut

Fetele multumim de capitol foarte, foarte frumos sarut sarut sarut sarut

http://www.youtube.com/watch?v=XTC1UUG8H5w vizionare placuta

sus

Denunta
ingeras24

20.05.2010 8:02     citat 

Buna dimi!
Kry & Angy multam de capitol!
UM 20.05.2010
Merem inainte ce mama masii !!! foarte fericit

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 8 ani, 11 luni
Naty: 6 ani, 3 luni

20.05.2010 8:02     citat 

Neatza buna la fete exclamatie sarut sarut sarut

Krys...sarut sarut .....multumim de capitol si listutza.....esti o scumpa si o dragutza....mereu pe faza cand avem nevoie de tine....imi pare rau ca nu pot spune si despre mine acelasi lucru.... nervos
Iva...multumim de cafelutza....sarut sarut sarut sarut
Adece..... rad sarut sarut sarut sarut ....ma bucur tare mult ca bb este vioi....asa sa fie pana la capat.... sarut sarut sarut sarut mamica frumushica exclamatie sarut sarut sarut sarut
Fetelor...haideti cu vesti bune....ingeras, Alexa, Yasmina..... exclamatie exclamatie exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Acum am vazut......ingeras....trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist .....macar sa fie ultimii pt. urmatoarele luni.... sarut sarut sarut sarut

O zi faina va doresc exclamatie sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ingeras24

20.05.2010 9:51     citat 

Nu-i BAI Crispylica...e bine ca au venit la timp si nu stau sa ii astept fara rezultat pozitiv foarte fericit

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 11 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 7 ani, 10 luni

20.05.2010 9:59     citat 

Oana plang sau sunt foarte trist , offff, lasa ca o sa vina ele si cele doua liniutze si atunci sa vezi cum o sa moara uratzii de ciuda scot limba . Tinem pumnii in continuare si nu ma las pana nu vii si tu la burtici scot limba

Alexa, tu ce vesti ne dai?

Un pupic dulce pentru toate viitoarele mamici sarut

sus

Denunta
BlackCat

am nascut deja!

20.05.2010 10:01     citat 

Propunere:

am hotarat sa fac un blog cu scop umanitar.ceea ce ne dorim sa cuprinda el sunt:
-haine,obiecte,etc din casa care sa le donam celor care au nevoie de ele,sau sa le donam pentru o anumita suma de bani,care sa intre in conturile persoanelor aflate la necaz.
- sa strangem bani,dupa posibilitatea fiecareia pentru a procura un anumit medicament,sau obiect nou.
-de ex daca un copil nu are cele necesare pentru scoala,putem stabili ca una sa ii cumpere ghiozdanul,cealalta 2 caiete,alta o carte si tot asa.intelegeti ideea.
-oricum cazurile difera si nevoile de asemenea,asa ca acum mi-e greu sa spun concret ceea ce mi-as dori.

astept acordul vostru de a participa sa va pot da rang de admin pe blog si sa puteti posta in el.

ce este f important de retinut:
-nu este obligatoriu ca la fiecare caz sa participam daca nu avem posibilitatea in momentul acela.
-banuiesc ca si printre noi exista persoane care au nevoie de ajutor si poate nu au curajul sa o spuna aici.sunt deschisa oricarei propuneri trag cu ochiul

sunt pe fuga si nu prea am timp sa scriu mai detaliat despre ceea ce v-am propus acum.

blogul este:

http://suflet-de-femeie.blogspot.com/

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 1 luna
Karina-Ioana: 6 ani, 10 luni

20.05.2010 10:48     citat 

kry, frumos capitolul...ca si bebe...ca si orice bebe sarut sarut sarut
ingeras sarut sarut bebe vine cand nu te astepti...poate chiar si luna viitoare!
cat despre Calciu...mie asa mi-a zis dr. si chiar cat am stat in spital asa au zis si ceilalti...e bine de luat prenatale(contin Ca in cantitate mica) si Ca cu D2 spre sfarsitul sarcinii pentru ca ar provoca contractiii ...asa ziceau...acum daca nu e asa...nu stiu confuz cel mai bine e sa intrebi medicul!
insa recomandau Ca din surse naturale...si cat am fost eu mica...mult timp am facut tratament cu praf din coaja de ou...sa stiti ca se asimileaza foarte bine) spalam bine cojile, le uscam si le dadeam prin masina de cafea sau robot eventual si luam cate o lingurita amestecata cu miere de albine

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 11 ani, 5 luni
Denis Ciprian: 7 ani, 10 luni

20.05.2010 3:16     citat 

Top-ule, nu pot decat sa te felicit pentru ideea ta extraorinara, sunt convinca ca vor fi mai multe persoane care o sa adere la aceasta idee. Eu ader cu toata inima si o sa ajut ori de cate ori o sa pot si o sa am ocazia sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 9 ani, 1 luna
Karina-Ioana: 6 ani, 10 luni

20.05.2010 3:46     citat 

tocmai ce am venit de la eco...Miruna sta cu funduletzul in sus...pe coate...si dr. nu a putut vedea clar, dar...90% bebe e fetitzaaaaaa!!! eu ma bucur ca e bine bebelina...tati e in al noualea cer ca e fata sarut sarut sarut sarut
va doresc sa simtiti toate cat mai repede aceasta bucurie! sarut

sus

Denunta
simoop

20.05.2010 4:32     citat 

Sa fie sanatoasa Miruna, felicitari mami Cristina, sa aveti viata lunga si frumoasa impreuna si sa va lumineze batranetile!

sus

Denunta
adece

20.05.2010 4:39     citat 

Buna fetelor, n-am citit nimic din urma....sunt distrusa plang sau sunt foarte trist . Azi la echo am aflat ca bebele meu are malformatii....grave....detaliile o sa le zic altadata....oricum am cerut si a doua opinie...si lucrurile au fost evidente din prima.....In seara asta tre sa sun sa vad daca ma poate programa maine pt chiuretaj.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: