· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2009 (285)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2009 (285)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
10 ani, 2 luni

25.12.2010 11:22     citat 

Buna fetelor

Am vazut multi copii fericiti, asta ma bucura enorm, sa ne aduca Mos Craciun multa sanatateeeeeee.

Noi am fost tot pe drumuri si inca mai avem de colindat scot limba .
Punem poze zilele viitoare.
Va puuuuuuuup sa aveti un CRACIUN FERICIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

LA MULTI ANI CRISTIANKA !!!! sarut , pt tine

sus

Denunta
GEORGY26

Copii
EDUARD GABRIEL: 10 ani, 6 luni
am nascut deja!

26.12.2010 9:02     citat 

Va salutam si noi si va uram sa aveti parte de un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!! sarut sarut
Pupici tuturor copilasilor cuminti care au primit cele mai frumoase cadouri,dar si pentru voi mamici sarut sarut sarut
Si Eduard a fost un baietel "cuminte" si a primit ff multe cadouri..a fost fff incantat de noua masinuta cu telecomanda,dar nu i-a placut deloc un mos craciun care canta(primit de la una din mamaie)-ii este frica de el ca de toate papusile de altfel..El nu se joaca cu papusi si cu jucarii de plus,cand il intrebam ce sa-i aduca mosul raspundea "bmm..bmmm"(masina) si bineinteles ca are o groaza prostit
Cu bradutul nu imi face probleme..ii place mai aduna cand si cand globulete si stelute dar stie ca nu are voie sa traga de el ca face"uff".Cuvinte a inceput parca sa zica din ce in ce mai multe "ece"(rece),"teci"(treci),nene,gata,"miege"(merge),"bavo"(bravo),"Idi"(Edi) si multe altele care nu-mi vin acum in minte...Il foloseste foarte des pe NU(chiar si in somn zice NU nu),iar pe DA doar atunci cand isi doreste el fff mult ceva.
Anuntam si noi 11 dintisori si 4 masele
O zi placuta va urez sarut

sus

Denunta
corybalan

Copii
PAULA SILVIANA: 15 ani - La Multi Ani!
CARINA MARIA: 10 ani, 3 luni

26.12.2010 12:58     citat 

Craciun Fericit si de la noi!!!!!!!
A venit si la noi mosul , Carina si Paula au fost super incantate de Mosul care le-a adus o papusa cu trusa de doctor la fiecare.Paula l-a olindat pe mosul i-a spus poezie dar nici Carina nu s-a lasat mai prejos i-a spus si ea la mosul oezia "catelus cu parul cret"(ham-ham- , mac, nuuuu , mac , ou , popo) au fost doua scumpe
Va pupam pe toti

Avem si noi 7 dintisori si 3 masele

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 4 luni

26.12.2010 1:06     citat 

286

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: