· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 128
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 128     
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 5 luni
alexandru ioan: 20 ani, 2 luni

26.05.2010 7:31     citat 

nu fata, pinguinii e ia si cu SE, trebuia sa vezi triplu in pozna ca sa faci icuatia...ce-i asa de greu.... ci uamini...
si me 'nerveaza ca ploo..... si fii-mea o pus betoven, asta-i vremi di betoven???
ma deprim totalmente plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
nici macar nu-s la mamaaaaaa....

sus

Denunta
bursucitza

26.05.2010 7:42     citat 

bai danelo... mi-au urcat-o la fileu cica... bre pinguinii tine oole intre chicioare... analizand vilosofic avatarul constatam ca on pinguin merje mai greu... aia ie diuc ...hai dati-o in branza masii chiar tre sa va deschid io ochii?

legat de betoven iti spun eu ca mai bine asculti ce-ti pune fiica ta decat ce ti-ar canta ST la chitara... fie ea si electrica ochi peste cap

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

26.05.2010 8:03     citat 

io ma gandeam ca ala pe care il impedica oole la mers este SE, caci le are grele cum ar veni....

sus

Denunta
bursucitza

26.05.2010 8:05     citat 

bai cine e vilosuoafa aici???
eiiiiiii

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

26.05.2010 8:27     citat 

acu filozofic vorbind, daca nu le are grele, de ce sa te mai mariti cu iel? rad

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

26.05.2010 8:27     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
acu filozofic vorbind, daca nu le are grele, de ce sa te mai mariti cu iel? rad
----------

sa si le faca cu bile foarte fericit

sus

Denunta
roxana5

Copii
Zana

26.05.2010 8:48     citat 

Duke, shut the f*** up, ca io nu l-am vazt pe ultimu inca, deja mi-ai distrus speranta ca Sawyer n-apare la bustu gol, aia o fo ultimul pai pe ziua de azi, ma duc sa ma culc. Te puna naiba sa zici cum se termina ca nu-s ce-ti fac. De luni incolo creca poti sa zici...
Ma duc sa ma culc suparata acuma trist

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

26.05.2010 9:15     citat 

roxana, vezi ca in ultimu episod se descopera ca de fapt el si cu ea sunt veri vitregi, facuti de doi frati gemeni cu doua surori gemene, dintre care unu dintre frati a fost tinut ascuns si cu o masca de fier pe fatza ca sa i se ia mostenirea, iar sora geamana cealalalta a fost inchisa intr-un turn ca sa nu se intepe cu fusu la deget si sa faca sida.

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

26.05.2010 10:16     citat 

wow
am intrat, da' mai bine ies, fac oleak de curent, ca altceva...is pe dinafara, oricum...
bun venit ( sau rau venit, ca sa fie in ton cu capitulu ) tuturor noutatilor si prospaturilor! Va spun sincer...RELELOR!!!

maine poate imi curje si mie internet cu presiune.

diuc, fata, shii faaaaaaaaaaaaaashiii?

ci film frumos povestesti, tu, furnicutzo...ami trimiti si mie caseta video? sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.05.2010 6:00     citat 

neatza. io iar m-am trezit la 5 firas sa fiu.
monicusa, iti trimit filmu, daca imi trimiti si tu maimutza aia de la avatar sa se uite la mine cand fac baie... ca imi place zambetu ei foarte fericit

[/img]

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.05.2010 7:33     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
neatza. io iar m-am trezit la 5 firas sa fiu.
monicusa, iti trimit filmu, daca imi trimiti si tu maimutza aia de la avatar sa se uite la mine cand fac baie... ca imi place zambetu ei foarte fericit
----------

esti gravida furnico si ai 10 saptamani... foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.05.2010 7:34     citat 

----------
monica77 a scris:
wow
am intrat, da' mai bine ies, fac oleak de curent, ca altceva...is pe dinafara, oricum...
bun venit ( sau rau venit, ca sa fie in ton cu capitulu ) tuturor noutatilor si prospaturilor! Va spun sincer...RELELOR!!!

maine poate imi curje si mie internet cu presiune.

diuc, fata, shii faaaaaaaaaaaaaashiii?

ci film frumos povestesti, tu, furnicutzo...ami trimiti si mie caseta video? sarut
----------

bine ai revenit fataaaaa sarut sarut sarut

ce face puiul tau?

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 5 luni
alexandru ioan: 20 ani, 2 luni

27.05.2010 7:38     citat 

baiii ci uamini, pardon ci vremi...iar ploo plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist si eu am beut aseara vin rosh, de ciuda l-am beut trist trist
Forniko, insomnia e un semn de bortoseala, nu ti-ai dat zeama????
'neata!!!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.05.2010 8:18     citat 

mdeap, mersi ca imi aduceti aminte... acu daca nu am greturi tre sa am si io ceva, macar insomnii, nu?
bre, da voi cand ereati gravide tot asa visati? ca io daca nu visez numa tampenii... aseara am stat sa ma uit la un film in care richard gere il omora pe amantu nevestisi cu un glob de ala de sticla in care plutesc fulgisori de zapada, ca sa fiu poetica.... si lu ala ii curjea sanjele din tzeasta.. pe urma clasic, cadavru in covor, la groapa de gunoi etc... vreti sa stiti ce am visat az noapte? nervos
tura trecuta in ultimele luni de sarcina io citeam harry potter.. moama ce mai visam.....eream pe cuada de matura in fiecare noapte....

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

27.05.2010 8:27     citat 

va place lady Gaga? sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: