· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Administrative > Rugaminte
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4  »
subiect nou  raspunde
autor Rugaminte     
Planorista

27.04.2005 1:12   Rugaminte  citat 

Va rog frumos sa-mi interziceti si mie accesul ca sa nu mai fie loc de banuieli si suspiciuni de vreun fel. Multumesc.

sus

Denunta
nightwish

Copii
INGRID: 17 ani, 3 luni

27.04.2005 1:50     citat 

coome ooon zepellino! prostit

sus

Denunta
Planorista

27.04.2005 6:48     citat 

where? zambet

sus

Denunta
Planorista

27.04.2005 9:35     citat 

Pot sa stiu si eu de ce "va rog"-ul meu nu functioneaza? Am solicitat si pe privat si pe forum sa mi seinterzica si mie accesul. Musai sa ma apuc sa sparg niste pahare ca sa ma auda cineva?

sus

lumy24

28.04.2005 1:25     citat 

Plano iti poti seta singura calculatorul ca sa nu mai poti accesa site-ul Parinti.com
(asta in cazul in care ai devenit dependenta si vrei sa nu mai ai acces;..presupun ca stii ca banarea id-ului tau, nu va insemna ca nu poti in continuare sa accesezi site-ul ca "anonim").

Parerea mea! trag cu ochiul

sus

Denunta
gazzella

Copii
F: 16 ani
B: 14 ani
M: 8 ani, 7 luni

28.04.2005 1:52     citat 

----------
citat:
Plano iti poti seta singura calculatorul ca sa nu mai poti accesa site-ul Parinti.com
(asta in cazul in care ai devenit dependenta si vrei sa nu mai ai acces;..presupun ca stii ca banarea id-ului tau, nu va insemna ca nu poti in continuare sa accesezi site-ul ca "anonim").
----------

Lumi, cum se face?
Eu am devenit dependenta de forumuri cand ar trebui sa-mi sterg praful rad
Macar pana-mi spal geamurile ca-s opace plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Planorista

28.04.2005 3:01     citat 

----------
lumy24 a scris:
Plano iti poti seta singura calculatorul ca sa nu mai poti accesa site-ul Parinti.com trag cu ochiul
----------

Oh nu, Lumy, vreau sa-mi fie banat ID-ul! N-are nika de a face cu dependenta sau independenta. Am si eu ambitzul asta sa nu dau loc la suspiciuni cind mai apare cite un caz problema, sa ma tot banuie ca-s eu, mi se face greata de insinuarile permanente la adresa "unor membri"... sau nu stiu, poate am probleme la tartacutza. De fapt explicatiile nu-si au locul aici, au eu fixul asta ca vreau sa-mi fie interzis accesul.
Daca tot se face curatenie sa se faca pina la capat. S-ar scapa si doamnele de pe aici de niste dureri de cap si si-ar continua mai departe activitatea, nestingherite de prezenta mea.
Nu mai vreau sa fac parte din comunitatea asta si NU vreau sa ma retrag, vreau sa mi se interzica accesul.

sus

Denunta
Minteuan

Copii
David: 16 ani, 8 luni
Horea: 14 ani, 10 luni

28.04.2005 3:18     citat 

Carmen nu crezi ca ar fi mai simplu sa ocolesti mesajele celor care te deranjeaza sau pe care deranjezi? Poate sint totusi lucruri pe care ai vrea sa le afli de pe forum sau sa dai sfaturi celor care au nevoie de ele?
Zic si eu asa, alegerea e a ta pina la urma.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 15 ani, 2 luni
D: 10 ani, 8 luni

28.04.2005 4:46     citat 

De acord cu Simona sarut .

Nu-mi place deloc cand va suparati asa...mai bine ignorati mesajele rautacioase si gata. Forumul este util si sunt multe subiecte interesante...

sus

Denunta
lumy24

29.04.2005 9:52     citat 

----------
gazzella a scris:
----------
citat:
----------

Lumi, cum se face?
Eu am devenit dependenta de forumuri cand ar trebui sa-mi sterg praful rad
Macar pana-mi spal geamurile ca-s opace plang sau sunt foarte trist
----------

zambet Gazella - iti trebuie un program ptr "protectie parentala"*. Pui in lista site-urile pe care nu vrei sa le mai poti accesa, si gata!

*Programe utile si in cazul in care ai copilasi mai mari, care ar putea gasi cine stie ce ciudatenii pe Internet. In mod normal furnizorul de internet, pune si un astfel de program in pachetul de servicii.

sus

Denunta
admin

16.06.2005 7:29     citat 

cererea ti-a fost aprobata.

sus

Denunta
Planorista

16.06.2005 8:01     citat 

pai vad ca-s tot logata! surprins

sus

Denunta
Planorista

16.06.2005 8:02     citat 

si inca pot posta surprins

sus

Denunta
admin

16.06.2005 8:07     citat 

acum nu mai poti.

sus

Denunta
elsycutza

Copii
Elisa: 24 ani, 9 luni
Josefine: 15 ani, 9 luni
Lucas: 9 ani, 7 luni

16.06.2005 11:02     citat 

trist Mie imi placea de Plano...ca fara sa vreau sau cu rautate ...ma amuzam pe margine cum sariti cand apare ea. Pt Dumnezeu...niste vorbe nu fac rau..

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: