· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.27
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.27     
corysha

Copii
Rares Daniel: 11 ani, 3 luni

29.06.2010 7:28     citat 

buna raliu bebeul meu a inceput sa aiba colici la o luna , iar acum mai are foarte putin in privita ceaiului, eu i-am dat nu foarte mult , dar i-am dat baby drink. cu toate ca pediatra imi zicea ca atat timp cat il alaptez sa nu ii dau nimic altceva pt ca nu are nevoie isi ia din laptele de mama tot ceea ce are nevoie. Acum eu te-as sfatui sa nu ii dai baby drink daca are probleme si nu prea iese afara, deoarece contine menta si cam constipa eu asa am patit. in privinta ceaiului de musetel nu as stii ce sa iti zic am o prietena care ia dat tot asa de mica si ia mers, incearca , rares al meu nu il bea , nu ii place
te pup

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 3 luni

29.06.2010 7:46     citat 

seara buna si de la noi!

ne-a prins fetele o ploaieee!!!!!!!!!!!!!!! aoleooo am ajuns acasa uzi pana la piele si eu si mihai! numai mandra noastra a ramas fara sa o atinga vreo picatura! de', a stat mama-sa cu umbrela deasupra, a avut si husa de la primul carut si taica-su a manat carutul de fulgii i-au mers!!! rad rad rad rad rad

narcisa eu mananc de toate in afara de mazare, fasole, varza... dar usturoi am mancat si in timpul sarcinii muult! cred ca-i place! scot limba mai vrem poze de la voi sa va mai vedem si asa intrati mai rar in ultima perioada! ne-ati lipsit, sa titi! sarut

mergem la baita de-acum!

o seara super linistita sa aveti! sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.06.2010 7:47     citat 

sageata sageata cap28

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: