· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.34
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.34     
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 1:23     citat 

karmen corysha multumesc,,,, va intreb pt ca mie dr mi-a spus cand am fost la picioruse la control ca de la 3 luni-6kg sa o port in ham ca e bun pt coloana, o sa incerc sa vad daca ii place
va pooooooooooooooop
simona mersi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut si eu ma gandeam ca doar atunci cand fug sa platesc facturile si umblu din banca in banca surprins

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 5 luni
Casian Radu: 10 ani, 9 luni

13.07.2010 1:38     citat 

Fetelor, Multumesc muuuuuuuuuuult de tot pt. urari, sunteti niste dragute !
Deci azi m-a sunat o groaza de lume sa ma felicite, mai putin sotul...asta e, oare pana unde poate sa mearga incapatanarea asta stupida a lui ?
Ionelita, pai si Casian are un coltisor alb de vreo 2-3 saptamani, dar asta nu inseamna ca are dintisor 1 Mai e pana ii iese de tot !
La noi cica s-a anuntat "furtuna imediata" de la 14. 30 la 15. 30 ! Si uite ca e 14.33 si inca nu a inceput ! rad E drept ca e innorat si bate putin vantul...oricum , trebuie sa ploua azi, canu tin minte sa fi fost an in care sa nu fi plouat de ziua mea, chiar daca doar a picurat putin !
Simo, bine ca macar voi v-ati impacat ! Am uitat sa iti spun, ce bosorog nesimtit ti-a fost dat sa intalnesti ! Da-l naibii si nu mai pune totul la suflet !
Ancutza, spor la croitorit, mie imi place materialul , astept sa vad produsul finit.
Eu l-am pus in port bebe de mult, dar acum de cand e cald nu l-am mai folosit, va dati seama ca transpiram amandoi ! Si oricum ma cam doare spatele, asa ca evit sa car 9 kg, daca nu e musai !
Ma duc sa pap ceva, ca m-a lovit foamea...sper sa ma lase piciul !

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 12 ani, 9 luni
Victor Adrian: 10 ani, 4 luni

13.07.2010 1:49     citat 

mada..las ca sunt sigura ca iti face diseara o surpriza. stii ce ar tb sa faci? sa pui tel lui aici...ca sa il sunam noi toate sa ii uram pt sotie foarte fericit
codrule..tocmai am vazut noua reclama la furazolidon...rad
tare rau.
ma scuzi, dar..m-am gandit la tine in mom in care nenea ala se scapa acolo, pe sezut rad
scot limba prostit rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
10 ani, 5 luni

13.07.2010 2:07     citat 

nervos nervos nervos
rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 10 ani, 7 luni
T: 8 ani, 3 luni

13.07.2010 2:13     citat 

bebe, unde se face in cluj eco de sold? la privat ma intereseaza...tu unde ai facut ?
lasa, Madalina, ca sigur te cheama la o masa in oras sa il ierti...
a intarziat furtuna la voi, vad...si la noi se pregateste... foarte fericit

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 2:17     citat 

22 da.. acu ce sa facem? sa-ti fie de bine inghetata, simo (mai sunt 20 foarte fericit )

fata mea a dormit azi numai o ora! ma dor mainile taare de tot ca am tot incercat sa o adorm! si e in brate adoarme cel mai bine! acu e cu cearceaful iar in cap! rad am vrut sa iesim afara ca poate poate adormea dar nu e de iesit acum...la geamul nostru arata 30 grade! surprins bine aici bate soarele tare dar..inseamna ca tot e f cald afara! zambet

sus

Denunta
bebezola

Copii

13.07.2010 2:59     citat 

karmen nu stiu unde pt ca eu am facut la clinica cu bilet de trimitere de la dr de familie , ma interesez si itiu spun trag cu ochiul

sa va pun sa vedeti ceva
http://yfrog.com/0u3003z

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 16 ani, 5 luni
Casian Radu: 10 ani, 9 luni

13.07.2010 3:26     citat 

Bebezola, rad am vazut filmuletul....
Fetelor, am primit un buchet de 5 trandafiri galbeni de la sot, m-a si pupat..off, oare i-au plecat "piticii" de pe creier ? rad Acum s-a dus sa cumpere whisky, ca vezi doamne, nu mai avem in casa !
casian e fff marait azi, cred ca e gelos ca nu e ziua lui ! De fapt, cred ca e de la dintisori , ca tace cand ii dau ceva sa roada !

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 3:35     citat 

mada zambet trandafiri galbeni...uff ce romantic! sigur i-au plecat "piticii'! trag cu ochiul

noi plecam afara de-acum , asteptam sa se raceasca apa pe care am fiert-o! scot limba

pe diseara! sarut

sus

Denunta
corysha

Copii
Rares Daniel: 10 ani, 7 luni

13.07.2010 4:15     citat 

mada ma bucur pt tine, cred ca daca nu ti-ar fi adus nimic veneam si il luam la bataie, cum asa? se poate?... trag cu ochiul inca o data la multi ani sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 10 ani, 6 luni
Irina Maria: 8 ani, 6 luni

13.07.2010 4:48     citat 

Fetelor sa va zic ce am facut azi
De dimineata de la 7:30 a plecat de acasa la examen poate poate ma primeste fara proiect. Ajunsa acolo profu titular de materie imi spune ca nu pot da exam fara proiect plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist adik daca n-am predat proiectul si sa-l astept pe celalalt prof sa vina de la sedinta sa vad daca-mi ia proiectul. Si stau si-l astept si-l astept.......si-l tot astept....se face 10 ma suna al meu ca vine la mine cu masina ca la Iulian ii e fomica,ii dau papa si sta cu mine sotul si cu Iulian sa-l asteptam pe prof....mai vine intre timp si alti colegi si-l asteptam pe prof......se face 12 .... 1.....vine profu dar spune sa-l mai asteptam ca are treaba nervos nervos nervos nervos plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist al meu a plecat la lucru de la 12 si mi l-a lasat pe Iulian cu carutul c anu mai putea sta, am facut o gramada de ture ca sa doarma si sa nu faca scandal. In final la 2 se hotaraste proful sa vina la noi, urca sus, eu il iau pe Iulian in brate ca trebuia sa urc multe scari, asa adormit cum era si astept sa-i verifice la vreo 2 licenta (cei care il au pe el ca prof de licenta) si intre timp fac ture luuungi de hol ca sa doarma iulian s anu faca galagie.
SI cand se trezeste iulian si incepe sa maraie, intru in sala ii dau proiectul si sa vedeti ce imi zice, n-o sa va vina sa credeti: ca eu incerc sa-l impresionez, ca ma ascund in spatele copilului, ca nu stie ce am de gand sa fac, vaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiii fetelor si ii suna telefonul si ma pufneste plansul, asta micu si el la mine in brate, ii era cald, foame era agitat, marait... o intreaga tragedie a fost urat tare, si cand ma vede ca plang ii zic ca nu am cu cine sa-l las ca-l astept de dimineata si ca nu ma ascund dupa copilul meu ca mi-e chiar greu ca-l tot caut mereu si se inmoaie profu si-mi zice bine bine ca ma intelege si ia proiectul, ii dau si plansa A0 (de care nici nu ma intreaba) nici nu se uita pe proiect imi spuen ca sunt libera si ca e in regula.
Vai fetelor am iesit plangand, dar ma bucur ca in sfarsit la luat. MAine se da examenul din nou, vreau sa mai invat cate ceva azi, Doamne da-i sa iau examenul sa-mi iau de o grija.
Maine facem si vaccinul BCG si Pentaximul care a tb sa-l cumparam in final ca nu a venit gratuit de la stat si dupa aceea e prea tarziu sa mai asteptam.
ancutza mie mi-a zis doctorita ca bcg permite sa se faca alt vaccin in aceeasi zi.
imi place mutl materialul pt rochita spor.
ione felicitari pt dintisori.
Iulian al meu e marait si vrea f multa atentie si de multe ori am crezut si eu ca poate apare vreun dintisor dar nimic inca, ma gandesc ca i se formeaza radacinile sub gingii ca tare mai rontaie suzeta sau degetul cand ii dau.
simo ma bucur ca te-ai impacat cu sotul si ca mirosi panselutele asa trebuie.
madalina La multi ani draga mea, sa ai parte de sanatate, bucurie, iubire si clipe frumoase alaturi de familie. Ma bucur ca ti-a adus sotul flori.
angell sunteti f frumusele amandoua.
adriana te pupam.
Off sper ca n-am uitat pe nimeni, am scris cam haotic ca am atatea pe cap, sper sa scap cat mai repede de toate.
bebe abia astept poze cu rochita. cum merg pregatirile.
biencut multa sanatate puiutilor. Le faci aerosoli? CE le pui ca medicament?
simo distractie placuta si relaxare totala la tara.
SI noi mergem la sf lui august la ai mei la timisoara la casa. abia astept.
krmnn va pupam dulce. sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bebezola

Copii

13.07.2010 5:09     citat 

byu ce prof tampit doamne fereste asa ceva nu am mai vazut, dar bine ca ti-a luat proiectul intr-un final si maine dai examen bafta multa iti urez, sa scapi odata
pupici
preg merg bine mai am f putin timp si inca mult de lucru si de umblat
sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 10 ani, 7 luni
Natalia Maria: 8 ani

13.07.2010 5:14     citat 

Buna ziua fetele!
Cat ati mai scris de ieri..... surprins !!!!
Mada s-a si impacat intre timp sarut era si cazul...si oricum nu prea il inteleg pe sotul tau....cred ca l-ai invatat cu narav foarte fericit trebuie sa fii gospodina dar sa te mai dai si ranita trag cu ochiul uneori, ca daca nu stie ca toata baza e in tine, de ce sa mai faca si el ceva confuz
Ione cam tot la varsta lui Cosmin aparusera sub gingiute dintisorii si cam in max 7 zile a spart gingiuta primul si la o sapt al doilea. Si nu exista o regula, nu e de bine sau de rau, stiai ca sunt copii care se nasc cu dintisori confuz sarut
Ancutza abia astept sa vad ce iese si chiar sa ne anunti din timp sa putem vota acum daca tot avem conturi trag cu ochiul sarut
Mada frumos gestul, vezi ca nu e chiar asa confuz Incepeam sa intru la banuieli la cate ai scris ca zice si se comporta!Bine ca nu e cazul! sarut La Multi Ani fericiti alaturi de toti pe care ii iubesti! sarut Si daca beti si whisky cred ca se va intampla si..........chestiunea aia trag cu ochiul
bebe noi folosim marsupiul la cumparaturi (cand mergem cu masina)si in orice situatie in care vrem sa ne miscam repede sau e de umblat pe jos! Dar e bine sa fie racoare afara, ca te incingi rau si tu si bb si daca e soare imediat o prinde pe fata sau corp...si nu e indicat! sarut
adriana superdulcica si Ioana si costumatia! sarut
simo si adicalea sa stai 3 saptamani fara noi confuz Zici confuz sarut
codrina stiu ca dai ochii peste cap cand o sa citesti rad dar te invidiez cat de repede ti-ai revenit dar mai ales cum aratai insarcinata, chiar ca parca ii trucata poza rad sarut
alina25 inca o miresica? prostit avem 2 miresici sarut
biencut imi pare rau sa aud ca ati racit cu totii! Sper sa va reveniti repede!Mare curaj ai avut sa pleci la Sinaia desi aproape trebuia sa nasti prostit Pari mai responsabila in general rad rad sarut
Hermine imi imaginez prin ce treci sarut Ai vrea sa nu sufere nici un fratior dar mai sunt si momente de-astea in viata! sarut
roxanne e f bine Delia sarut si noi mergem maine la dr dar nu mai pun pret pe stilul ei de cantarit(cu bb in brate)
adriana bine ai venit!!! sarut sarut sarut
claudis sarut multumim sarut . Da e rau cand te astepti la mai multe.... trist Eu stiam din prima ca numai pe sot ma pot baza!
byu te pot ajuta cu ceva cu lucrarea? De ex sa mi-o trimiti pe mail sa o aranjez in pagina, sa completez cu diacritice...chestii de-astea care stiu ca iau timp? confuz sarut Iti trimi adresa de mail in caz ca te pot ajuta cu ceva! sarut
Noi azi pe ziua am dormit 2.30 ore legat, nu a dormit mai mult de o ora niciodata ziua! surprins Plimbarile astea in parc incep sa-si faca efectule trag cu ochiul
Maine facem bcg-ul surprins surprins surprins si trebuie sa mergem singuri tati pleaca la Bucuresti! Sper sa trecem cu bine si peste el, dar prea multe:colici, dintisori, vaccin....cate sa mai suporte bietul meu puiut?!
Va pup fetele! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 10 ani, 6 luni

13.07.2010 5:19     citat 

Buna mamicutelor... sarut
Vin cu vesti proaspete...ar trebui sa dau de baut pentru ca aseara ne-a iesit cu iubi iubi heheh Phew...ce emotii am avut...m-am simtit ca prima data rad
simona sarut off NU merita un asa " nene" lacrimile tale..dupa asa o replica data de tine era normal sa vina un asa raspuns...s- o fi simtit frustrat omul la gandul ca si daca ar avea o femeie frumoasa langa el nu ar avea cu ce rad
adriana imi pare rau sa aud ca aveti problemute dar Slava Domnului ca se pot rezolva sarut pupam frumoasa sarut
alina25 lasa ca vine cheful..ai sa vezi...si sa vezi ce frumos o sa fie sarut
Anca sarut astept urmatorul concurs..o sa primesc email cred scot limba
biencut m-a luat cu frig cand am vazut poza cu tine...Imi amintesc perfect perioada aia de parca ieri s-ar fi intamplat...Vai ce curajoasa si norocoasa ai fost ...daca pateai ca mine..dim am inceput sa elimin din dop si seara eram internata prostit
Multa sanatate ..sa scapati de raceala sarut
Mada La Multi Multi Ani fericiti sarut
Sotul tau ar tb sa participam la emisiunea" schimb de mame..".pai daca ar fi sotul tau in vizita la noi cateva zile si ar vedea cat timp petrec eu in bucatarie s-ar intoarce la tine cu bicicleta bucuresti-oradea si ti-ar promite ca nu te va mai supara niciodata rad
Cat despre ajutoare mada,simona...stiu ca se poate mai rau dar mor pe oamenii care vorbesc mult si fac putin...mai bine nu vorbesti si faci cat poti..
Ani de zile am fost tocata la cap sa fac copil si acum cand exista nu stie cum sa se fofileze...dar in schimb vai cat trancane ca e topita dupa el surprins Imi vine greata..cata prefacatorie surprins
La mai multe lunite Nicolas Alexandru sarut
hermine off sper sa isi revina alex repejor... sarut
ionelita dintosori confuz prostit wow..Ce baiat cuminte...Eu ma multumesc ca reusesc sa il adorm oricum ar fi ..la cat am tras la inceput...cred ca daca ar adormi singurel ,nu stiu ce as face de fericire..Inca unul rad confuz
Simo ce bineca te-ai impacat cu sotul..Il asteptam pe sotul lui mada sa isi revina scot limba Poate faci rost de net altfel o sa iti simtim lipsa atatea saptamani sarut
bebezola sarut
Codrina sarut ce burtica aveai si acum s-a dus toata ..a ramas minunea mica si frumoasa sarut
revin dupa ce citesc si noul capitol..sa nu ma injurati la cat am scris rad

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 10 ani, 7 luni
Natalia Maria: 8 ani

13.07.2010 5:19     citat 

Byu bine ca ti-a luat proiectul sarut Hai ca mai ai putin si scapi de ei! O sa fii mandra de tine toata viata cand o sa-ti aduci aminte clipele astea! sarut Ca mine cand plecam dupa o noapte de munca( cu ochii in calculator )direct la scoala si cand ma zbateam sa recuperez seminarii........ au trecut! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: