· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 131
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 131     
hermine

Copii
Alexandru Ionut: 16 ani, 1 luna
Dominic Nicholas: 12 ani, 9 luni

27.01.2011 4:21     citat 

uite aici mei tai mai ieftin
eu tocmai ce am cumparat unul si sunt incantata

http://happyrooms.blogspot.com/search/label/Mei%20Tai

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 7 luni
Andra Diana: 12 ani, 3 luni

27.01.2011 4:33     citat 

Hermine, chiar sunt ieftine! Poate ne pui si o poza cu al tau. sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

27.01.2011 5:47     citat 

La multi anisori sanatosi Vladimir !!!! sa cresti mare ,frumos si sa ai parte numai de impliniri sarut sarut sarut

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 7 luni
Andra Diana: 12 ani, 3 luni

27.01.2011 5:57     citat 

Asa e ok? Sau nu? Chiar astept un feedback si nu ma deranjeaza.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 8 luni
Zuza: 13 ani, 4 luni

27.01.2011 6:29     citat 

Pe umar eu zic ca e bine si picioarele si unde vine inelul, daca pe spate materialul este desfasurat suficient eu zic ca e ok sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

27.01.2011 6:52     citat 

bilutza, iti seamana foarte tare minunea zambet sarut

sus

Denunta
Cristine

Copii
Cezara-Maria: 17 ani - La Multi Ani!
Mara Sofia: 13 ani, 4 luni

27.01.2011 6:53     citat 

eu am si mei tai si sling si wrap. tot fan wrap raman. in vara am folosit mult slingul insa in tandem cu si anume carutul. mei taiul imi place, dar ar trebui sa imi confectionez unul cu bretele muuuuuult mai late, cat sa ma simt cat mai aproape de wrap. Bilutza, ce bine va sta! Eu slingul uneori il puneam bine, alteori nu, insa stiam cand e bine atunci cand ma simteam eu comod. Materialul la spate uneori il dublam oarecum in partea de sus pentru ca gagalicea voia sa aiba libertate muuulta si nu voia sa o aceopere nimic pe sub brate.

sus

Denunta
madalinacret

Copii
Bogdan Cristian: 18 ani, 7 luni
Casian Radu: 12 ani, 10 luni

27.01.2011 7:16     citat 

Semn de carte !

sus

Denunta
lavinia_ionela

Copii
Octavian-Ioan: 12 ani, 4 luni
Sofia-Maria: 9 ani, 2 luni

27.01.2011 7:55     citat 

----------
claudis a iti permite timpul sa faci asta... prostit
----------

Am incercat odata si asa, doarme cu 10 minute mai mult si ma si chinui, ca dak il tin pe picioare, imi amortesc, dak il tin in brate ma dor.
Te uiti la el cum se clatina cu ochii inchisi si rupt de somn, dar dak il pun cu capul pe pernita imediat se incordeaza si da sa se ridice dak il ridic, sta in fundulet cu ochii inchisi si plange, dak il las in jos plange si mai tare.
Dar acum mai nou, dak vad ca nu adoarme usor il las sa se joace sau ma joc cu el pana vad ca i se inchid ochii si apoi il iau langa mine ii cant si asa adoarme (intre timp se mai zvarcoleste de vreo 2 ori dar adoarme repede). Somnul asta (dupa baita de seara) a 3 ore continuu, ceea ce pentru mine este suficient cat sa imi mai revin putin, dupa care se trezeste, bea un biberon de lapte si adoarme la loc, dar nu se stie cat de mult mai doarme dupa, poate sa doarma intre 30 min si 1-2 ore, timp in care se zvarcoleste in patut pana incepe sa planga.

La multi ani, Vladimir!

Bilutza superbe pozele, am si eu sling, l-am cumparat de vara trecuta, insa acum ma doare spatele ingrozitor si nu il mai pot purta pe Octavian in el, poate la primavara, vara cand va fi imbracat mai subtire. Insa atunci cand l-am cumparat Octavian era micut si m-a duceam sa imi fac piata, sau cand era mai marait, il bagam in sling si tacea automat, tot acolo si dormea.

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 12 ani, 7 luni
Irina Maria: 10 ani, 7 luni

27.01.2011 8:06     citat 

Fetelor nu stiu care din voi intreba de iaurturi, si spunea de care Danone. Nu prea recomand Danone pt copii, eu una ma feresc de Danone. Pt Iulian cumpar de la covalact e foarte bun, daca nu gasesc iau de la Napolact.

Am facut si eu paine de casa, acum e la cuptor impreuna cu niste cartofi frantuzesti. Mai am varza calita de ieri dar vreau sa am si pe maine mancare. Nu stiu de ce dar ma cam doare capul, am fost asa cam toata ziua, cred ca nu mi-am mai luat vitaminele si de asta. Uoff e nasol, trebuie sa incep sa iau iar.

hermine voiam sa iti multumesc de link. AM trimis si eu un mail sa intreb ce si cum ca sunt tare incantata si voiam de mult mei tai.

Merg sa vad painita!

Voiam sa urez si eu La multi ani puiului Vladimir, a eu ciocolata de casa dupa reteta ta acum este la frigider, prea am vazut eu ca multe fete au facut-o, si mi-au facut pofta.

sus

Denunta
ana_348

Copii
M: 17 ani, 2 luni
D: 12 ani, 8 luni

27.01.2011 8:37     citat 

buna seara zambet

La multi ani, vladimir!

am incercat sa va citesc dar de 2 zile am niste dureri de cap...enervante...in shimb am inceput sa mai mananc, a ea ziceam.
luara, nu e mai bine. Nici mai rau...e la fel...nu stiu daca e semn bun sau rau. Cu gatitul, incerc sa-mi fac preocupari, doar atat.
simo, n-am fost cu maia. O sa merg la tipa aia dar astept sa poata si el, nu ma pot duce singura. Sper vinerea viitoare...Ai auzit ceva de ea?

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 12 ani, 8 luni

27.01.2011 8:53     citat 

hello!

am fost la promotii la carre4 foarte fericit am luat forme de chec , mai aveam dar...daca tot e promotie! rad am mai luat cate ceva...nu va mai plicti! prostit

madalina super bucataria! ai spatiu acum special pt masinuta de spalat vase! zambet sa stapaniti sanatosi bucataria noua! baietii parca-s doua copii fidele! una mica si una mare! copii de-ale tale! scot limba

biencut iar ai zis de cioco...am l;uat si eu lp dar numai 200 gr ...sa fac incercarile mai ...mici! vad ce iese si mai incerc...fac si eu ca simo! rad poate incepe sa mi se intareasca si mie..painea in loc de cioco foarte fericit rad rad rad

bilutza fain slingul sau...warpul...nu fac diferenta...nici acum jenat

raliu eu ii dau amaliei iaurt de la napolact, numa' bun se cheama! nu cred ca e prea bun danone...eu nu am incredere in ei ochi peste cap

simo sanatate la baiat dar si bunicului! sarut sa vii cu vesti bune! zambet

ana
asta cu foamea e semn bun! trag cu ochiul sarut

pe-aici!

sus

Denunta
Byu

Copii
Iulian Gabriel: 12 ani, 7 luni
Irina Maria: 10 ani, 7 luni

27.01.2011 9:47     citat 

Fetele mi-a.

E drept ca n-am uns-o cu nimic deasupra dar e asa buna la gust si coaja e crocanta.

ancutza felicitari pt achizitii!!!Spor la ciocolata de casa.Dupa ce reteta faci?

lavinia sper sa-ti iasa buna cioco.

sus

Denunta
ancutza_anca

Copii
Amalia: 12 ani, 8 luni

27.01.2011 9:58     citat 

byu ai facut painea dupa reteta proprie? e foarte aratoasa! prostit te cred ca si gustoasa! azi m-am inspirat de la tine cu varza calita si pt desert am facut praji aia ff simpla cu mere taiate! foarte gustoasa si ea! si acum savurez cateva bucatele! ciocolata o s-o fac dupa reteta ta, insa va fi injumatatita ca si cantitate; si asa au zis fetele ca iese suficienta! scot limba
am luat azi niste pulpe de pui...oare ce sa fac din ele maine?! confuz

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: