· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 128
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 128     
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 5 luni
alexandru ioan: 20 ani, 2 luni

27.05.2010 8:35     citat 

eu visam campuri de flocirele...o ciuperca , tra-la-la..
forniko, tu si fecior-miu calare pe matura, aseara l-am pus sa-si faca temele si el facea magic sa schimbe neuronii lui cu ai mei rad rad
mi-emi place lady gaga, chiar daca sa duce sa ia lunchiul in kiloti

sus

Denunta
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani, 1 luna
Pufarina: 9 ani, 11 luni

27.05.2010 8:38     citat 

mie imi place doamna gaga finca seamana cu o papusa gonflabila

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

27.05.2010 8:52     citat 

buna dimineata foarte fericit

am stat jos in 41...era plin, dar am gasit scaun fix in fata mea, cind am urcat...cred ca are legatura cu faptul ca am ajutat o baba sa coboare...nu sa traverseze strada...nu, sa coboare foarte fericit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

27.05.2010 8:55     citat 

----------
zuzalina a scris:
buna dimineata foarte fericit

am stat jos in 41...era plin, dar am gasit scaun fix in fata mea, cind am urcat...cred ca are legatura cu faptul ca am ajutat o baba sa coboare...nu sa traverseze strada...nu, sa coboare foarte fericit
----------

fata, daca de luni e greva generala, cu ce pana mea venim la joburile noastre "minunate" foarte fericit

sus

Denunta
DK

27.05.2010 8:56     citat 

buna sa va fie inima fa! sarut

deci Fornico, permite-mi fa sa imi esprim adanca admiratzie pentru talentul oratoric ce-l posesi! foarte fericit Asa di frumos ce-ai putut tu povesti cum si ce s-a intamplat... mi-am stors o lacrima [drept ii ca am vazut la altii cum se face, care-i tehnica ochi peste cap ].
A, sa nu uit! Fornico, esti gravida! scot limba

Tizo, ai beut fara mini aseara deci si te-ai mai si culturalizat, vrand-nevrand foarte fericit

bursu, daca tu zici ca Diuc este embarassada, eu zic ca stii ce zici. oricum, ma feresc sa ma lansez in discutii privind oole grele/usoare atasate pinguinului in cauza, e prea dis de morning. prostit

Oxy, ma tot intrebam ce mai faci, care mai e treaba. sarut sarut sarut ma bucur ca ai varat un nasuc la noi zambet

Monicutzo, gata, ai si iesit? Vezi ca am dezbatut ieri in consiliul profesoral impreuna cu pupu, motivul aPsentelor tale.

Buey, deci ieri cu meciul ala a fost o mare nebunie! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap Duamne, e un cliseu total, care nici macar nu mai merita mentionat... mai avem mult de invatat la capitolul civilizatie. Mai bine zis, avem de invatat ce e aia civilizatie si cu ce se mananca. Punct.
Bre, n-aveai unde sa arunci un ac in acest oras ieri dupa amiaza. Zici ca toata lumea era piscata de streche... la 6 uaminii deja erau "incalziti" bine si scandau lozinci pi strazi... Traficul? Infernal! ochi peste cap ochi peste cap
Si colac peste pepeza, aflu aseara ca matusa mea fusese la nu stiu ce farmacie prin Copou sa ia niste medicamente de care avea urgent nevoie si a fost agresata si masina vandalizata de 5 idioti, mari microbisti! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap Spre marele ei noroc, s-au gasit si vreo doi garcia prin preajma de au intervenit, ca se gandea doar ca nu are Casco la masina... Mi-e sila!

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.05.2010 9:03     citat 

io am uitat sa va bucur cu vestea ca si capra norvegiana e in coma.... la noi sunt o groaz de soferi in greva, drept care boi (ma rog vaci) ca mine care lucreaza la firme de transport si-au perdut obectu muncii.. asteptam sa ne dea afara....singura chestie mijto e ca gasesti locuri de parcare mai usor foarte fericit

sus

Denunta
danniela

Copii

27.05.2010 9:07     citat 

da' ce-aveti ma de va grevati atata?? a dat strechea in voi????
poate terminati pana incep alegerile pe aici, macar sa am uni ma duci, ca in honolulu nu am chef sa-ajung
tizo , pare rau de matusa ta, e nasol sa pici intr-un infern din asta, cazi nevinovat.....ma ce de repetitie am facut aici, nu ma corecteaza nimnea???

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

27.05.2010 9:09     citat 

----------
danniela a scris:
da' ce-aveti ma de va grevati atata?? a dat strechea in voi????
poate terminati pana incep alegerile pe aici, macar sa am uni ma duci, ca in honolulu nu am chef sa-ajung
tizo , pare rau de matusa ta, e nasol sa pici intr-un infern din asta, cazi nevinovat.....ma ce de repetitie am facut aici, nu ma corecteaza nimnea???
----------

danielo, Repetitio mater studiorum est socat

sus

Denunta
danniela

Copii

27.05.2010 9:16     citat 

senkiu andriana, daca mai stau in jungla mult o sa incep a vorbi ca tarzan, auuuuuuuuoaaaaaa rad rad

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.05.2010 9:20     citat 

dannelo, o sa ne dea duamnile astea afar de la subect... tu faci ca tarzan, io fac ca ursu polar....

sus

Denunta
danniela

Copii

27.05.2010 9:25     citat 

nu ne da afara ca ele este duamni sarut educate si inteleje orice limbaj
cred ca ies io singura, ma duc la shoppinguiala sa ma deprim si mai tari
in caz ca intra teo, o salut sa nu mai zica ca ei nu-i zice nimnea nika
va impupez

sus

Denunta
duke_meadows

27.05.2010 9:38     citat 

plec la munca. ne auzim mai colea.
am treaba da-mi fac io timpi sa intru .
ah si la mine ploo....uni de suoarele ? trist

sus

Denunta
duke_meadows

27.05.2010 9:38     citat 

pies: va pove mai incolo cum e cu oo-le. pinguinilor.

sus

Denunta
DK

27.05.2010 9:41     citat 

va iubesc mai! rad rad sarut

sus

Denunta
furnicutza26

Copii

27.05.2010 9:44     citat 

suarele e la norvegia pentru urmatoarele 10 minute. va tiu la corent foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: