· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > fluturasii verii (81)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor fluturasii verii (81)     
tato

Copii
ANDREI : 16 ani, 7 luni
MIRUNA: 13 ani, 2 luni

21.12.2010 6:34     citat 

Merci,Ralu! sarut

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 3 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 4 luni

21.12.2010 8:16     citat 

super faine pozele....pupam omul de zapada frumosel.....oricum a fost o serbare muncita...se cunoaste...

pentru cadou ii multumim alinutei din suflet....n-a ajuns inca coletul dar sper pe maine sa fie aici sarut sarut sarut sarut sarut sarut

acu am reusit sa vad si eu slide-ul...super fain...numai ca la mine se vede foarte mic...cred ca a innebunit iar pc-ul meu trist

noi dupa 7 zile de antibiotice tusim de n-avem aer...nu stiu ce sa ma fac cu ea plang sau sunt foarte trist imi vine a plange plang sau sunt foarte trist sper totusi sa fie bine....

sus

Denunta
GRASANA

21.12.2010 9:15     citat 

salutare
Alina , incearca cu ceai de ceapa ..la Miruna face minuni si stiu ca si la Teo motata functioneaza..
Raluca , se pare ca ati avut o serbare pe cinste..cat despre ginerica este atat de finut si dragalas sarut
Anamaria esti o supergospodina , m-ai data gata cu sortuletul tau roz sarut
Olga sarut ..de papa nu fac nimic sofiscticat:fripturica, sarmalute si un bors..prajituri nu ca nu am timp trist
Nino..poza de la avatar e super zambet

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 6 luni
Ilinca: 13 ani, 2 luni

21.12.2010 11:55     citat 

buna fetelor
tato, superbe pozele, serbarea cred ca a fost minunata sarut ..ai un baiat frumos foc sarut
Anamaria, o gospodina pe cinste sarut
sanatate Ralu-Mada, puiutilor tai sarut
Ksde, sanatate pt ema sarut
si ilinca mea este pe antibiotic, tot pneumonie trist , noi facem aerosoli cu adrenalina, si ia Klacid, de tusit mai tuseste dar cu expectoratie... si andrei tuseste, cred ca tot plimbam virusul ochi peste cap

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 4 luni

22.12.2010 8:10     citat 

Buna dimieata!
Tato,pozele sunt absolut minunate!Andrei,pe masura.Felicitari copiilor,si cinste doamnelor educatoare,care au organizat o serbare asa frumoasa.
Sanatate multa Ilincai si Emei,si Alexia a ramas incontinuare cu nasul infundat,de la deviatia de sept,eu pentru a respira mai usor folosesc,pulmex baby unguent,sau vaporug,tot unguent.,iar pe cel din urma scrie ca ,,,calmeaza si tusea.

sus

Denunta
tato

Copii

22.12.2010 1:31     citat 

Buna,fetelor!Multumim mult pt aprecieri! jenat sarut sarut sarut La camin la Andu e o doamna educatoare care pune foarte mult suflet in tot ceea ce face si se vede.Miruna nu o sa apuce la ea trist
Cuscrelor,multumim mult! sarut sarut sarut sarut
Diriginta,nici noi nu facem cine stie ce pregatire.Eu lucrez pe 24,dar o sa faca mama si soacra pregatire si ne trimit si noua. scot limba sarut Tort am comandat si prajituri asteptam de la mame. rad sarut sarut sarut
Ilinca,Ema,sanatate multa! sarut Pe Miruna nu prea am mai auzit-o tusind,sper sa-i fi trecut.Le mai da Cristina Eurespal cateva zile si sa speram ca scapa. sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 13 ani, 3 luni

22.12.2010 2:55     citat 

sa va arat ceva frumos sarut
http://magicsanta.ca/player.html?code=X...atedCard=1

sus

Denunta
GRASANA

22.12.2010 8:33     citat 

buna seara
Naisha nu pot sa vad ca nu am adobe 7 instalat trist pun pariu ca e fain ..am avut si noi ceve de genmu anultrecut dar am pierdut link-ul...
fetelor cuminti ati fost? vine mosu la voi?
Alinuta te pupam si nu mai fi suparici ca iti dam bataitza zambet
puuuuuuuuuup
Naisha ti0am admirat frumosul brad zambet si pe Bubu scumpica zambet

sus

Denunta
Naisha

Copii

23.12.2010 3:00     citat 

multumim grasana sarut

ce le-ati luat de mos? eu nu m-am putu opri din cumparat rad)
de unde o tot amenint ...ca nu e cuminte si ca ii aduce mosul un bat....o sa ii aduca o gramada rad

sus

Denunta
tato

Copii

23.12.2010 3:18     citat 

Buna,fetelor! sarut
Bubule,a primit Mosul scrisorica de la tine.Ce frumos!!!
Uite ca i-am facut si eu lui Andu foarte fericit
scrisoare pentru Mosul
Multumim pt link,Naisha! sarut sarut sarut sarut sarut
Alinutzaaaaaaaaa,pe unde mai esti????? sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii

23.12.2010 3:23     citat 

Naisha, rad rad rad si eu il amenint pe Andu ca nu-i aduce Mosul nimic,dar de unde... rad rad rad Miruna e cumintica in comparatie cu el.Nu face prostii mari,dar ...tot il amenint pt ele rad sarut sarut sarut
Eu i-am luat un bebelus caruia ii cresc dintii prostit ,nu stiu cum o fi asta ,dar sunt si eu curioasa sa vad rad rad rad ,o papusica cu carucior(foarte frumos)si sa vedeme ce-i mai luam.Lui andu i-am luat jocul Mesterul Manole si inca vreo doua jocuri,niste cuburi de lemn cu care se joaca la camin si fac cazemate si mi-a zis mai demult ca-i plac si cam atat.Dulciuri nu le mai iau ca Miruna daca are o cutie de bomboane pe toata o mananca prostit rad rad Sa vedem daca ma abtin sa mai cumpar sau macar sa le ascund de ea. ochi peste cap sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
stelyana

Copii
Andrei: 16 ani, 6 luni
Ilinca: 13 ani, 2 luni

23.12.2010 3:43     citat 

buna fetelor
multumim pt link naisha sarut sarut sarut
noi le-amluat copiilor asa: cuplul Micky si Mini Mouse( pt ilinca in special ca e fan Micky jenat ), un trenulet Thomas, cu sine si gara ( pt Andrei, si el fan Thomas) niste carti cu printese si thomas, jocuri lego, si o tabla pt scris cu cifre si litere magnetice zambet si ceva dulciuri zambet
ne inscriem si noi pe lista copiilor amenintati ca nu mai vine Mosul daca nu sunt cuminti scot limba

sus

Denunta
Naisha

Copii

23.12.2010 5:19     citat 

noi i-am luat o bucataire cu accesorii , o casa de marcat + cos cumparaturi +bani zambet , o papusa barbie (doctor) cu 3 bebelusi , cantar..etc si o geanta cu telefon mobil, husa , parfum ...etc rad)
Frate-miu i-a luat papusa Cleopatra zambet ...bubu o iubeste pe Cleopatra sarut

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 2 luni
Eduard: 11 ani, 6 luni

23.12.2010 6:51     citat 

wow ce de cadouri ai luat pt bubu...tare cuminteee a fost, clar! scot limba

Daca nu mai intru, va urez la toate si la familiile voastrre, mai ales copilasilor vostri un Craciun tare frumos si darnic si sarbatori minunate!
Va pup cu drag!

sus

Denunta
ama08

Copii
alexia anamaria,: 13 ani, 4 luni

24.12.2010 8:27     citat 

Va doresc Craciun Fericit alaturi de cei dragi,un mos cat mai bogat si fluturasi sanatosi!La multi ani!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: