· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.33
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.33     
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 7 luni
am nascut deja!

13.07.2010 9:08     citat 

haideti sa va pun o poza draga mie si sa vedeti si costumatia intreaga (are urechiuse si codita!!!) foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 9:08     citat 

simo vineri e gata dar vineri nu sunt acasa si mer dupa ea doar luni,o sa pun poza si cand vi tu sa o vezi scot limba
ione am verificat..................nimik inca nu avem dintisor zambet

sus

Denunta
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 9:10     citat 

adriana ce frumoasa eeeeeeeee
va las ca merg ;la plimbarica ne vedem dupa pappa

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 9 luni
Victor Adrian: 10 ani, 4 luni

13.07.2010 9:12     citat 

adiiii si acum ecuperez...
dulce fi-ta asta. si cum se uita la aparat. ia du-te pan la ea si pupa faa. asa asa de sa o albesti toata.
ione...stau 3 saptamani foarte fericit
scot limba

dar ma duc acum sa ma interesez ce e cu netul ala de fac aiai reclama ca prinde oriunde. ca dc e pe minute e naspa ca poate merge greu
daca e pe luna..hm..imi surade ideea.
va dati seama?
la tara, pe balansoar, la soare (ca si asa am auzit ca taman de sambata cand plec eu incepe canicula)....cu netul la indemana.
si cu piscinuta mica (am luat una mica pt matei dar incap si eu in fund zambet )
ce poti sa vrei mai mult?

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 9:20     citat 

fetelor da ce ati tabarat toate pe bietul site?! hai ca v-asteptam de multisor!

simo am luat pe bat! (inghetata)si ce sa fie rosu? materialul? ca io nu mai inteleg nimic cum vorbesti tu in parabole! rad rad rad si eu ma plangeam de-al meu...da acu' ...nu ma mai plang ca el ma ajuta muult ! face curatenie aproape toata ca io mai mult cu fata... cu toate ca ar putea sa nu faca! si nici nu am ce strange mare lucru dupa el ca noi mancam impreuna si strang o data dupa ambii! rad de spalat spala masina, mai greu cu calcatul! in schimb niciodata nu l-am lasat sa spele vase, sa calce ...sa spele din astea! dar in ce priveste curatenia... nu am ce reprosa! de cand am ramas gravida si pana acum...nici nu prea ma lasa sa fac efort!

amalia a adormit cat sa-i tai eu unghiutele... sta treaza de numa numa si vrea si joaca! rad rad rad isi pune cearceaful pe cap si ma asteapta sa i-l iau! apoi raadee cu gura pana la urechi! acum e in brate la mine si butoneaza si ea la tastatura! ma uitam la niste poze cu un tipar si ea nu stiui ce a apasat... le-a facut mici mici nu am stiut ce sa mai fac...le-am inchis! rad rad rad

ionelita
dintisori...fara stres asa sa fi iesit? sa nu fie vreo alta chestie..amalia a avut o ceva " alba ... tare era ...nu mai stiu cum a zis ca se cheama si am dat-o cu o solutie si a trecut! speram sa fie totusi diontisorii si sa fie asa usor si cu restul!

bebezola asteptam poze!!!!!

adriana
pupam scumpeteaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

13.07.2010 9:22     citat 

iui iui ce scumpete mik sarut sarut sarut ii papam coditza foarte fericit sarut

waw surprins 3 sapt sim? surprins surprins e bine ca ai unde pleca

bebe sarut foarte fericit foarte fericit e bine ca nu aveti foarte fericit stiam ca e mai bine sa iasa mai tarziu

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

13.07.2010 9:24     citat 

----------
ancutza_anca a scris:

ionelita[/b] dintisori...fara stres asa sa fi iesit? sa nu fie vreo alta chestie..amalia a avut o ceva " alba ... tare era ...nu mai stiu cum a zis ca se cheama si am dat-o cu o solutie si a trecut! speram sa fie totusi diontisorii si sa fie asa usor si cu restul!

----------

nu stiu ce sa zik..intradevar fara plans ,stres etc...o sa-l mai urmaresc..cine stie socat

sus

Denunta
mireaadrianaflorina

Copii
Ioana Daniela: 10 ani, 7 luni
am nascut deja!

13.07.2010 9:26     citat 

simo acum doarme, dar cand se trezeste o pup si ii spun ca e din partea ta! ca te cunoaste deja! stie ca tu esti tanti aia din cauza careia mami rade de se prapadeste!!!!!!!!! rad rad rad rad rad rad rad
multumim de complimente!

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

13.07.2010 9:27     citat 

da chiar simo ..trei saptamani... sa stii ca sora-mea are de la vodaf... cartela si merge si nu prea! te descurci daca e numai pt forum si doin astea! mai greu cu descarcatul de ...filme deocheate! foarte fericit ca am auzit de la adriana ca-ti cam plac! rad rad rad

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 5 luni

13.07.2010 9:45     citat 

Neata!
La multe lunite Dominic Alexandru! Multa sanatate tie si familiei!
La multi Ani Madalinacret!! O zi minunata sa ai, si o viata implinita!
Adriana, pup brotacelul ala dulce!! Ptiu pe ea!
Simo, o poza cu tunsoarea?
Ione, felicitari pentru dintisori!

Fetelor, eu m-am stricat urat la burtica. De ieri dimineata de la 7 fac ture la wc. Nu mai pot!! Am reusit sa dorm de la 11:30 la 4:30 azi dimineata. Si mi-e greata!! Oare e ok alaptatul in faza asta? Mi-e teama sa nu fie ceva pe baza infectioasa, si sa nu ii dauneze si la Iris. In afara de smecta, ce pot sa mai iau??

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

13.07.2010 9:52     citat 

ionelita iti trimit o poza pt colaj cu amalia? mai pot pt asta de acum? jenat

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 9 luni
Victor Adrian: 10 ani, 4 luni

13.07.2010 10:17     citat 

codrina..deci ai o zi cacacioasa la propriu:))
si eu am patit-o cu matei si nu a avut nimic copilul. doar era ...
putin cacacios rad))
suna pediatra si intreab-o ce poti lua mai bine. dar ceai de menta si paine prajita? si banana si orez?
ca dup-aia o sa fii submarin...rad

aha..asa anca deci.....
doar pt forum. las filmele deochiate pt voi. zambet
si rosu...era materialul rad

adi..dar sa ii spui ca e din partea mea da? ca stiu ca tu o pupi si nu ii zici nimic..mde..sa fie tot de la mami...

gata, s-a trezit si al meu si ies cu amandoi in parc ca nu fac fata in casa. afara mai sunt si copii. foarte fericit
am vrut sa ma duc in Moghioros astazi dar..la cat de tarziu este acum, doar prin zona.
Nu de alta, dar am prins un serial pe tvr1...giuvaerul imparatului ( e seara la 18:45 si reluare dimi la 12:40) si aseara l-am pierdut. e cu sudcoreeni zambet
jenat

Asa ca..pup pana la sau dupa pranz.

aaa..codrule? pai si faci ture..fata wc..pat..fata..si iar la fel?
off saracuta de tine.
baga ce ti-am zis si trece.
sarut

sus

Denunta
Codrina

Copii
10 ani, 5 luni

13.07.2010 10:21     citat 

inainte..(Adica chiar in ziiua fecundarii!) :

cu 2 zile inainte de marea intalnire:

Dupa nastere, la o luna:

sus

Denunta
Codrina

Copii
10 ani, 5 luni

13.07.2010 10:23     citat 

simo.. e a doa zi deja plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Si ustura rau!
Azi imi fac orez cu piure de banane, in rest bag smecta la greu!!
Pup, fug ca plange mandra.. care de 2 zile nu face cacuta!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

13.07.2010 10:44     citat 

codrina..loperamid e foarte bun..

anca sarut am primit pozica ,dar nu am timp s-o mai schimb..ramane pe data viitoare,ok? nu te supi,da? pup sarut
[/i]

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: