· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Noi, femeile > 1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap. 66
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor 1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap. 66     
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

15.07.2010 10:32   1-2-3 Fii silfida daca vrei! Cap. 66  citat 

Dieta de 2010 - pe toate le-ntrece! trag cu ochiul
Spor la slabit!

Cap 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65

And don't forget:

PROTEINE AMIDONURI (LEGUME) CARBOHIDRATI VITAMINE (FRUCTE)

MODIFICARI IN LISTUTA - DUMINICA, ROSU INCHIS [/quote]

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

15.07.2010 10:57     citat 

te-am gasit rad rad

sus

Denunta
ana_348

Copii

15.07.2010 11:02     citat 

daa, aici sunt, am grija de silueta fetelor scot limba
nu mai pot sa modific mesajul si am uitat sa scot un quote prostit
scuze

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
13 ani, 2 luni

16.07.2010 9:53     citat 

Varsta : 23 ;inaltime 1.72 ; kg start 74.2 ; kg actuale 67.0 ; kg target 60

sus

Denunta
nelus

16.07.2010 10:24     citat 

23...... frumos!

sus

Denunta
ana_348

Copii

16.07.2010 10:36     citat 

foarte fericit
chiar ca frumos

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 14 ani, 9 luni
D-P: 7 ani, 10 luni

16.07.2010 10:38     citat 

----------
atleta a scris:
Varsta : 23 ;inaltime 1.72 ; kg start 74.2 ; kg actuale 67.0 ; kg target 60
----------

avem aceeasi inaltime, aproximativ acelasi nr de kg si acelasi target. Si varsta e tot cam aceeasi ( ma rog, ce conteaza 10 anisori pe langa o viata intreaga ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap )
Sa ajungem la target cat mai repede!!!!!

ana, multumim pentru capitol. Ce-ti mai fac fetele? gata concediul? Tu cum mai esti? O mai alaptezi pe DIana? sarut

sus

Denunta
ana_348

Copii

16.07.2010 10:43     citat 

rad
gata concediul, astept prietenii sa-mi trimita poze sa va arat zambet, fetele au fost super ok acolo, ceva discutii cu fetele mari ca se mai certau, se enerva sotziorul meu, obositor in gasca mare ca nu putema face ce vrem ci ne tineam dupa turma, ultimele 2 zle am ramas singuri si a fost mai odihnitor. Diana super ok, doar la intoarecre a plans cam rau in masina.
Di n7 zile 3 a plouat rau, ca toamna, dar a fost bine ca oricum nu rezistam asa mult la soare, plus ca la mine au aparut rusii fix a doua zi, dupa 1 an si 3 luni foarte fericit

Cu alaptatul...sunt in continuare pe varianta cu un bibe supliment seara, cam 100ml, de vreo 2-3 saptamani am inceput asa trist Chiar mi se parea ca moare de foame si nu am mai rezistat sa nu ii dau. De atunci a luat si mai bine in greutate, 6-700 luna asta.

sus

Denunta
jannine

Copii
Bogdan-Alexandru: 14 ani

16.07.2010 11:02     citat 

----------
ana_348 a scris:
rad
gata concediul, astept prietenii sa-mi trimita poze sa va arat zambet, fetele au fost super ok acolo, ceva discutii cu fetele mari ca se mai certau, se enerva sotziorul meu, obositor in gasca mare ca nu putema face ce vrem ci ne tineam dupa turma, ultimele 2 zle am ramas singuri si a fost mai odihnitor.
----------

Vezi...din cauza asta cu tinutul de turma am decis eu ca anul asta sa merg singura in concediu...sa fac ce vreau, cum vreau, si cand vreau...ne-am facut cunostinte printre vecinii din vila sau pe plaja si ocazional daca planurile au coincis am iesit in gasca sau am facut un gratar de grup zambet ...dar fara stres si obligatii!!! Anul viitor voi proceda tot asa foarte fericit

sus

Denunta
ana_348

Copii

16.07.2010 1:26     citat 

sotul meu tine f mult la ai lui janine, mereu am mers singuri dar el si-a dorit sa mergem cu ei, mai ales ca avem 2 copii, s-a gandit ca ne mai ajuta.
E cu dus si intors oricum. Eu rpefer singuri mai ales ca uneori am un rol de sponsor care nu imi place deloc.
Oricum iar ne-am impritenit cu o familie din Craiova, anul trecut din tg jiu, avem mare atractie la olteni, si oricum sunt fff de treaba zambet

sus

Denunta
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 10 ani, 5 luni

16.07.2010 1:29     citat 

Buna fetelor,dar cum slabiti ? tineti dieta ? si cele care alapteaza
scz k ma bag in seama dar sunt curioasa
pupici

sus

Denunta
ana_348

Copii

16.07.2010 6:05     citat 

fiecare cum vrea si cum poate....de alaptat nu stiu ce sa iti zic, cred ca sunt singura si nu tin dieta, astept sa se duca kilele si...imi propun sa mananc mai sanatos la un moment dat

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 3 luni

16.07.2010 6:22     citat 

Eu am tinut dieta si alaptam- alaptez si acum, dar! dieta am inceput-o cand zuza avea aproape 6 luni. Am tinut Rina pt cca 79 de zile si nu am avut deloc probleme cu alaptatul, am pierdut aproape 10kg-me- momentan ma invart pe la 68 desi dieta nu am mai tinut de la inceputul lunii aprilie. Vreau sa reiau dieta pt ca mai am pana la target, dar deocamdata oboseala nu ma lasa.

Nelus vin si eu la spartul targului jenat - sarcina usoara si multa, multa sanatate! tare bine arati!

Felicitari tuturor pt rezultate, vacanta placuta in continuare si bafta multa!

sus

Denunta
atleta

Copii
Alexandru - Zorro
13 ani, 2 luni

17.07.2010 12:21     citat 

scot limba 24 in toamna...da e frumos.....dar fiecare varsta are frumusetea ei...eu sunt tare curioasa cum o sa fim peste cativa ani...dar am tot timpul sa vad.. zambet
monica, si eu am vazut asemanarea...hai sa facem intrecere...sa ne motivam mai bine... foarte fericit..glumesc...
Cantarul meu in sfarsit da semne ca vrea sa scada sub 67...azi dim 66.8..spar ca pana luni la ziua de cantar sa fie macar un 66.5 ...bine ca saptamana asta am avut la evenimente...am fost f ocupata..nu am dormit mai deloc..
sa va arat si cu ce am fost ocupata:

Sper ca v am colorat umpic ziua....si daca va plac va mai arat scot limba

sus

Denunta
CriMai

Copii
Stefi: 22 ani, 6 luni
Francis: 18 ani, 7 luni

17.07.2010 12:36   ...  citat 

superbe atleta - tu le faci?

Eu revin pt. listutza ana cu 55,5 de kile.

Am fost la mare o sapt. dar o indigestie zdravana mi-a mentinut scot limba greutatea.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: