· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > minunile anului 2009(290)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor minunile anului 2009(290)     
symonik

Copii
Maria Alexandra: 15 ani, 1 luna
Matei: 11 ani, 2 luni

25.01.2011 7:59     citat 

buna dimineata
multumim de listuta de actualizare Anca
La multi ani ,Crysy! sa-mi fie rusine trebuia sa ma uit pe prima pag sa ma informez dar na iti urez si eu azi.
Va servesc cu o cafeluta ca noi suntem matinali ,prima noapte cu o singura trezire foarte fericit

wooow Anca aveti un peisaj de basm ce frumos e acolooooooo
Si Raul ce zambaret sa-ti traiasca si ce casa mare ai!!!! Sa va fie de bine. Nu cred ca am abservat pana acum din poze ca aveti atata spatiu surprins .
woow ce caprioare ,le-a vazut si raul?cum a reactionat?sau e ceva obisnuit?
Va pupam pe toti sarut sarut sarut sarut sarut .
O zi frumoasa

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 7 luni
Zuza: 11 ani, 2 luni

25.01.2011 8:20     citat 

sarut sarut sarut sarut Crysy draga mea La multi ani! sa ai parte de tot ce-ti doresti alaturi de baietii tai dragi! sarut sarut sarut sarut sarut

Wow ce de zapada fetele!
Symo de ieri ma termina Keane cu omul de zapada sarut pupacim d-soara si dulcinelul! sarut

Anca caprioare! superb!
Raul veselia in actiune! rad sarut

sus

Denunta
roll

Copii
Diana-Nicoleta: 10 ani, 11 luni

25.01.2011 8:43     citat 

symonik, multumim de cafeluta!
crysy_m, La multi ani!
anca_szabo, ce frumos...un peisaj de vis!

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 11 ani, 5 luni
Al mic: 7 ani, 9 luni

25.01.2011 8:55     citat 

Neata!!

Rauuuul ce scump esti! sarut
Ce frumos, voi aveti caprioare, noi avem caini. prostit rad

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 11 ani

25.01.2011 9:04     citat 

Vai, ce frumos! Caprioare! Micutele, n-au ce manca. Raul, ce vesel esti!
Aseara am vazut Shine. Credeam cae mai frumos, dar m-a indispus. Apoi noaptea Dia nu putea sa respire pt ca a racit, D s-a simtit rau toata noaptea cu febra, frisoane, voma... deci nu prea am dormit. Macar sa treaca repede.
Se pare ca ninge. Sa vad cat tine.

sus

Denunta
symonik

Copii
Maria Alexandra: 15 ani, 1 luna
Matei: 11 ani, 2 luni

25.01.2011 11:03     citat 

multa sanatate Alexxya la intreaga familie
cu placere roll intr-un timp erai matinala te lasa sa dormi mai mult?
Ice mersi intoarcem si noi pupicii sarut sarut sarut sarut sarut va asteptam la zapada zambet zambet chiar ca e frumos afara vb alexxyei sa vedem cat tine.
Lidia cum se mai simte tata?
Ce tare suns si noi vrem caprioare in locul cainilor
De dimineata numai la peisajul ala de vis mi-e gandul

sus

Denunta
alexxya

Copii

25.01.2011 11:57     citat 

----------
symonik a scris:

chiar ca e frumos afara vb alexxyei sa vedem cat tine.

----------

Pai la noi a tinut prea mult. prostit Acum nu mai ninge, e soare si s-a topit orice urma de zapada. Iar Diana doarme si doarme si abea astept sa se trezesca sa mergem la paine ca mor de foame.

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 2 luni

25.01.2011 12:02     citat 

Salutare si de la mine!

Crysy la multi ani, sa ai parte de tot ce iti doresti!

Va mai citesc asa printre randuri, ca iar sunt prinsa pe la serviciu cu diverse chestii, acasa nu mai am chef de stat pe net, ca imi ajunge calculatorul toata ziua la serviciu.

Anca, asa coboara caprioarele la voi in mod regulat sau vin dupa mancare? La bunicii mei acasa, coboara din padure exact la ei in gradina, insa din an in in sunt mai putine.

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 1 luna

25.01.2011 12:18     citat 

ce frumos, anca sarut sunteti niste norocosi sarut

alexxya, sanatate tutror sarut

noi am fost la gradinita unde eduard s-a jucat f frumos...i-a placut rad . Eu am stat o ora si ceva de vorba cu directoarea, timp in care i-am comunicat asteptarile mele si temerile legate de gradinita. Acum ma simt mult mai bine ca am mai lamurit niste aspecte si sunt cu inima impacata ca-l dau acolo rad .

sus

Denunta
lidia_new

Copii
murmu=Maximilian Constantin: 11 ani, 2 luni

25.01.2011 1:26     citat 

LA MULTI ANI CRISY !!!!!!!!!!! tot ce-ti doresti si multe clipe de bucurie
fetele super pozele sarut sarut sarut sarut
tata e mult mai bn ,mutumim
asa...avem deja 3 masele,asteptem pe a 4-a

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 5 luni

25.01.2011 1:49     citat 

Alexxya, multa sanatate la toti sarut !

Smiri, bravo ca ati gasit gradinita. Eu ma gandeam sa mai astept pana la anul in primavara, si mi-e asa o sila sa caut pe aici o gradinita socat ...

Anca, ce frumos ca aveti caprioare sarut !

Crysy, am uitat sa-ti multumesc de sfatul cu alaptatul pe burta mea. Dar nu merge la noi, Teo nu mai sta de mult asa. Ma intind eu in pat, pe o parte, si el se aseaza langa mine cu popoul in sus si "mufat" si asa doarme. Doar ca din pozitia asta nu pot sa il transfer la el in pat fara sa il trezesc, asa ca seara deocamdata tot cu stat in fund cu el in brate si o tona de rabdare rezolv problema.
Urschulet, bravo pt adormit singuri, cu mine nu merge. Si eu sunt problema, in sensul ca daca ma stie pe acolo plange, intinde mainile sa-l iei din patut si suspina "mami!mami!" de ma termina. Cu buni, dupa-masa, daca ma fac nevazuta, nu misc, nu vorbesc, nu respir scot limba , adoarme singurel dar cu mine nici gand. Iar tati nu suporta sa il auda cum plange si ne cheama, asa ca nu ma pot baza pe el sa il puna seara in patut sa il culce prostit . Deh, crestem noi.

Si acum un filmulet cu Teo, in care el arata ca Botezatu e mic copil in materie de palariiscot limba

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 1 luna

25.01.2011 2:13     citat 

vai, lara, e ADORABIL sarut sarut sarut are niste ochisori superbi sarut

am uitat sa ma laud ca edi a spus primele 2 cuvintele legate: Uiti, mama! si cu alta ocazie: Mama, uiti! foarte fericit nu spune el multe, dar cate o data ma mai incanta cu cate ceva nou zambet

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 2 luni

25.01.2011 2:33     citat 

Buna fete.
Anca ce peisaj frumos aveti si Raul e un scump, ce se distreaza el prin ditamai spatiul foarte fericit sarut

Teo sa-ti pap ochisorii tai albastriiii prostit sarut

Alexxya sanatate; si eu as fi vrut sa vad filmul, dar daca zici ca nu ti-a placut, parca nu ma mai incanta.

Smiri ma bucur ca ati gasit o gradi pe placul vostru si mai ales pe placul lui Edi trag cu ochiul ; felicitari pt cuvintele.

Lidia cum e la lucru?multumita?

sus

Denunta
alexxya

Copii

25.01.2011 2:38     citat 

Rome, sunt eu prea sensibiloasa, motiv pentru care nici macar la tv nu ma uit, in afara de bingo rad Filmul nu e chiar asa trist...asa l-am perceput eu. Dar sunt convinsa ca e mult mai bun decat am lasat sa se inteleaga. Este despre viata unui muzician.
Lara, multumim! Ce scump si expresiv e! sarut
Smiri, deja legati cuvinte! Bravo!

Ultima modificare efectuata de catre alexxya la 25.01.2011 2:45, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 2 luni

25.01.2011 2:43     citat 

rad Alexxya am inteles scot limba , da stiu ca se vorbeste de el in documentarul care ju l-ai dat tu si de aceea eram curioasa sa-l vad zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: