· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 129
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 129     
furnicutza26

Copii
Lucasosaurus: 14 ani
Pufarina: 9 ani, 10 luni

28.05.2010 8:46     citat 

caii aia i-a vazut fimiu azi dimineata, pe o pajiste unde pasteau niste vaci... cica uite calu!... foarte fericit
da ce cand faci senvisuri nu e sport? ca ridic cutitoiu ala de 20 grame, fac nesteeee biceeepsii....

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 9 luni

28.05.2010 8:52     citat 

bune diminetile dvs.

ce faceti, doamnelor? bine, sanatoase?

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani

28.05.2010 8:58     citat 

----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

la cap?

multu de intrebare, pe mine ma duare un calcai ochi peste cap

sus

Denunta
DK

28.05.2010 8:59     citat 

----------
furnicutza26 a scris:
caii aia i-a vazut fimiu azi dimineata, pe o pajiste unde pasteau niste vaci... cica uite calu!... foarte fericit
da ce cand faci senvisuri nu e sport? ca ridic cutitoiu ala de 20 grame, fac nesteeee biceeepsii....
----------

Fa Fornico, acilea nu umblam cu cutioaie, ci cu saci, ai inteles?

Si neatza! Ma duc sa cetesc din urma si vin sa va povestesc. Imi infig si io cuada intr-o buaba di cafe di la tiza-mea! sarut

sus

Denunta
DK

28.05.2010 9:01     citat 

----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

buna sa ne fie inimile. azi dimineata am primit complimente. jenat
si din cea mai pura intamplare, am o coafura retro.

ah, si dimineata cand am iesit din bloc, m-am intalnit cu un pisoias. sarut

sus

Denunta
zuzalina

Copii

28.05.2010 9:05     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

la cap?
NU, ejti nebuna??? cum sa pun asa o intrebare...putina decenta!...ntztztztz

multu de intrebare, pe mine ma duare un calcai ochi peste cap
si duar ti-am spus ca-i criza...da' tu, nu se poate....mare cocoana fiind, te duci repede la pedichiura...na, acu' te duare scot limba
----------

sus

Denunta
zuzalina

Copii

28.05.2010 9:12     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

----------

deci ai primit complimente, huh?!

eu dimineata (in zori mai ezact) m-am trezit cu dreptu' amortit, deuarece mish a binevoit iara sa naneze de peceoru' meu, bosz meg! trist
da' cind am esit din bloc era cit p-aci sa ma infig intr-o vecina si a ei punga de gunoi...iar vecina era flafi....se poate pune la pisoiash? scot limba

sus

Denunta
Berea

28.05.2010 9:12     citat 

buna !

mi-am luat dovlecel, da ? imediat pun mana sa il fac. foarte fericit

fetili, la noi e vreme de kko, ceea ce inseamna ca imi e somn. again ochi peste cap

sunteti minunate. mirifice. nemaipomenite. scumpici mici si dulcici sarut sarut sarut

sus

Denunta
Berea

28.05.2010 9:13     citat 

----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

----------

daca porti protocale primesti coNplimente. te rog sa inveti romaneste odata. Incult-o

sus

Denunta
DK

28.05.2010 9:16     citat 

Deeeeeci:

Monicutzo, io cu duamna prefesoara pupiza foarte fericit n-am beut cafe, si nu acceptam spaga de nici un fel. nervos

Siso, fato, ieri i-am aratat lui SMV seturili di la tini. A ramas masca! A zis ca multa rabdare iti mai trebuie ca sa bibilesti margelutzele alea mici mici. Ah, si ca sunt foarte reale! trag cu ochiul
Am o intrebare: cum pana mea ai reusit sa-i inunzi pe vecinii de sus, fa? Ca m-ar interesa si pe mine metoda... foarte fericit

Pepiza orezareste nuaptea deci.... vorba Diucai, o fi facuta nuaptea. prostit prostit

Teo, sa stii ca avem sub balcon o vecina cu 5 copii: o pisi alba si foarte prietenoasa! trag cu ochiul

Marinutza mea, fost-ai, lele... trecura vremile alea, fata mea. zambet Voiam sa te intreb a propos de starea ta psihica, de psihic, daca ai facut cumva vaccinul ala de ni l-a aratat Bursu.... ca cica e eficient! prostit prostit

Danelo tizo, zi rapidea ci shuoping ai prestat ieri, vrem poze before, while si after cu tini in cabina di probe. foarte fericit M-ar interesa si pi mini transportul cu camila, crezi ca imi poti trimite una? Macar la aia nu tre sa compostez bilet, la compostoarele lor de kkt, care prind biletul inauntru, il botesc sau il rup, de nici nu-l mai poti scoate si nici nu imprima nika pi iel, fir-ar mama lor di compostoare! nervos nervos nervos

Fornico.......... despre tine nu gasesc cuvinte, esti cea mai mirifica si mai minunata fornica din lumea asta - esti cea mai scumpik mik si dulcik fornica din tata lumea... Si a propos de ce-a zis Monicutz, ca s-au ingrosat randurile racilor, Monicutz, hold your horses, ca DECAT fornica-i rac.... baby-fornic(a) va fi sagetator foarte fericit a se citi: ca mine si ca Diuca! scot limba Ha! scot limba scot limba scot limba scot limba

Diuc.......... Diuuuuuuuuuuuc.... ma alatur tie si sisei la coora de slabire.... sisa stie di ce! ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap Ah, au functionat laxativele? Ca ma intereseaza azpectul... jenat

Zuzique, cum fu fa in pashunu azi? Gasisi loc pi scaun? Azi, io si cu autobuzul meu am avut deosebita placere sa avem niste calatori, toti unul si unul: un mosh senil saracul, care s-a rastit la o fatuca din cauza ca un alt autobuz se retragea si nu a oprit in statie, si o tragea pe fatuca la raspundere ca de ce nu a oprit autobuzul ala... un leleian foarte spilcuit, negru ca fundul ceaunului, Zuzique, era taman bun sa-ti cuNpere tie benveul fa... avea si unghiile lacuite... asa veva........ si cias de haur la mana! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

28.05.2010 9:20     citat 

dichei....i-ai dat, fa, numeru de mobil sa ma sune? negociez, pe bune

vreau sa stiu di ce se zbate epurashu' ala in ritmul muzicii di la radio...ma lamureste si pi mini shineva?

sus

Denunta
DK

28.05.2010 9:21     citat 

----------
Berea a scris:
----------
DK a scris:
----------
zuzalina a scris:
bune diminetile dvs.

----------

----------

daca porti protocale primesti coNplimente. te rog sa inveti romaneste odata. Incult-o
----------

Deci sis, nu port portocalele. Decat liliacul. sarut sarut sarut Ca am ropitza frumuasa. A zis si suacra-mea ca e frumuasa, dupe ce acu doo zile m-a intrebat suCtil de o rochita care imi vine pana sub genunchi, daca nu mi se pare ca e cam scurta. I-am zis ca nu, si ca fustele pe care am vazut io in poze ca le purta cand era de varsta mea, erau cu o palma si mai bine deasupra genunchiului. Am fost supusa, nu? nervos

sus

Denunta
DK

28.05.2010 9:22     citat 

----------
zuzalina a scris:
dichei....i-ai dat, fa, numeru de mobil sa ma sune? negociez, pe bune
----------

nu i l-am dat fa, ca io nu acostez barbati pan' aftobuze, Duaaaaamne! ochi peste cap ochi peste cap

----------
zuzalina a scris:
vreau sa stiu di ce se zbate epurashu' ala in ritmul muzicii di la radio...ma lamureste si pi mini shineva?
----------

Ce epurash fa? prostit prostit

sus

Denunta
zuzalina

Copii

28.05.2010 9:23     citat 

supusa, clar

da' poti sa-mi spui di ce te uiti matali la poze cu soacra-ta cind era tinara???? te-a pus sa faci penitenta ultima data la spovedit sau ce pusca mea?!

sus

Denunta
DK

28.05.2010 9:24     citat 

----------
zuzalina a scris:
supusa, clar

da' poti sa-mi spui di ce te uiti matali la poze cu soacra-ta cind era tinara???? te-a pus sa faci penitenta ultima data la spovedit sau ce pusca mea?!
----------

Api ia gandeste-te tu bine fa Zuzique, daca nu ma uitam la pozele alea, mai aveam cum sa-i dau replica de fomee supusa acu'? trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: