· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Top 10 / Sondaje > Top 10 personaje iubite de copii
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3  »
subiect nou  raspunde
autor Top 10 personaje iubite de copii     
karina1976

Copii
Paul: 20 ani
Patricia: 14 ani, 7 luni

28.07.2010 8:39     citat 

----------
Christa a ... au ras amandoi in hohote. sarut

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 2 luni
Andra Diana: 11 ani, 10 luni

28.07.2010 11:10     citat 

La noi: Marry Poppins. Vazut de zeci de ori, de fiecare data cu aceeasi ochi mari, nemiscata, abia sufland. zambet Stie deja sa cante toate cantecele din film ...etc..

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 15 ani, 11 luni

28.07.2010 11:29     citat 

----------
karina1976 a ... au ras amandoi in hohote. sarut
----------

Partea proasta e ca Mona inca nu face ca lumea diferenta dintre film si realitate, desi eu ii tot spun ca unele lucruri sunt posibile doar in filme, si vrea sa imite multe din ce face Pippi, asta inca a Pippi punea picioarele pe masa la scoala):
/cms/upload/bilder/Mona/Jahr4/IMG_3664.jpg" border="0" />

sus

Denunta
nelus

28.07.2010 1:03     citat 

Corinei ii plac toate personajele pozitive din Peter Pan: Peter pan, Wendy, Clopotica, Michael, John, iar cand se supara seamana foooooarte bine cu TinkerBell- maraie si bate din picior. La partea cu imitatia- striga dupa taica-sau prin casa "de data asta nu mai ai nicio scapare", sau "cap de peste" trag cu ochiul Am reactionat insa imediat si s-a vrajitoarea in egala masura socat
Frumoasa si Bestia (in egala masura pe amandoi ii indrageste)
de la tv,...Mickey (cu toate personajele din club), maimu vede maimu face, Litttle Einsteins...ii place si manny iscusitul

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 16 ani, 10 luni
Teodora Stefania: 13 ani, 8 luni

28.07.2010 2:43     citat 

Am intrebat-o si eu pe cea mare si mi-a Scufita Rosie, iar din desene, Thomas, Fifi si Mickey zambet
Chiar si broscutza mica are preferinte: desigur, tot Thomas e la putere si cu Mickey......povesti inca nu are rabdare sa-i citim si nici nu constientizeaza ea acum cum sta treaba cu personajele zambet

sus

Denunta
karina1976

Copii
Paul: 20 ani
Patricia: 14 ani, 7 luni

28.07.2010 3:14     citat 

[quote="Christa"]----------
karina1976 a ... au ras amandoi in hohote. sarut
----------

Partea proasta e ca Mona inca nu face ca lumea diferenta dintre film si realitate, desi eu ii tot spun ca unele lucruri sunt posibile doar in filme, si vrea sa imite multe din ce face Pippi, asta inca a Pippi punea picioarele pe masa la scoala):

eu a 5 ori de ce nu putem avea si noi cal in casa.

acu' sincer nu cred ca am reusit ... ca au ramas fixati ca ne luam cand ne mutam la casa ... ca nu incape in apartament.

sus

Denunta
cristianka

Copii
Dinu-Iancu: 13 ani

29.07.2010 12:57     citat 

dinu e prea mic ca sa iti dea seama de astfel de lucruri dar... winnie e printre preferatii lui ca ala il are si pe perete si o carte "vorbitoare" si primele desene animate ce i le-am pus. eu una nu-l mai suport trist cand il aud ca deschide cartea si incepe sa vorbeasca winnie ma mut in alta camera =))
cred ca e timpul sa trecem pe altceva foarte fericit
ca si carti o prefera pe cea cu beauty and the beast, asta o plimba cel mai mult prin casa si mi-o arata sa-i citesc dar prea putin e interesat deocamdata.

sus

Denunta
Flory24

Copii
Amalia Gabriela: 16 ani, 7 luni

29.07.2010 11:38     citat 

Abala pasa bala (Alba ca zapada rad ) si vrajitoarea (din toate povestile), Mica sirena, Phineas si Ferb si faimoasele sirene din H2O.

sus

Denunta
miguella

Copii
Alessia Maria: 16 ani, 4 luni

29.07.2010 2:00     citat 

Alessia este fun HelloKitty, Winx, ScoobyDoo, Tom si Gerry, Mica Sirena... nu stiu exact ordinea pentru ca se schimba de la o zi la alta zambet

sus

Denunta
BLUE-FLOWER

Copii
NIKI VALENTIN: 14 ani, 5 luni

29.07.2010 11:16     citat 

Niki este fan Sportacus:

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 15 ani, 1 luna
A M: 11 ani, 2 luni

09.08.2010 4:23     citat 

Edi este fan Mickey Mouse si fan maimutica din "Maimu vede maimu face".
Din desenele animante cu "Lumea secreta a cartea junglei. o stie deja pe de rost, si noi la fel prostit , daca ar putea toata ziua s-ar uita la mowgli si shanty.
pe locul 2, este alice in tara minunilor.[/b] si peter pan.
locul 3 nu exista.

pe vremea mea,... ochi peste cap era tom si jerry, la care si acum ma uit cu placere, popey cu olivia(asa?), cand prindeam antena de la sarbi...ce vremuri.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 9 luni
D: 12 ani, 3 luni

02.09.2010 1:35     citat 

apropo de pippi scot limba

sus

Denunta
ramona79

Copii