· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap.70
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap.70     
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 10 ani, 9 luni
Sofia-Maria: 7 ani, 7 luni

07.10.2010 6:28     citat 

Bine ai venit giulia! este un scump Fabian.
Cosminel felicitari pentru statul in fundulet.

Fetelor dak nu aveti ce face va pun un link cu primele ganguneli ale lui Octavian, l-am prins la final, dar tot am mai prins ceva.
http://www.youtube.com/watch?v=ja972Pou2w0

sus

Denunta
carpe_diem

Copii
Gabriel Mihai: 13 ani, 11 luni
Robert Matei: 12 ani, 5 luni
Carla Irina Natalia: 11 ani, 2 luni

07.10.2010 6:32     citat 

buna fetelor sarut sarut sarut
va pup si eu, asa pe fuga...sunt cu treburile de seara, nu am mai apucat sa intru nici de la serviciu...
la noi toate bune, totusi cam frig...copiii sunt suparati ca nu mai pot petrece la fel de mult timp afara...
eu sunt cam obosita, abia astept sa vina week-end-ul....
sper maine sa am mai mult timp sa mai intru si pe forum
va pup pe toate sarut

sus

Denunta
alexuca

Copii
Mihaita: 15 ani, 3 luni
Alexandra: 11 ani, 2 luni

07.10.2010 6:34     citat 

Buna seara fetele...offf greu la capitolul scris...imi manaca tot timpul soricei astia ai mei foarte fericit
Am vazut multe poze...sunt superbi...si fabian este un dulce sarut
Adriana si eu ma gandeam cand am citit ca ce repede i-au dat dintisorii...sa fie sanatoasa...ma gandeam ca fi'mea la aproape 8 luni nu are nici unul foarte fericit ...copii sunt diferiti...mihaita la varsta ei avea o gramada de dintisori...asa ca.,..sanatate sa fie sarut
Giullia si din partea noastra un calduros welcome!!! sarut
Gata timpul de forumeala...s-a plictisit fi'mea in tarc...va pupic fetelor si chiar daca scriu mai rar va citesc cu mare drag...
Aaa si la un moment dat citeam ca a venit timpul cazaturilor...si noi ne inscriem aici...eram langa ea si coseam siii plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
claudis

Copii
M: 11 ani

07.10.2010 6:38     citat 

Buna seara fetele...
Am reusit sa ma rasfat in dupa amiaza asta....Am facut o baie fierbinte ..Am mancat gordon bleu cu cartofi prajiti rad ..am baut o gurita de vin scot limba , am vizionat un film..am si dormit o ora (Matei s-a uitat la noi fara sa scoata un sunet cat am mancat...apoi s-a jucat pe paturica...si cand a inceput sa caraie l-am dat sa pape ...a adormit la san si a dormit mai bine de o ora..)
Fetele care ati inceput diversificarea....ii dati mancarica intre mesele de lapte sau ca si completare?
Acum ca papam si mancarica o fi nevoie de apica zilnic confuz ...eu ii dau cand doar cand sughite sau cand mi se pare mie carait fara motiv...deci nu zilnic
" taci tu.." anca ca voi nu sunteti nici prea frigurosi...m-am prins eu rad ..
Ce bine e cu unghii false...1 luna nu ma mai ating de ele...parca nu le-as mai da jos foarte fericit
hehe Multumim de complimente. sarut ..Eu nu imi dau seama ca seamana cu mine ...doar ce ma uit la tasu si nu vad nici o asemanare rad
Uff anca..si eu va asteptam ca pe painea calda sa veniti cu poze rad
Byu da,clar..tb sa mai incercam si noi plusul..sper data viitoare cu succes... prostit
Alina pai uite ca l-am imbracat eu ca de toamna azi si a venit dupa 30 inghetat trist ..parca si buza de sus era usor vanata.... prostit
Paturica noastra e folosita cu mare succes de Matei...Noi petrecem mult timp in sufragerie si nu prea aveam unde sa il punem pe matei decat in balansoar sau pe canapea.....pt joaca tb sa il lasam in dormitor ca sa se rasuceasca el cum vroia si cat vroia...dar dupa ce a cazut din pat am zis gata....tb gasita o solutie foarte fericit ..si iata...a aparut paturica magica foarte fericit
giullia sarut sarut bine ati venit..felicitari pt ingerasul frumos..sa fiti sanatosi sarut sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

07.10.2010 7:06     citat 

Vai fetelor tocmai cand spuneam ca al meu pui nu zice nici un cuvant de azi zice clar: mama iar uneori ii iese meme sau mema. foarte fericit Doamne ce dulce e!
Si un filmulet cu el sa vedeti ce viteza are...

Revin mai la noapte. sarut

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 11 ani, 1 luna
Irina Maria: 9 ani

07.10.2010 7:37     citat 

claudis parerea mea e ca tu stii cel mai bine cum tb sa-l imbraci ep Matei si simti cel mai bine ca mamica. Bv ca te-ai rasfatat, hmmm ce bien suna. Uff n-am mai baut demult macar o gurita de vin, singura bautura alcoolica care o mai savuram, acum nu as lua decat cateva gurite. aaa, mint mai beau cateodata putina bere becks green lemon super buna.
biencut e demential Mihaita, nu mai cade asa-i. Sotul cand a vazut a zis, pai nu-i nimeni langa el, daca se duce in fata?
Ilinca te cred ca esti obosita, e si normal. In week esti libera? Cred ca atunci iti mai revii.
Merg ca am un pui mofturos. Mergem la baita.

sus

Denunta
giullia

Copii
Fabian-Gabriel: 10 ani, 10 luni

07.10.2010 7:51     citat 

Ms Roxanne m-am prins cum se lucreaza cu tinypic sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre giullia la 07.10.2010 8:19, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani, 1 luna
T: 8 ani, 10 luni

07.10.2010 8:18     citat 

sarut sarut sarut am auzit primul MA-MA repetat din partea Sofiei...
a mai zis pana acum un fel de mueh-mueh...stalcit rau, dar azi a zis ma-ma ma-ma ma-ma
zice ba, ma, bu , bo....
sunt tare incantata sarut sarut sarut

sus

Denunta
claudis

Copii

07.10.2010 8:21     citat 

fetele am uitat sa va intreb...trebuie ingrijit cumva semnul de la BCG . confuz ..la noi a aparut ditamai "buboiul" rosu cu cap galben care azi s-a exfoliat un pic surprins

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 13 ani, 3 luni
Victor Adrian: 10 ani, 11 luni

07.10.2010 8:27     citat 

nu claudis, tb sa il lasi in pace. sa nu storci sau sa il spargi. lasa-l sa isi faca treaba

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

07.10.2010 8:28     citat 

carmen ce mandra trebuie sa fii!!! la mai mkulte ma-ma si ta-ta! sarut

claudis si noi avem unj punct rosu..inca nu s-a facut urat! e ca o piscatura de tantar! dar..astept cu nerabdare raspunsul la intrebarea ta sa stim cum sa facem si noi dupa! scot limba
ps- eu as bea un pahar de vin alb! hai, merge si rosu! rad

sus

Denunta
krmnn

Copii
S: 11 ani, 1 luna
T: 8 ani, 10 luni

07.10.2010 8:39     citat 

vai, nu-mi faceti pofta cu vinul...e singurul pe care mi-e dor sa -l gust, n-am baut de cand am ramas gravida... prostit prostit
si mi-e o pofta pe un vin rosu....iami...cand imi era pofta de vin in sarcina, beam must....acum inca n-am facut mustul... scot limba

claudis, eu mesele i le dau astfel ....ii dau intai hrana solida, si apoi ii dau completare san....asta dc nu e rupta de foame, ca daca e, nu vrea sa vada lingurita...zambet
am inteles ca unii dau inat o parte san, si apoi completare hrana, dar mie mi-e greu sa-i scot sanul din gura cand trage cu asa o pofta si am preferat sa-i dau completare sanul, dupa alimente...

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 17 ani
Casian Radu: 11 ani, 3 luni

07.10.2010 8:47     citat 

Biencut, la mine nu se incarca filmuletul !
Trupa mea doarme , sotul e si el in pat,se uita la TV , desi se tot lauda ca nu mai poate de somn si ca se culca la 9, deodata cu Bogdan.
Eu "cinez" ceva pufuleti ramasi de la Bogdan .
Claudis, eu nu am umblat deloc la semnul ramas de la BCG.

sus

Denunta
claudis

Copii

07.10.2010 9:04     citat 

ok fetele..multam de raspuns.. sarut nu am sa umblu nici eu atunci..am zis sa intreb ,sa fiu sigura..la cat de urat s-a facut...
carmen..deci dai san imediat dupa mancarica ..fara pauza.....in cazul asta sa inteleg ca nu e o pb daca sunt date una dupa alta..nu il deranjeaza la stomacel...O sa i le dau si eu fara pauza atunci ..taman trece mai mult timp pana la urmatoarea masa si se face loc rad
Eu prefer sa ii dau masa de lapte intai ca si asa nu mananca mult..intotdeauna ar mai fi loc de 20-40 ml dar de...e grea munca rad si ii dau ca supliment mancarica ....
offf..daca mi-ar fi luat mie bine in greutate...sau sa fi fost eu un pic mai relaxata din punctul asta de vedere mai amanam un pic...ca acum e usor ..dar in cateva luni o sa ma satur...si nu imi place bucataritul deloc rad
eee..A inceput serialul si am vazut-o pe ana...e frumoasa asa cum o stim...
Anca tie iti place de tipul asta din rolul principal scot limba ?

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 11 ani, 2 luni

07.10.2010 9:24     citat 

claudis rad nu e genul meu! rad in schimb am vazut-o si eu pe ana..acum am inchis ca a adormit amalia si suntem in sufragerie la comp nu la tv dar ...ma cam plictiseste filmul ala! o sa incercam sa vedem un film pe calculator! sau la trv1 sau 2 ca astia dau filme taare bune!
aaa mi-a placut de serban ionescu din "fetele marinarului"...imi place in general de el de fapt! scot limba cum joaca mai... jenat rad
am dat drumul la centrala, era tare frig! acum stam (al meu si cu o tigara pe balcon) cu cate o ceasca de "ness" din asta de-al meu in fata...eu cu muult lapte ,mihai - fara!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: