· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 131
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 131     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

29.05.2010 10:25   Clubul Purelor Rautaceoase si al SL 131  citat 

Ne hlizim, ciripim
Numai "rautati" graim
Un pamflet constituim! trag cu ochiul

Istoric pur si rautaceos, di tati culorili:

Aici ne-am dat seama cum e sa fii PURA

Unu - This is the genesis; Doi; Trei; Patru; Cinci; Shase;Shapte; Opt; Noo; Capitolul Aniversar 10; Unshpe; Doishpe; Doishpe Bis; Paishpe; Cinshpe; Shaish'pe; Shaptesh'pe; Optsprezece; Nooshpe; Doozeci; Douashunu; Douajdoi; Douajtrei; douaspatru; douascinci; Douajshase; Douajshapte; Douashopt; Douajnoo; Treizeci; Treizeci si unul; treisdoi; Treishtrei ; Treishpatru; treishcinci; treishase; treishapte; treishopt; tre'shinoua; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; Capitolul 50, Nunta de Haur; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; mirificul 69; 69a; 69B; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76, 77; 78; 79; 80, 81, 82; 83, 84; 85, 86,87; 88; 89; 90; 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97; 98; 99; suta; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108, 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115, 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 128; 129; 130

Rugaminte pentru noi veniti sau doritori:

Acest forum este mare, unii au timp sa frecventeze mai multe subiecte si acest lucru nu deranjeaza pe nimeni atat timp cat pastreaza tematica si tonul unui subiect deja inceput si care a trecut de capitolul 100.

Daca vreti sa-l transformati intr-un alt subiect de genul: ce-a mai facut copilul meu in varsta de X ani, pampersi, unde am fost si altele similare, este mai bine mergeti la subiectele deja deschise pe aceste teme. Oricum regulamentul forumului nu permite subiecte duble.

Sunteti toate binevenite la subiectul Purelor, insa va rugam sa pastrati tonul si tema lui. Daca nu reusiti, nu e nimic, insa va rugam sa aveti respectul si sa nu interveniti in sensul schimbarii lui dupa bunul plac al fiecareia.

Si inca ceva.... cu toate ca subiectul poarta numele de "Clubul Purelor Rautaceoase", el se constituie intr-un pamflet si nu lasa loc de "calificative" mai mult sau mai putin voalate - nu dorim sa exemplificam aici, insa daca este nevoie o vom face.

Va multumim si speram sa ne fi facut intelese.

Acestea fiind spuse, va dorim mult succes la purificat! zambet

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

29.05.2010 10:27     citat 

marinutzo, baga un oq aici trag cu ochiul

sus

Denunta
danniela

Copii
sandra nicoleta: 27 ani, 5 luni
alexandru ioan: 20 ani, 2 luni

29.05.2010 11:58     citat 

a dpua foarte fericit

sus

Denunta
zuzalina

Copii
Thea Ana: 14 ani, 10 luni

29.05.2010 12:40     citat 

a treaiaaaaaaaa

sus

Denunta
danniela

Copii

29.05.2010 12:53     citat 

ma scuzati ca interviv si eu da' pana la urma a-ti scos gustul de cauciug or ba???
ca-s curioaza de functioneste si la altele prostit prostit

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 15 ani, 8 luni

29.05.2010 1:23     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
----------

stii ca/cat te iubesc, da??? sarut
si multumesc de add la lista...auzi cu luna in fundal rad rad initial am citit ca-s cu luna in coor si nu intelegeam ce vrai sa zici. da' m-am lamurit intre timp.

am facut curat in dulapuri, niste permutari de n elemente luate cate k, am adunat mai bine de 6 sacosoae mari de haine de dat, gioarse cica...frate si ma plang ca n-am cu ce ma imbraca... ochi peste cap .
le-am pastrat si io pe alea mai frumoase care nu ocupa loc mult, sa-mi fie usor la mutat. restul de le dau cadou la cei care n-au...

intre timp am executat o supa cu galusti si am aruncat la cuptor o mancare de cartofi...simt aroma de usturoaie cum ma gadila la ...nari.

in casa e liniste si pace ca vefeseu din dotare e plecat la plimbare (ptiu, na ca-mi iesi rapid si-o rima).
voi ce program aveti azi?

sus

Denunta
danniela

Copii

29.05.2010 1:37     citat 

eu me-am dat intanlire cu oamul la peata, deh daca avem cupii mari prostit prostit

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

29.05.2010 2:43     citat 

buna
io asi doi sa-mi deie duamna danniela un camion di nisip di la 'mneaei sa imi bag...capul in el. Decat atat!

si la mine e liniste, cupilu doarme, sefu tribului nu e acasa, io m-as culca, da' vorba rosei, n-am cu cine, plus ca nu e cazul. Azi. Nici maine. SI probabil nici alte 5 zile.

si mai lasati-mi maimuta in pace, da? ca se rusineaza, si face urat dupe aia.

o s-o pun aici, mare de tot, pot?

sus

Denunta
avedaria

Copii
Medeea-Maria: 15 ani, 6 luni

29.05.2010 3:12     citat 

----------
monica77 a scris:
buna
io asi doi sa-mi deie duamna danniela un camion di nisip di la 'mneaei sa imi bag...capul in el. Decat atat!

si la mine e liniste, cupilu doarme, sefu tribului nu e acasa, io m-as culca, da' vorba rosei, n-am cu cine, plus ca nu e cazul. Azi. Nici maine. SI probabil nici alte 5 zile.

si mai lasati-mi maimuta in pace, da? ca se rusineaza, si face urat dupe aia.

o s-o pun aici, mare de tot, pot?
----------

ne strangem un pic ca sa-ti mai facem un pic de loc?

sus

Denunta
monica77

Copii

29.05.2010 3:46     citat 

aveee, ete ca mai iesti pi aicisilea!!! Nu ti mai citii di mult timp, fey! Cum e veata alaturi di ST fara colecist? ca-z curioasa ce simte SM. ochi peste cap ochi peste cap

sus

Denunta
avedaria

Copii

29.05.2010 3:50     citat 

bre io is, de citit citesc constiincios si cuminte, dar nu prea raspunz ca ma trezesc cam tarziu....
sotul meu e bine mersi, dar sincer, decat sa am barbatu' bolnav, mai bine sa ma imbolnavesc io de zece ori.....atata vaiet si jale.....asa veva.....
in prima noapte impreuna de dupa spital io am dormit pi jos....lu' asta ii era frica sa se dea de pe-o parte pi alta....ca i se revarsa....nush ce putea sa se reverse, dar n-am intrebat socat

sus

Denunta
monica77

Copii

29.05.2010 3:55     citat 

rad rad rad rad rad rad rad

matzele, tu, insensibil-oooo!!!
io tineam o pernutza la burta cand ma intorceam di pe o parte pe alta... ziceam io ca face bine la operatie, da' cred ca mai aluneca pe ici pe colo ...pernutza. foarte fericit

sus

Denunta
avedaria

Copii

29.05.2010 4:03     citat 

deci ca sa ne intelegem....un barbat de se loveste la un dest e tragedie....daca se infecteazam, daca s-a rupt, daca trebe taiat ochi peste cap
daca s-a operat e deja catastrofa......acu' ca operatia e ok si-a adus aminte ca-l doare mana unde a avut branula.....
faci focu' ici in cuib si io bag mana in el ca nu te-ai alintat si jaluit daca nu era cazu' trag cu ochiul

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii

29.05.2010 4:31     citat 

----------
Marinutza a scris:
----------
AdrianaSimion a scris:
----------

stii ca/cat te iubesc, da??? sarut
si multumesc de add la lista...auzi cu luna in fundal rad rad initial am citit ca-s cu luna in coor si nu intelegeam ce vrai sa zici. da' m-am lamurit intre timp.

am facut curat in dulapuri, niste permutari de n elemente luate cate k, am adunat mai bine de 6 sacosoae mari de haine de dat, gioarse cica...frate si ma plang ca n-am cu ce ma imbraca... ochi peste cap .
le-am pastrat si io pe alea mai frumoase care nu ocupa loc mult, sa-mi fie usor la mutat. restul de le dau cadou la cei care n-au...

intre timp am executat o supa cu galusti si am aruncat la cuptor o mancare de cartofi...simt aroma de usturoaie cum ma gadila la ...nari.

in casa e liniste si pace ca vefeseu din dotare e plecat la plimbare (ptiu, na ca-mi iesi rapid si-o rima).
voi ce program aveti azi?
----------

mai ai loc la masa fata? ochi peste cap

noi azi am executat baschet cu copilu din dotare, acu juma de ora am ajuns si stam cu copanele in sus

sus

Denunta
Marinutza

Copii
Alexandru zis Trompetzic: 15 ani, 8 luni

29.05.2010 6:00     citat 

ma doare capu' trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: