· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Comunitate >Parinti din Romania > Mamici din Ploiesti - 2-
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5  »
subiect nou  raspunde
autor Mamici din Ploiesti - 2-     
gina_pirvan

Copii
Calin Alexandru: 16 ani, 7 luni

24.07.2007 9:20   Mamici din Ploiesti - 2-  citat 

Fetele din Ploiesti,mai sunteti pe aici,???...sa vedem care vine la intalnire si sa stabilim o data....asa ne va fi mai usor.Eu zic sa fie intr-o sambata pana in pranz,sa ne intalnim prin centru,in parc la fantana arteziana...ce ziceti,cine se inscrie?

sus

Denunta
liviavetuta

Copii
Christian-Mihail: 16 ani, 6 luni

24.07.2007 3:26     citat 

Gina multumesc pentru complimente,vreau si eu poze de la mare cu voi trag cu ochiul ,cat despre intalnirea care poate va avea loc macar intre cateva dintre noi propun sa ne vedem la sala intr-o sambata dar dupa amiaza ,Christian papa la ora 12.30-13 si apoi nani 2-3 ore,deci as putea pe la 17 si dealtfel nu pot veni in centru pentru ca neastamparatul meu alearga peste tot nici sala cat este de mare nu ii ajunge trist ,el nu mai sta pe bicicleta zboara din ea in mers plang sau sunt foarte trist prostit daca incerc sa il pun la loc ma stie toata lumea ,tipa cat poate nervos .
Va pup pe toate si astept sa vad ce stabiliti ,daca nu se poate varianta mea ,voi veni oriunde vreti dar nu stiu cat pot sta daca nu este dupa amiaza. sarut

sus

Denunta
MAGDULICI

24.07.2007 6:48     citat 

Buna,cunoaste careva un neurolog ptr copii din PL?

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

27.07.2007 7:32     citat 

Cred ca o sa ne intalnim doar noi doua rad ...mie una mi-ar face placere.Sambata asta merg la Sinaia cu Calin,poate sambata viitoare...dar mai vorbim.

sus

Denunta
liviavetuta

Copii

27.07.2007 10:14     citat 

Distractie placuta la sinaia! sarut Vorbim saptamana viitoare daca ne putem intalni ,si mie mi-ar face placere sa te cunosc pe tine si nazdravanul tau,poate pana atunci mai apar si alte mamici pe aici trist

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

29.07.2007 1:53     citat 

ok livia....sper sa mai apara!

sus

Denunta
ioneleu

Copii
Karina: 16 ani, 6 luni
Luisa: 12 ani, 3 luni

30.07.2007 11:53     citat 

buna , mamici ! Offfff...Gina...de ce nu ai fost in Busteni...sau eu in Sinaia foarte fericit ......cand va hotarati venim si noi !!!! Pupici !

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

30.07.2007 12:29     citat 

ok...eu vineri plec la mare ...doar cu sotul pentru weekend...meritam si noi,nu?

sus

Denunta
dosi

Copii
ionescu teodosie: 16 ani
ionescu andrei -ionut: 10 ani, 4 luni

30.07.2007 10:52     citat 

sunt flotentina ionescu din ploiesti .am unbaietel de 1 amn si 2 luni,teodosie

sus

Denunta
liviavetuta

Copii

31.07.2007 3:17     citat 

Gina,sa aveti vreme frumoasa ,sa va relaxati cum stiti voi mai bine trag cu ochiul ,cat despre faptul ca plecati singurei ,sigur ca o meritati,poate peste ceva timp cine stie auzim ca mai vine un bb scot limba rad
ionela ma bucur ca ni te alaturi sper ca saptamana ce vine chiar sa ne intalnim,mi-ar face placere sarut
Florentina,bine ai venit,tu si baietelul tau!!! sarut Spune-ne mai multe despre tine si Teodosie.Pe unde stai in Ploiesti ? Poate vi si tu la intalnirea pe care o tot reprogramam trag cu ochiul

sus

Denunta
dosi

Copii

31.07.2007 3:21     citat 

liavetuta sa-ti traiasca si tie copilul si sa te bucuri de el si sa fii o mamica si o sotie fericita.eu stau in ploiesti la podul inalt,de fapt in spate la pim ,la garsoniere.iti las daca vrei si un nr de telefon:0751570714.multumesc pentru totsi sper sa putem deveni prietene si poate si cu alte mamici din ploiesti si din tara.

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

31.07.2007 3:28     citat 

livia... rad rad rad ...sa sti ca aceasta intalnire a sa vezi ce frumos o sa fie...bine ai venit printre noi Dosi...ionela...te pup si pe tine...celelalte unde sunteti?????

sus

Denunta
dosi

Copii

31.07.2007 3:32     citat 

gina,bine v-am gasit si ma bucur sa fiu printre voi cu puiul meu.sa-ti traiasca si al tau si toi ceilalti copii

sus

Denunta
liviavetuta

Copii

31.07.2007 3:40     citat 

Florentina,poti scrie si aici http://www.parinti.com/Bebelusi_de_VARA...22892.html
sunt copii nascuti in vara 2006,poti schimba impresii ,poti cere sfaturi,etc.,am sa iti dau pe msg.privat mess,acolo putem vb.mai multe numai sa avem timp.Gina daca vrei sa vb iti trimit si tie trag cu ochiul ,Ionela il are dar sincer nu am vb,la mine acum este o exceptie ca sunt mai des pe aici ,sa vedem cat ma tine jenat
Va pup pe toate sarut

sus

Denunta
gina_pirvan

Copii

02.08.2007 1:33     citat 

Luni cand vin de la mare,am sa incerc sa stabilim o data sa ne intalnim.Mi-ar place in timpul saptamanii,poate este mai usor pentru toata lumea...in week-end este mai greu,lumea mai pleaca colo,colo,eu sunt una rad ...hai veniti cu idei...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: