· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Sanatate > Operatie pe cord la copil - unde? XV
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Operatie pe cord la copil - unde? XV     
maminarci

Copii
Mihnea Stefan: 10 ani, 2 luni

11.02.2011 9:30     citat 

magdaz_ina, Dumnezeu sa va ajute ! Putere multa va doresc sa treceti peste toate hopurile. Un gand bun de la noi, chiar daca nu ne cunoastem.

sus

Denunta
magdaz_ina

16.02.2011 9:41     citat 

Am primit raspuns de la Clinica San Donato din Milano pentru montarea stentului lui Rares prin cateterism.
Acum asteptam punctul de vedere si acceptul de la Mures pentru obtinerea formularului E112.

sus

Denunta
Icar

Copii
Catalin: 24 ani, 2 luni
Denis-Ian: 14 ani, 5 luni

17.02.2011 10:11     citat 

Doamne Magda, draga de tien... prin cate trebuie sa treci! tare rau imi pare...cum te descurci? ma bucur ca ai luat decizia sa mergi in Italia dar ma gandesc ca pentru asta e nevoie de o hartie de la mediciid e aici cum ca nu poate fi operat in tara! Eu stiu ca la Cluj vien un medic din iatlia - profesor Vanini, daca nu ma insel! Vezi ce faci si eventual tinem legatura. pot sa ma interesez si eu cand vine profesorul al Cluj!
Te pup si-ti doresc multa multa putere s apoti trece peste tot si multa multa sanatate puiutului tau![/b]

sus

Denunta
magdaz_ina

18.02.2011 12:33     citat 

Am primit un raspuns si din Germania. Trebuie sa le trimit CD angio CT la clinica pentru evaluare.
Imi puteti recomanda o firma de curierat rapid?
Noi suntem din Alexandria, Teleorman.

sus

Denunta
puimihai

18.02.2011 4:13     citat 

capitolul nou - XVI

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: