· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii (71)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii (71)     
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.08.2010 9:03     citat 

neata'

woaw alinutza..arata tare bine cafeluta!!! multumim sarutsarutsarut
pupam pe emma cea dragalasa sarut...ne place tare mult piscina rad

si D are tendinta de a refuza mancarea ...l-am si fortat de cateva ori si a vomitat saracutul...acum m-am obisnuit cu gandul ca e in faza de crestere si reactia lui e normala...

o zi buna sa aveti!

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.08.2010 9:10     citat 

----------
GRASANA a scris:
fetelor , voi cu ce-i mai spalati pe cap pe fluturasi??eu am de la nivea din cap pana in picioare dar parca i-as cumpara samponel separat confuz
----------

Eu inca nu i-am schimbat samponul....si nici nu am de gand...Folosim gel dus/sampon Mustela...sunt f multumita si nu contine parabeni!...

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 13 ani, 4 luni
Luca Daniel: 11 ani, 6 luni

11.08.2010 9:26     citat 

Buna dimineata zambet
Alinuta multumimesc de cafea sarut
Eu ii spal cu sampon bubchen, la Luca folosesc uleiul, sapunul lichid si la amandoi lapetele de corp tot de la bubchen. La Sara folosesc sapunul de la Johnsons trimis din america de cumnta mea, altfel foloseam tot acelasi sapun.

Ema esti tare draguta si tare frumos te balacesti zambet

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 5 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 4 luni

11.08.2010 12:41     citat 

jenat multumim
pe capsor o spal cu mustela de cand sa nascut, iar pe corp acum cu gel de la nivea

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 3 luni

11.08.2010 2:00     citat 

hellllooo mamici

alinuta...multumim de cafea..emma..ce sexi esti in costum de baie... sarut sarut sarut

si eu o spalam numai cu mustela...dar la resita nu mai gasesc... trist trist trist si i-am luat bubchen...aveau doar la sensiblue si nu mai importa...asa ca nu stiu daca mai gasesc prin tm eventual...
sa va punem si noi cateva poze din concediu..

cu nasa mea..

valiug

galuste cu prune..yami

din apa nu v-am pus ca sunt indecente... foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 3 luni

11.08.2010 2:04     citat 

am mai gasit 2 ...
foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

11.08.2010 2:49     citat 

sarut sarut frumoasa mica...mami pe care o vrei la colaj? prima sau ultima ???

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.08.2010 2:57     citat 

woaw...anamaria esti deja o domnisoara tare cocheta sarutsarutsarutsarut!!! toate sunt frumoase dar imi place mult prima poza sarutsarutsarut

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii

11.08.2010 3:14     citat 

am vrutsa cobor cele cateva trepte din fatza firmei si mi-am luzat piciorul. abea pot sa merg cu piciorul intr-o parte sau pe calcai dar nu pot sa calc direct pe talpa, si ma doare de morrrr plang sau sunt foarte trist m-am legat cu o fasa din aceea speciala, dar nu stiu cum o sa ajung acasa, oare pot conduce ???? plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist poop si vb maine

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.08.2010 3:27     citat 

offf alinutza...probabil ai facut o entorsa....ar fi bine sa te conduca cineva acasa, sa nu sofezi in starea asta...
cum ajungi , pune o compresa rece sau gheata intr-o batista si tine-o pe picior!!! si ai grija de tine mamiii....

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 8 luni
MIRUNA: 13 ani, 4 luni

11.08.2010 3:30     citat 

Buna,fetelor!Multumim pt cafelutza,Alinutza!Yammi!!!!Si pentru Emmy piscotica!A fost delicioasa! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Alisia are diaree,m-a sunat Cris sa-mi zica.A mancat ieri cu pofta niste mancare de fasole teci si s-a stricat la stomacel.Of!

Anamaria,esti o scumpa!Se vede ca te-ai distrat pe cinste! sarut sarut sarut sarut
Laura,eu tot cu Chicco ii spal,de cand erau mici si pana in prezent.Sunt multumita si de crema de corp de la ei. sarut sarut sarut
Alinutza,of ,speram sa nu fie nimic grav la glezna ta! sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 8 luni
MIRUNA: 13 ani, 4 luni

11.08.2010 3:36     citat 

Ralu,am citit la gravidutze ca-i curg ochisorii printesei.Si cristina a patit asa cu Cezar si l-a sters cu ser fizologic dimneata si seara,dar cu tamponel diferit la fiecare ochi.Cam de la o luna nu i-au mai curs ochisorii. sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

11.08.2010 3:42     citat 

tato sarutsarutsarut..da, asa este..ii curg ochisorii...aceeasi metoda o aplic si eu : ser fiziologic pe comprese sterile, diferite de la un ochisor la celalat..deocamdata nu prea a dat roade...mai astept o saptamana si daca nu se remediaza o sa incerc cu laptic matern...

sus

Denunta
GRASANA

11.08.2010 8:10     citat 

Alinuta tinem pumnii sa nu fie nimic grav cu piciorul tau sarut
Anamaria ce frumusica esti si ce frumos este la voi la Valiug zambet
Ralu...pupam printesa sarut
Raluca ...sper sa-i treac repede burtica Alesiei trist
Miruna este bine si este foarte rautacioasa, bate toti copii prin parc trist

sus

Denunta
GRASANA

12.08.2010 9:56     citat 

neatza sarut sarut
o cafeluta ceva??

Alinuta , mami ce faci????

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: