· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010 !! Cap. 40
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010 !! Cap. 40     
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

29.07.2010 12:44     citat 

byu sa stii ca eu nu o sa il pun in fundulet intre perne pe Stefan...............nu am facut chestia asta nici la Alexuta m-am gandit ca ii fortez coloana ochi peste cap ..........

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 7 luni

29.07.2010 12:48     citat 

roxanne ...acum na! n-o sa-i mai dau decat apa sa vad cum e cu kk! poate deja s-a reglat si nu mai am nevoie nici de una nici de alta! zambet

byu nici eu nu am incercat decat cel mult la 45 grade inclinatia! tot de frica de coloana!

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.07.2010 12:52     citat 

byu ,eu il tin pe Cosmin si in brate la mine in funduletz si in picioruse..nu exagerez.dar il tin...

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 6 luni
Irina Maria: 9 ani, 6 luni

29.07.2010 12:56     citat 

Pe al meu tot asa la 45 gr il pun pe perna si atata se trage in fata sa se ridice in fundulet si asa se enerveaza.
ione si eu tot asa in brate il tin cum zici tu. Tu ce ceiut ii dai la Cosmin?
Merg sa culc un baietel.

sus

Denunta
Dalinuta

Copii
Robert: 15 ani, 4 luni
Miriam: 11 ani, 5 luni

29.07.2010 1:09     citat 

Ooo dar ce subiect am ratat, cu scaunul de masina...Vin si eu la spartul targului sa ma declar fan Römer 4ever. Am de la ei scoica si scaun si carut sunt multu, ma rog la carut am ceva obiectii, e un carut sport foarte usor. Daca nu l-am plimbat in carutul ala pe Robert...
In alta ordine de idei acum am alta nazbatie pe cap, fetita mea tine dieta! DA, este lapte din belsug si oricum i-as da, muls sau direct din san, mai mult de 100 ml nu bea, ba mai are momente cand bea numai 70-80 ml. Plus ca nu mai ia bine in greutate adicatelea saptamana ce-a trecut a luat 120 la fel si cealata.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.07.2010 1:13     citat 

byu sarut eu ii dau apa
nu prea ii place..ia doar cate o guritza..dar, o sa se invete el cu ea..nu vreau sa-i dau ceai zambet

daca il pun putin ridicat pe o pernutza el vrea sa se ridice mai sus..exact ca Iulian sarut

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

29.07.2010 1:26     citat 

fetele, cu ajutorul adeliei m-am hotarat si la scaun de masina! multumim!

noi ne pregatim de plecare la plimbare! ne ia cam o ora pregateala asta! va citim intre timp!

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 16 ani, 1 luna
D: 11 ani, 7 luni

29.07.2010 1:28     citat 

ancutza, narcisa, fix asa doarme si Diana...cred ca e o chestie de varsta foarte fericit Ca ai nostri sutn apropiati. De cand a invatat sa se intoarac si sa se rostogoleasca, mereu doarme asa pe burtica zambet

ionelita, sincera sa fiu si eu ma plictisesm de subiect, am si obosit citind... cred ca sunt 12 pagini. Dar e util pentr ucine are in plan astfe lde achiztii, iar noi putem vorbi si de altceva foarte fericit

byu, de ce sa-l pui intre perne...ce rost are...o sa stea in fund cand ii vine vremea. Eu o tin pe Diana cum zice ionelita, pentru ca nu mai vrea culcata, dar incerc sa o sustin cat mai bine cu mainile, nu o las efectiv sa se sprijine pe fundulet.

Roxanne, stiu si eu ce se zice despre musetel trist. Totusi, o gramada de produse cosmetice au musetel, chiar si Weleda...stiu ca extern nu e bun, se pare ca nici intern...dar totusi nu-s foarte convinsa. Dar oricum noi nu bem ceaiuri.

Ce vroiam sa mai zic...a...Dalinuta, te stresezi si tu ca si mine? De ce ii dai muls? Incearca sa o cantaresti mai rar...poate mananca si ea cat are nevoie si gata.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.07.2010 1:37     citat 

pai vezi..tocmai de aia m-a plictisit..12 pg prostit surprins prostit se putea deschide topic nou socat ..ei..mi-a trecut rad

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.07.2010 1:38     citat 

plimbare placuta anca sarut noi mergem mai tz trag cu ochiul

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii

29.07.2010 1:40     citat 

multumesc fetele! dar ca sa va stresez si mai tare sa va arat la care am ramas (de scaun de masina vorbesc foarte fericit ) ca daca nu v-arat voua, atunci cui?!
http://www.bebetex.ro/nania-driver-2010.html

gata fug! scot limba

sus

Denunta
Dalinuta

Copii
Robert: 15 ani, 4 luni
Miriam: 11 ani, 5 luni

29.07.2010 1:48     citat 

ana as vrea eu sa n-o mai cantaresc des, daaaar nu ma lasa neuronii deloc e o agitatie la mine in cap...Sutn dependenta de cantar sotu zice ca o sa mi-l ascunda, il cred capabil zambet.
Pe Miriam nu intentionez s-o pun intre perne, nici pe Robert nu l-am pus si n-a fost nici o problema, decat sa spun mai tarziu ca din cauza asta are ce stiu eu ce probleme la coloana mai bine ma chinui eu putin mai mult.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

29.07.2010 2:10     citat 

tocmai ce am terminat colajele si listutza

ma uitam ca avem 7 sarbatorite in luna august prostit bem nu gluma rad

sus

Denunta
suzica

Copii
buburuza
licuriciul

29.07.2010 2:18     citat 

eheee.......in august trebuie sa dau si eu de baut rad rad

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

29.07.2010 2:20     citat 

Roxana, de citit va citesc des mai greu cu scrisu de pe tek dar cand am timp si scriu caci imi sunteti tare dragi. sarut

Ionela, Byu, sarut sarut

Christa, parca are 4 trepte de inclinare dar il inclini cu totul. Dar nu asta ar fi problema caci ar sta ok. Problema e ca bancietele nu sunt drepte ca pe o podea de ex. Ca atare scaunul la pozitia cu spatele la mers e cumva ridicat de spate si isi pierde unghiul de inclinare care il are pe o pardoseala.
Nu stiu daca m-ai inteles...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: