· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.65
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.65     
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 18 ani, 7 luni
Casian Radu: 12 ani, 10 luni

27.09.2010 10:38     citat 

Ana, pai nu stiu inca de la e a eruptia dentara -fals sau adevarat ?- . Poate o fi si de la asta, din moment ce alte mamici au "experimentat" asa ceva cand le-au iesit dintisorii bebeilor lor.
Uff, am uitat de filmul in care joci ! Tu te-ai uitat ? rad
Casian isi canta "aaa aaa aaa" pe diverse tonuri , mai sus, mai jos, mai tare, mai incet...

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 14 ani, 3 luni
Eduard: 12 ani, 7 luni

28.09.2010 12:28     citat 

rad rad

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 17 ani, 2 luni
D: 12 ani, 8 luni

28.09.2010 8:08     citat 

claudis sa stii ca si noi am avut camera dar era la un etaj mai sus si n-avea cine sa stea cu ea acolo, dar a la maia am avut mereu o febra mica de la dinti.
Nu m-am uitat la telenovela, a m-am dantuit toata noaptea, nici acum nu stiu cum am rezistat! prostit Astept cu nerabdare pozicile! si prima poza! sarut
La Mai Multe Lunite Brianna, Ilinca Maria, Octavian Ioan!!! sarut sarut sarut sarut
Mada poate fi de la dintisori, lui Iuri i-au iesit in 2 etape: primii doi si urmatorii trei, dar nu a diaree! Pupam sa treaca! sarut
Alina bine ca ati scapat de injectii! sarut
Pe 9 octombrie avem o nunta in Iasi, atat ne-am gandit ce si cum sa facem (se oferise si o sora de-a pe el. prostit Vine si socru-miu si a
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 12 ani, 8 luni
Natalia Maria: 10 ani, 1 luna

28.09.2010 8:25     citat 

ma grabesc "a al meu la botez sia poi a mirare, asa fac femeile astea cica cu mai multa experienta decat noi, vezi Doamne sa nu fie prea mult leganat. Ce ma poate enerva.
Ati rezolvat cu bascuta pana la urma?
ralucutza pupam printisorul.
ione multumim de capitolul nou.
geo_narcisa nu veniti mai devreme in Iasi sa ne intalnim si noi, macar asa sa ne cunoastem? Daca nu aveam bebe sau aveam un spatiu mai mare ti-l tineam eu pe Iuri daca aveai incredere in mine, dar asa e tare greu. Sper sa va descurcati.
si noi am fost la nunti cu Iulian si vreau sa va spun ca la amandoua mi-a noi pozici cum era nou nascut si cum e acum.
Acum merg sa adorm un prichindel ca e rupt de oboseala.

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

28.09.2010 8:43     citat 

narcisa, distractie placuta la nunta zambet ..eu nu mai am anul asta nici una foarte fericit ..sper sa nu mai apara vreo una prostit socat

La multe lunite sanatoase Brianna, Ilinca Maria, Octavian Ioan!!! sarut

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii

28.09.2010 8:48     citat 

----------
Byu a noi, macar asa sa ne cunoastem? Daca nu aveam bebe sau aveam un spatiu mai mare ti-l tineam eu pe Iuri daca aveai incredere in mine, dar asa e tare greu. Sper sa va descurcati.

----------

Stai linistita ca ne descurcam! sarut Cica la rest Traian, e departe de tine? O sa vb cu sotzul sa vedem cum facem sa ne vedem !!! sarut

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 12 ani, 7 luni

28.09.2010 8:50     citat 

Neata fetelor...

Matinala si eu astazi.....Am avut la micul dejun fursecuri si prajituri....Am mancat pana m-a la 12 noaptea la 6 dimineata...apoi de la 7 ..sa vedem cand se trezeste foarte fericit
Dar eu tot obosita sunt ca am stat cu socat pe el...nu imi venea sa cred ca doarme atat...
Ana si noi tot la etaj am avut camera...si am avut mare noroc cu prietena mea buna care s-a ajute...
Am stat si la restaurant cumintei la invitati in brate ..pana ce a a cap rad (
Ionelita multumim sarut si eu sunt la fel de nerabdatoare sa vad pozele rad
narcisa sarut ce bine ca v-ati descurcat desi l-ati avut pe bebe cu voi....Eu nu prea am reusit sa dansez...dar si invitatii au avut parca mai tare chef de bauta decat de dans foarte fericit ..sper ca nu au fost deranjati de muzica...( am reusit sa aducem pe langa un dj si muzica live zambet )
Byu sarut dar ai vazut ce puternici..desi sunt obositi ,nu se plang? prostit
Ai dreptate la faza cu soacrele... scot limba dar oare cine stie cum ii este mai bine copilului decat mama lui prostit
Sper sa invat din greselile altora si sa fiu o soacra mai buna rad

si poza cu pricina rad

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 17 ani, 2 luni
D: 12 ani, 8 luni

28.09.2010 8:55     citat 

byu ce noroc ai avut cu iulian la nunti
ale mele nu dorm nicaieri in deplasare, sunt calare pe mine non stop. In rest sunt cuminti scot limba Dar nici in vis nu-mi inchipui sa doarma diana in carucior.
narcisa, distractie placuta, e bine ca ai ajutoare!
claudis simpatica poza scot limba Am si eu genul asta, cu maia.

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 14 ani, 10 luni
Victor Adrian: 12 ani, 6 luni

28.09.2010 9:16     citat 

neata si de la noi... rad rad rad rad
scuze ca rad, dar de 5 minute nu ma mai pot opri rad
rad rad rad
revin mai tarziu ca au zburat toate gandurile rad

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii

28.09.2010 9:23     citat 

Avea farmecul lui Matei si pe atunci! sarut
La botez a pana atunci (2 luni scot limba ) si de atunci incoace. Se trezea la 3-3.5 ore papa (mergeam sus intr-un separeu) si adormea la loc!
Avem un costumas de "mariner"(dintr-un raiat fin), primit cand s-a la colegele lui tati trag cu ochiul , si aveam emotii daca ii vine acum foarte fericit Am facut o sedinta foto cu tel (nu se vede cat de frumos e), proaspata!:

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 12 ani, 7 luni

28.09.2010 9:24     citat 

vai simo...matei al meu te-a ce razi confuz
narcisa ce frumos costum! Dar nu l-a