· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Sanatate > Operatie pe cord la copil - unde? XV
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Operatie pe cord la copil - unde? XV     
oanaig

Copii
Codrut: 15 ani, 5 luni
Ema: 11 ani, 5 luni

16.12.2010 9:56     citat 

Silvia, felicitari! Sa va traiasca si sa fiti sanatosi toti patru!
Noi suntem relativ Ok. Am tracut peste prima raceala care s-a lasat cu temperatura, mucisori, tuse etc.etc. Am racit toti patru. Acum ne revenim.
Aseara, Ema nu a mai vrut pampers la culcare si s-a trezit de 2 ori sa faca pipi. Ce fata mare am! jenat
Bobocica, din pacate nu stiu pe nimeni compatibil!

sus

Denunta
Icar

Copii
Catalin: 24 ani, 5 luni
Denis-Ian: 14 ani, 8 luni

30.12.2010 9:55     citat 

Fetelor sper ca ati petrecut in linste Craciunul fara evenimente majore! Eu am fost in concediu si am fost atat de prinsa cu munca incat n-am mai apucat sa intru sa va urez SARBATORI FERICITE! O spun acum din tot sufletul si stiu ca nu e prea tarziu... sa va dea Dumnezeu un an muuuuuuuuuuult mai bun, cu mii de vise si sperante implinite, fara boli, fara lacrimi, fara regrete si sa mangaie pe cei care si-au pierdut speranta si sa-i ajute sa se ridice pentru ca doar EL poate face acest lucru!
Sanatate cerem Doamne pentru copii nostri... nimic altceva, da-LE lor Doamne sanatate pentru ca TU, doar TU stiu ca poti sa faci asta!
Sa aveti un an nou fericit cu multa multa sanatate si bucurii!
La multi ani!

sus

Denunta
bobocica1

30.12.2010 6:28   operatii pe cod copii-unde?  citat 

Multumim Icar,
Si eu va doresc , atat voua , cat si familiilor voastre, multa sanatate, fericire si realizari , iar celor care au pierdut pe cineva drag alinare si speranta. Un an mai bun, iar pt cele care au avut un an reusit , unul cel putin la fel de bun ca acesta.
La multi ani!

sus

Denunta
maminarci

Copii
Mihnea Stefan: 10 ani, 5 luni

12.01.2011 11:56     citat 

La multi ani si SANATATE MUUUUUULTA puiutilor nostri !!

Stiati de aceasta propunere http://www.causes.com/causes/557125-spu...n-tg-mures ?

Icar, multumesc mult de raspunsuri, revin cu intrebari cand o sa fie cazul.
Despre Naja vroiam sa te mai intreb : ce varsta avea baietelul cand ati inceput tratamentul ? Noua o pediatra de aici ce prescrie si homeopate ne-a zis ca e cam tarziu (1an si aproape 8 luni are al meu)...o sa sun si eu dr la care ati apelat voi sa vad o alta parere, asta dupa ce ne facem bine ca e racit ....

sus

Denunta
Icar

Copii

13.01.2011 8:23     citat 

Lui Ian i-am inceput tratamentul daca bine mi-aduc aminte dupa ce a implinit 1 an! Poti lua legatura cu dr. Nitu de la Cluj si ea iti va spune ce e de facut! Sanatate multa si tine-ne la curent!

sus

Denunta
magdaz_ina

13.01.2011 2:44     citat 

La multi ani tuturor si un an 2011 excelent !

Noi am inceput analizele si ne pregatim pentru internarea de o saptamana la Tg. Mures din 24 ianuarie. Mai avem colegi "plimbareti" la Mures in aceasta perioada ?

sus

Denunta
magdaz_ina

30.01.2011 8:56     citat 

Am venit de la Mures si vom merge la Timisoara pentru angio-CT.
Daca a mai facut cineva asta va rugam sa ne ajutati si pe noi cu informatii.

sus

Denunta
Icar

Copii

31.01.2011 12:30     citat 

magda de ce v-a trimis la timisoara la Tg Mures nu se puteau face respectivele investigatii? nu e tocami o perioada buan pentru plimbari cu un copilas! tinem pumnii si ne rugam... tine-ne la curent te rog!

sus

Denunta
magdaz_ina

31.01.2011 1:38     citat 

Cam asa e, dar la Timisoara este centrul de imagistica.

sus

Denunta
Icar

Copii

03.02.2011 9:44     citat 

Buna fetelor... nu mai e nimeni prin zona? Noi suntem bine, multumim lui dumnezeu, iarna aceasta, de fapt din toamna de cand am inceput sa-i dau Vironal nu s-a mai racit deloc... e un lucru extraordinar...nici mie nu-mi vine sa cred! Sigur ca si varsta isi spune cuvantul dar totusi si acest medicament a avut un cuvant greu de spus! Se raceste Catalin mai des acum decat Ian! Noi la finele lunii februarie vrem s amergem la un eco dopler ca sa vedem cum mai e... sper sa se mai fi redus dimensiunile!
Multa sanatate fetelor si mai postati aici, pentru ca avem nevoie unele de altele!

sus

Denunta
magdaz_ina

03.02.2011 2:21     citat 

Noi avem programare pentru marti la Timisoara asa ca luni plecam.
Abia astept sa se clarifice povestea asta!

sus

Denunta
Icar

Copii

03.02.2011 2:55     citat 

Dumnezeu sa fie cu voi... iar noi va tinem pumnii stransi! Te asteptam cu vesti bune! sarut

sus

Denunta
bobocica1

08.02.2011 3:19   umanitare  citat 

Dragele mele ,
Desi nu-l cunosc personal pe acest tanar, m-a tulburat enorm cazul sau. Stiu ca si pt noi este un efort mare, avem si noi copii cu probleme, totusi va rog din suflet daca putem o suma cat de mica sa-l ajutam.
http://operatiecosmin.blogspot.com

sus

Denunta
Icar

Copii

08.02.2011 3:26     citat 

Multumim ca ne-ai anuntat... sunt multi oameni care au nevoie de noi si printre ei se numara si o membra a forumului nostru emirela!

sus

Denunta
magdaz_ina

11.02.2011 7:13     citat 

Am venit de la Timisoara si s-au confirmat stenozele periferice si shuntul partial obturat.
Vom avea nevoie de noi operatii, in tara sau in afara, in functie de complexitate.
Rares are si cateva elemente ale Sindromului Williams care necesita un control genetic.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: