· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Probleme psihologice > comportament indecent
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5
subiect nou  raspunde
autor comportament indecent     
pingy

Copii
Natalia: 12 ani, 11 luni

25.06.2010 1:17     citat 

----------
nemora a scris:
stati asa ca eu n-am vazut. mama lui Pingy s-a legat de umflatura cu pricina?
----------

AULEUU prostit
nu mamlegat de nici o umflatura....rad esti tare figura

sus

Denunta
pingy

Copii

25.06.2010 1:20     citat 

zambet daca ar vedea sotul meu, ce vorbim noi pe aici, de umflatura din kilotii lui... rad
in tot raul e si un bine, ca mai pot sa rad

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 2 luni
V mic: 10 ani

25.06.2010 7:01     citat 

rad wow, ce subiect. rad Eu sunt mama pedofililor, ca sa ma prezint din start. Noi ne imbracam, dezbracam de fata cu copilul, intra peste noi in baie cand facem baie, ca sa faca pipi, de curand i-a spus lui tati ca are blana rad
Acum ca sunt gravida, i-am povestit de bebelusul ce va veni, cum va suge la tzatza si e tare interesat de tzatze, verifica din cand in cand daca curge lapte din tzatze. sincer, nici nu mi-a trecut prin cap sa ma ascund.
Cu toate ca nu ne-am ferit niciodata de el, ne-a vazut dezbracati mereu, niciodata nu i-am spus sa se ascunda, are deja pudoare, daca ii vine sa faca pipi pe strada, cauta un loc retras, la gradinita cand il imbrac tot asa, are grija sa nu-l vada toata lumea. Deci am incredere ca atunci cand va veni vremea sa se simta stanjenit de noi, parintii lui, ma va avertiza cumva. Deocamdata, goliciunea nu ne deranjeaza pe nici unul, acasa la noi. Familie de pedofili? De incestuosi? rad Hai sa fim seriosi scot limba

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

25.06.2010 9:09     citat 

rad
Sorry pingy dar pe mine ma distreaza subiectul.
Oricum din ce am citit, cred ca a reusit corina sa te convinga, n upot decat sa ma bucur zambet Sper sa nu te mai razgandesti si sa iei cat mai repede taurul de coarne, asa cum spui.

cayia sa stii ca si noi tot o familie de pedofili incestuosi suntem. scot limba Hm, ce cuvinte aiurea totusi ochi peste cap Nici pe noi nu ne deranjeaza, nu incuiem usi, nu reactionam in niciun fel daca intram unii peste altii cand ne schimbam...sunt sigura ca maia imi va spune daca o va deranja, deocamdata pe ea n-o intereseaza chestiile astea, dar daca m-ar intreba i-as explica.
O singura data a avut o reactie, a vazut un baietel schimbat de pampersi si mi-a zis ca isi doreste surioara, ca nu-i place putza baieteilor. scot limba

sus

Denunta
pingy

Copii

28.06.2010 12:01     citat 

----------
Cayia a scris:
rad wow, ce subiect. rad Eu sunt mama pedofililor, ca sa ma prezint din start. Noi ne imbracam, dezbracam de fata cu copilul, intra peste noi in baie cand facem baie, ca sa faca pipi, de curand i-a spus lui tati ca are blana rad
Acum ca sunt gravida, i-am povestit de bebelusul ce va veni, cum va suge la tzatza si e tare interesat de tzatze, verifica din cand in cand daca curge lapte din tzatze. sincer, nici nu mi-a trecut prin cap sa ma ascund.
Cu toate ca nu ne-am ferit niciodata de el, ne-a vazut dezbracati mereu, niciodata nu i-am spus sa se ascunda, are deja pudoare, daca ii vine sa faca pipi pe strada, cauta un loc retras, la gradinita cand il imbrac tot asa, are grija sa nu-l vada toata lumea. Deci am incredere ca atunci cand va veni vremea sa se simta stanjenit de noi, parintii lui, ma va avertiza cumva. Deocamdata, goliciunea nu ne deranjeaza pe nici unul, acasa la noi. Familie de pedofili? De incestuosi? rad Hai sa fim seriosi scot limba
----------

rad rad rad rad ce m-am distrat......lasa, voi sa fiti sanatosi, cu blana sau fara scot limba
sarut

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 15 ani, 2 luni
V mic: 10 ani

28.06.2010 5:51     citat 

e bine ca ai simtul umorului si ca te poti distra, poate asa o sa-ti vezi sotul cu alti ochi. Daca fetita ta facea remarca asta cu blana, tu cum ai fi reactionat? rad Ca eu nici nu vreau sa ma gandesc scot limba

sus

Denunta
pingy

Copii

29.06.2010 7:49     citat 

as fi ras cu siguranta....zambet de fapt cred ca asta e secretul, pentru care eu mai am puterea sa rad. fetita mea, care mai scoate o perla, asa cum e la varsta asta minunta.... sarut
va pup pe toti

sus

Denunta
scufitaroz

Copii
Mushica: 13 ani, 1 luna
Mushicu: 7 ani, 11 luni

29.06.2010 12:32     citat 

cum esti? ce-ai mai facut? ai plecat acasa?

sus

Denunta
pingy

Copii

29.06.2010 2:23     citat 

am fost in uikend. ...a fost greu pt fetita, ca numai la desene a vrut. preferatele ei sunt cartea junglei, si abia a adormit, de mancat a mancat numai in fata la tv, a fost foarte agitata, nervi, plansete.... trist
in sfarsit, am zis ca progresiv ne mutam. oricum inscrieri nu se mai fac la stat, si kiar si asa nu o accepta pt ca e sub 3 ani. mai indur 2-3 luni si gata.

sus

Denunta
scufitaroz

Copii
Mushica: 13 ani, 1 luna
Mushicu: 7 ani, 11 luni

01.07.2010 8:30     citat 

trist hm..
si la cresa de ce nu o duci? acolo ti-o primeste oricand ca nu se fac inscrieri numai toamna ca la gradinita....

ma rog...tu esti singura care trebuie sa ia o decizie, eu nu pot decat sa sper ca te vei scutura un pic si vei lua atitudine. deocamdata vad ca in continuare nu esti hotarata si imi pare tare rau.

sus

Denunta
pingy

Copii

02.07.2010 3:11     citat 

eu m-am hotarat deja. am exclus cresa, si din 2 rele am ales raul cel mai mic pentru ea. pentru mine, este sacrificiu. dar ce nu face o mama pentru binele copilului ei? ma bucur ca poate sa doarma in patutul ei de acasa, ca o las sa doarma cat vrea ea, si am exclus celelalte neajunsuri pe care sti bine, exista la cresa. ma rog la D-zeu sa-mi dea sanatate si putere , si restul sunt neesentiale.
multa sanatate tuturor, si pupici la pitici sarut

sus

Denunta
e-alice

Copii
Vlad Cristian: 11 ani, 3 luni
Paul: 8 ani, 2 luni

28.07.2010 5:34     citat 

Mie nu mi se pare nimic amuzant in subiectul asta si povestea initiala mi se pare chiar o drama. (pusu' mainii in gatul femeii mie mi se pare evident mai grav decat ca a intins picea mana inspre ...om....). Eu cred ca sotul tau si cu tine Pingy nu va cunosteti indeajuns, nu vreau sa exagerez sa zic ca nu va cunoasteti deloc. Nici nu pot sa-mi imaginez ce fel de relatie aveti voi doi, daca la un astfel de gest tu ai avut reactia povestita, iar el a sarit la tine.. prostit
Ce nu face o mama pt. binele copilului ei? Sanatate si putere restul sunt neesentiale.... eu zic ca iti trebuie un bine clar stabilit, iti trebuie o discutie luuuunga si clara cu sotzul, daca n-ati purtat-o inca. Te rog sa nu te superi pe mine dar nu pot decat sa mi te imaginez facand sex cu lumina stinsa, iar pe sotul tau ...altfel decat tine. prostit Cred ca diferentele dintre voi, dintre tine si sot sunt atat de mari incat copilul nu face decat sa le sublinieze.... Din pacate nu am nici un sfat concret.

Cat despre cresa, copilul va dormi in continuare cat vrea ea, si noaptea in patutul ei de acasa, ce are a face cresa cu asta?

In fine, si eu iti doresc sanatate si sa te luminezi cumva cum sa procedezi cu sotul in primul rand. Dar vzi sa nu te lumineze mama, ca mie mi se pare ca e foaaaarte desteapta....

sus

Denunta
Manucrissa

Copii
Nathan: 10 ani, 4 luni
Jacob: 10 ani, 4 luni

17.01.2011 8:07     citat 

pingy ma bucur ca ati trecut peste aceasta situatie. L-ai jignit fffff rau asa ca ii inteleg reactia, dar nu sunt de acord cu reactia lui foarte fericit .

Oricum ma bucur ca ti-au zis fetele ca nu e nimic in neregula sa te dezbraci in fata copilului tau. Al meu iese din baie gol...fara chiloti..si trece prin fata bebeilor..si ei fac niste ochi mari si se uita curiosi iar eu ma prapadesc de ras de fata lor....asa ca nu mi se pare ceva iesit din comun.

Sincer ma bucur ca v-ati mutat acasa sarut .

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: