· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Administrative > Ce nu mai merge pe site ...
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  »
subiect nou  raspunde
autor Ce nu mai merge pe site ...     
Onush

20.09.2009 10:48   Ce nu mai merge pe site ...  citat 

Optiunea de unsuscribe la newsletter

Error Occurred
Please return back and try again. If problem continues, contact service provider.

in conditiile in care m-am mai plans si cu alta ocazie ca pe contul sotului meu au intrat mesaje de diverse feluri desi nu a formulat niciodata o optiune in acest sens.

sus

Denunta
Onush

20.09.2009 10:52     citat 

Incercand sa caut niste mesaje vechi, am descoperit ca nu pot accesa mesajele vechi ale Corei, Christei si ale lui KiKilinis.

De cautare nu mai poate fi vorba trist

sus

Denunta
Christa

Copii
Mona Julia: 13 ani, 3 luni

20.09.2009 9:53     citat 

----------
Onush a scris:
Incercand sa caut niste mesaje vechi, am descoperit ca nu pot accesa mesajele vechi ale Corei, Christei si ale lui KiKilinis.
----------

Daaaaaaaaaa! Pagina 1 mai merge, de la 2 incolo .... nu mai gaseste nimic. prostit

Inca o problema: http://www.parinti.com/modules.php?name...le=article

De ce acolo scrie ca ar fi 8 comentarii, se vad insa doar 5? Daca nu ma inseala memoria, constatasem problema asta si la alte articole.

sus

Denunta
lulu26

Copii
A: 12 ani, 9 luni
B: 12 ani, 9 luni

20.09.2009 9:58     citat 

da si eu am ineput da primesc mailuri de la o firma de jucarii care-si facea publicitate aici pe site, asta in conditiile in care eu nu am accesat site-ul respectiv niciodata, deci nu se pune problema sa ma fi abonat la vreun newsletter..
sper sa fie o anomalie confuz

sus

Denunta
allamarine1979

Copii
Alla: 12 ani

20.09.2009 10:30     citat 

----------
Christa a scris:

De ce acolo scrie ca ar fi 8 comentarii, se vad insa doar 5? Daca nu ma inseala memoria, constatasem problema asta si la alte articole.
----------

Asta o semnalasem si eu candva (nu de alta, da' nu mi se vedea comentariul rad )

sus

Denunta
Christa

Copii

29.09.2009 7:50   Re: Ce nu mai merge pe site ...  citat 

----------
Onush a scris:
Optiunea de unsuscribe la newsletter

Error Occurred
Please return back and try again. If problem continues, contact service provider.

in conditiile in care m-am mai plans si cu alta ocazie ca pe contul sotului meu au intrat mesaje de diverse feluri desi nu a formulat niciodata o optiune in acest sens.
----------

Reiau si eu aceasta problema, deoarece astazi am primit iar un newsletter "Casa si Gradina", cica "Ai primit acest mesaj pentru ca esti abonat la serviciile Sanoma Hearst Romania cu adresa XXX.", lucru pe care SIGUR nu l-am facut! nervos Si de ce nu ma mira ca linkul de la
"Pentru a nu mai primi aceast newsletter, click aici" IAR nu functioneaza?

Aici
http://www.parinti.com/Publicitatecutit...28839.html
se discutase o problema asemanatoare care atunci a fost rezolvata, sper sa se rezolve si de data asta, mai repede ca data trecuta! trist

sus

Denunta
admin

29.09.2009 9:42     citat 

Christa poti incerca sa vezi daca mai intampini problema ?
A fost fixat bug-ul de catre departamentul tehnic astazi .
Sper sa fie ok acum.

sus

Denunta
Christa

Copii

29.09.2009 2:50     citat 

De data asta a mers linkul de unsubscribe, insa as prefera ca in viitor sa nu mai fiu abonata la diverse newsletter fara acordul meu! prostit (presupun ca nu tu o faci, asa ca da-o pur si simplu mai departe, te rog. zambet )

sus

Denunta
lulu26

Copii

29.09.2009 5:36     citat 

eu continui sa primesc newslettere de la TOYZ.ro fara acordul meu, va rog sa-mi explicati cum este posibil asa ceva? daca problema persista intentonez sa-mi dezabilitez adresa de mail si sa ma retrag..nu se poate asa ceva, sunt date personale pt care corect ar fi sa mi se ceara permisiunea trist

sus

Denunta
Christa

Copii

29.09.2009 5:43     citat 

----------
lulu26 a scris:
eu continui sa primesc newslettere de la TOYZ.ro fara acordul meu, va rog sa-mi explicati cum este posibil asa ceva? daca problema persista intentonez sa-mi dezabilitez adresa de mail si sa ma retrag..nu se poate asa ceva, sunt date personale pt care corect ar fi sa mi se ceara permisiunea trist
----------

Ai incercat sa te dezabonezi, sau in mailurile alea nu e link de dezabonare?

sus

Denunta
lulu26

Copii

29.09.2009 5:46     citat 

am incercat, dar continui sa le primesc trist

sus

Denunta
admin

29.09.2009 7:43     citat 

----------
lulu26 a scris:
----------

In niciun caz nu primesti acest newsletter datorita faptului ca esti membru parinti.com.
Nu sunt trimise de noi .
Exista insa posibilitatatea daca ai castigat un concurs in care ei au fost sponsor sa iti trimita aceste newslettere deoarece in cadrul regulamentului accepti acest lucru.

Christa primea un newsletter de la o publicatie a firmei mama, ceea ce nu este cazul in ce primesti tu.

sus

Denunta
lulu26

Copii

30.09.2009 1:22     citat 

"©2006-2009 Doron Land. Toate drepturile rezervate S.C. Doron Land S.R.L.
Primiti acest mesaj in urma inscrierii dumneavoastra pe site-ul www.toyz.ro sau pe un site partener. Daca nu ati solicitat acest mesaj si considerati ca abonarea la newsletter-ul TOYZ s-a produs in urma unei erori, va puteti dezabona accesand contul dumneavoastra si debifand optiunea "newsletter", sau faceti click aici. "

zice ceva de site partener, de aia am crezut ca are vreo legatura cu voi
pe site nu gasesc nici o modalitate de dezabonare, mi se da posibilitatea doar prin a trimite un mail cu cererea de dezabonare, am facut-o pe la sf lui august, am mai trimis si azi unul

multumesc admin

sus

Denunta
EmmaT

Copii
Nepotica: Maria Alexia: 11 ani, 9 luni
Nepotica: Iris Miruna: 9 ani, 9 luni

02.10.2009 5:58     citat 

Foarte prost merge si recuperarea parolei...

Am incercat de 5 ori ( de la 11 pana la 18.30 )..de fiecare data imi venea confirmarea pe mail...ceream parola din nou si nimic...abia a 6-a ora a mers ochi peste cap

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 11 ani, 6 luni

02.10.2009 10:09     citat 

Buna seara
Poate s-a mai ridicat problema aceasta(daca da, imi cer scuze) sau poate doar eu o am. Este vorba de mesaje private. Acestea nu ajung la destinatie, sta cate un mesaj zile la rand la "mesaje in curs de trimitere". Chiar acum am sters unul pe care il trimisesem acum 4-5 zile. Am verificat si nu a ajuns la persoana respectiva si nu e prima data.
Multumesc.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: