· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (71)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (71)     
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 6 luni
MIRUNA: 13 ani, 1 luna

19.08.2010 2:19     citat 

----------
ralu-mada a scris:
oki-doki, tato merci frumos!...
-l-ai spalat si pe fata sau doar pe corp?

sarutsarutsarut
----------

Seara,la baita noi le faceam in cadita lor(si Cris la fel).Si apa aia n-o luam de la chiuveta ci o clocoteam si ii spalam cu ceai de musetel si tarate.La mine a functionat.Eu zic ca n-ai nimic de pierdut daca incerci. sarut sarut sarut sarut

Naisha,asa prieteni sa tot ai.Concediu placut! Pai vezi ca pasaportul la urgenta am impresia ca se face in 3 zile lucratoare,ia intereseaza-te.Noi nu l-am facut la urgenta si a durat 2 saptamani prostit .Maine mergem si noi sa le ridicam.sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 2 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 1 luna

19.08.2010 2:48     citat 

zambet zambet zambet zambet zambet zambet
acum o luna de zile am cumparat din magazin 2 sticle de fanta la 2 litri. acasa am constatat ca poti participa la un concurs trimitand codul de sub capac la un numar si cica castigai 500 lei pe ora si multtttt mai mult pe zi.
am trimis si eu si ce sa vezi .... in ora aia am fost declarata castigatoare surprins
si azi dimineatza a venit curierul si a adus 10 bonuri de cadou de cate 50 de lei fiecare....
sunt asa de fericitaaaaaa sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 2 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 7 luni

19.08.2010 2:52     citat 

Lily ati fost superbi la nunta, de Robisor nu am cuvinte, un adevarat cavaler, cu un aer cureritor ...., a rezistat vreo fetitza in calea lui? rad
Lily, nu stiu unde fugi tu dupa mine, ca eu nu am plecat inca nicaieri scot limba , poate fugim impreuna cat de curand rad rad rad O luam si pe Gaby cu noi rad rad rad

Andu esti fermecator sarut sarut sarut

Ralu, si eu am spalat motzata cu taratze mult timp, nu imi facuse bube deloc, dar stiam ca asa e bine pentru pelicica lor, ca are multe b-uri.

Bubu, vacant aplacuta la mare, sa vii bronzata si cu multe pozici scot limba

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

19.08.2010 3:00     citat 

pai si oare unde se gasesc tarate pe aici??? confuz surprins

sus

Denunta
tato

Copii

19.08.2010 3:01     citat 

Alinutza,ce tare ai fost!Felicitari!Hai ca de acum incolo o sa le fii client fidel astora de la fanta rad sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Gonzo,cand faci testul? sarut
Ralu,incearca la un plafar.Daca nu,iti trimit eu jenat sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

19.08.2010 3:05     citat 

----------
aalliinnuuttaa a scris:
zambet zambet zambet zambet zambet zambet
acum o luna de zile am cumparat din magazin 2 sticle de fanta la 2 litri. acasa am constatat ca poti participa la un concurs trimitand codul de sub capac la un numar si cica castigai 500 lei pe ora si multtttt mai mult pe zi.
am trimis si eu si ce sa vezi .... in ora aia am fost declarata castigatoare surprins
si azi dimineatza a venit curierul si a adus 10 bonuri de cadou de cate 50 de lei fiecare....
sunt asa de fericitaaaaaa sarut sarut sarut sarut sarut
----------

vezi tu alinutza ???!!! pentru toate exista un echilibru...ti-au spart masina si au furat casetofonul...iar in schimb ai castigat cu acest concurs! Felicitari, sunt sigura ca va ajuta tare mult!

naisha si eu vreau asa prieteni!!! oricum iti urez de pe acum: drum bun si distractie faina !!!

sus

Denunta
tato

Copii

19.08.2010 3:06     citat 

Capitol nou:
http://www.parinti.com/modules.php?name...41#1147341

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

19.08.2010 3:10     citat 

----------
tato a scris:

Ralu,incearca la un plafar.Daca nu,iti trimit eu jenat sarut sarut sarut sarut
----------

mi-ai dat tema de casa scot limba ..sper ca saptamana asta sa merg prin magazine bio...plafar nu exista trist...oricum daca nu gasesc apelez la mama...
tato,esti o scumpa sarutsarutsarut, merci frumos...doar ca nu vreau sa te bag la cheltuiala.... zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: