· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.69
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.69     
Sweety_Karina

Copii
David: 14 ani, 5 luni
Eduard: 12 ani, 9 luni

06.10.2010 11:31     citat 

Gataaaaaaaaaaaa..am mancat omleta din trei oua surprins si stropita cu otet de mere si 5 felii de paine!
Va dau voie sa-mi amintiti daca ma mai plang ca nu imi mai vine nici macar o pereche de blugi din cele 5 dinainte de sarcina plang sau sunt foarte trist ...dar ptr o pereche,in m od special, mi-ar placea sa mai slabesc caci tin la ei..in rest nu ma plang prea tare scot limba .
Claudis..nu cred ca plangea ca i-era cald...poate plangea ca era intuneric afara..eu am avut pb asta la David, si acum la Edi, nu stiu d c ochi peste cap

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

06.10.2010 11:37     citat 

Mada..ce nesimtita!
Pizza...miamii am mancat aseara una comandata de sotz..m-am si mirat ca a felul lui, e mai aiurit asa.I-au treb 2 ani sa tina minte nr meu de tel nervos rad

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii

06.10.2010 11:38     citat 

chiar ca noapte buna! scot limba

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 18 ani, 9 luni
Casian Radu: 13 ani

07.10.2010 12:05     citat 

Karina, ai si tu niste ore de masa !!!! O sa ii trezesti pe vecini cu mirosuri de omlete si alte cele.... rad
Eu nu am somn -cred ca o sa visez bile colorate, m-am jucat Zuma ! si am o sete de la pizaa aia, beau la apa ca o rata !
Good night !

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
12 ani, 8 luni

07.10.2010 8:17     citat 

neata

plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist si Iris a la frigider antibioticul si nurofenul, am venit sus, ea era pe jos plangand plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist dar s-a
bebezola

Copii
Rada Beatrice: 12 ani, 10 luni

07.10.2010 8:34     citat 

neata neata
bravo cosmin sarut sarut sarut
byu c frumos sta piticutzul in fundik si ce seamana cu tine sarut sarut sarut super fasul sarut sarut sarut
am si eu o intrebare, la cat timp iasa dintisorul 2? la ce interval ar trebuii sa ii iasa toti dintisorii??
va pupam
of saracutza de iris dar cred ca toti copii trec prin cazaturi dinastea .............pupa Rada sa ii ttreaca

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 9 luni
Andra Diana: 12 ani, 5 luni

07.10.2010 8:37     citat 

Codrina, ziceam ca e un pansament gastric si ca e bine de luat cand se iau medicamente mult timp sau antibiotice. Cauta pe net prospectul. pupici lui iris cea cazatoare. sarut

P.S. Aseara eram in vizita la niste prieteni si Daria (care are 4 ani jumate, da?) a bebei, daca se poate si la astia mai mari...

sus

Denunta
Codrina

Copii
Iris Andreea - 10 dintisori, 4 maselute
12 ani, 8 luni

07.10.2010 8:45     citat 

Multumim Rada, bilutza pentru pupici sarut sarut sarut
Pupam pe Daria care a obicei cand e pe pat si eu plec din camera, trag patutul langa pat , si pun o perna mare pe jos in locul ramas liber si stiu ca nu mai are unde sa pice... si tocmai acum nu am pus patutul, am lipsit max 1 min din camera plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 17 ani, 4 luni
D: 12 ani, 10 luni

07.10.2010 8:48     citat 

ione, esti aici?
mada, mi-a irisuca trist
Bilutza foarte fericit Las ca trece, e fata mare. a