· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010!! Cap. 141
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010!! Cap. 141     
Raliu

Copii
Adina mica printesa: 12 ani, 5 luni

09.02.2011 10:55     citat 

Buna dimineata fetelor sarut
In primul rand La multe luni si multi ani sanatosi Layla,Victor,Iuri sarut
La multe luni si multi ani sanatosi si iubitei mele Adinusa sarut
Va multumesc din suflet pt urari sarut sanatate multa si puiutilor vostri sarut
Fetelor eu am o alergie ce ma omoara,i fiecare primavra aceeasi poveste,ma ustura ochii de mor,ma mananca nasul pe afara de mor,mi se inrosesc ochii,stranut la greu,vai de mine, socat prostit
Ieri am fost plecati toata ziua la plimbare,e asa cald aici,sunt 20 de grade ziua sarut ,azi trebuie sa mergem sa.l programam pe tati la dentist ca saracu are niste dureri trist
Merg sa iau micul dejun,pupici si va multumesc again sarut

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 16 ani, 7 luni
Andra Diana: 12 ani, 3 luni

09.02.2011 11:06     citat 

Fetelor, am intrat repede sa va spun ca sunt super entuziasmata! Am spalat azi prima oara cu nucile de sapun si am pus: un tricou alb murdarit cu piure de legume, un tricou alb stropit cand am blenduit niste capsuni...si altele, si au iesit foarte curate si cu un miros asa fresh! I'm happy!!! rad

La multe lunite sarbatoritilor!

si pentru ca sunt capiata...eu nu-mi dau seama cine e Ral Iove pe FB. ma poate ajuta cineva, sa ma lumineze si pe mine? jenat

sus

Denunta
Cayia

Copii
V mare: 17 ani, 2 luni
V mic: 12 ani, 1 luna

09.02.2011 11:07     citat 

----------
geo_narcisa a mi se par mai autentice asa filmate de mine!!!
Dar eu chiar astept critici....daca e cazul scot limba trag cu ochiul Dar , neaparat PAREREA sincera!!!!!!!!!!!!!!!!!11 si NEAPARAT o parere!!!! foarte fericit
----------

daca te referi la ultimul mesaj, cred ca am postat de-odata, adica am vazut instructiunile tale abia dupa ce am trimis mesajul. si mi se par ok. Eu as scriu mai multa poveste despre mei tai, o poveste care sa vanda, despre chinezi, despre cum isi purtau copiii etc. si in plus, nu-mi place cum iti incepi recomandarile si anume cu " nu se recomanda" trag cu ochiul
Deasemenea, tot la recomandari ai bagat treaba cu e mai usor ca la sling dar mai greu ca la wrap...parerea ta, a obicei cine vrea sa cumpere un mei tai, cu siguranta a alt instrument de purtat si e posibil sa creada altceva decat tine.
In rest mie imi place. si imi place si ca ai filmat chiar tu instructiunile si nu ai folosit neapatrat filmuletele care exista pe youtube.
Daca nu as fi indragostita de wrap cu siguranta mi-as comanda si eu unmei tai de la tine trag cu ochiul

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.02.2011 11:13     citat 

Neata'

La multe, multe lunite sarbatoritilor de astazi!

----------
geo_narcisa a eu!!!!!! Ca pe aici mai totul place la toata lumea!!! trag cu ochiul

----------

narcisa, eu vad un pic altfel situatia:
- mi se pare normal ca atata timp o mamica (croitoreasa sau nu )croieste ceva pentru puiul sau, sa fie admirata sarut !
- perso, ca si culori, mie nu mi-a purtat, in mod normal se testeaza cateva ore bune , inainte de achizitionare (asa este in Fr);
- parerea despre produsul in cauza o poate spune doar persoana care l-a as vrea sa-i iau si ceva pt mancarimile astea. Stiti sa existe ceva in farmaciile noastre, un unguent, o solutie, ceva care sa poata fi dat la bb de 4 luni?

----------

no, acuma imi dau si eu cu parerea...nu ii cumpara tu nimica, sfatuieste-o sa mearga cu bb la dr de fam (in urgenta), daca nu poate astepta rdv-ul cu pediatrul!

in cel mai rau caz sa intrebe la farmacie, crede-ma ca daca este "afara" asa cum spui, va gasi rezolvarea corecta!
zambet

sa aveti o zi buna ! zambet

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 12 ani, 8 luni
Natalia Maria: 10 ani, 1 luna

09.02.2011 11:14     citat 

Cayia mersic, o parere de care aveam nevoie!!! sarut Stiu, ii lipseste caldura, dar voi lucra si la asta!trag cu ochiul sarut
Ralu ma refeream strict la prezentarea blogului, ca in rest sunt fff nemultumita de materiale, de aspectul lor in sine, de aceea imi voi lua de la ikea, acolo e alta poveste! trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.02.2011 11:22     citat 

----------
bilutza a pentru ca sunt capiata...eu nu-mi dau seama cine e Ral Iove pe FB. ma poate ajuta cineva, sa ma lumineze si pe mine? jenat
----------

Raliu

sus

Denunta
Raliu

Copii

09.02.2011 11:23     citat 

----------
citat:
bilutza

si pentru ca sunt capiata...eu nu-mi dau seama cine e Ral Iove pe FB. ma poate ajuta cineva, sa ma lumineze si pe mine?

----------

rad rad ce-am mai ras,EU SUNT INCULPATA scot limba

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 14 ani, 10 luni
Victor Adrian: 12 ani, 6 luni

09.02.2011 11:24     citat 

La Multe lunite Iuri, Victor Robert, Adina, Layla!

sus

Denunta
bilutza

Copii

09.02.2011 11:26     citat 

[quote:a1922a3102="ralu-mada"

[quote="bilutza"]"bilutza"]"bilutza"]... Astazi ii trimit un pachet cu niste lapte ah si as vrea sa-i iau si ceva pt mancarimile astea. Stiti sa existe ceva in farmaciile noastre, un unguent, o solutie, ceva care sa poata fi dat la bb de 4 luni?

----------

no, acuma imi dau si eu cu parerea...nu ii cumpara tu nimica, sfatuieste-o sa mearga cu bb la dr de fam (in urgenta), daca nu poate astepta rdv-ul cu pediatrul!

in cel mai rau caz sa intrebe la farmacie, crede-ma ca daca este "afara" asa cum spui, va gasi rezolvarea corecta!
zambet

sa aveti o zi buna ! zambet
----------

Offf, Ralu, merg regulat cu el la medic, dar desi a testul; de alergii ca e abia peste 4 luni. trist

sus

Denunta
bilutza

Copii

09.02.2011 11:36     citat 

----------
Raliu a pentru ca sunt capiata...eu nu-mi dau seama cine e Ral Iove pe FB. ma poate ajuta cineva, sa ma lumineze si pe mine?

----------

rad rad ce-am mai ras,EU SUNT INCULPATA scot limba
----------

rad rad rad Scuze, Raliu!

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.02.2011 11:42     citat 

----------
geo_narcisa a NEAPARAT o parere!!!! foarte fericit
----------

ok, am permisiunea ta foarte fericit :

- in mesajele anterioare am scris de ce nu pot critica mei taiul, insa am o problema cu designul site-ului ..nu imi place. Verde, roz. (mi se par intepatoare ochiului)...parerea mea: alege niste culori neutre jenat
- banda care se deruleaza in sus_ul paginii, e obositoare trist

- la rubrica despre mei tai , perso, n-as vorbi despre curiozitatea trecatorilor ci mai degraba despre beneficiul adus de purtat , as pune accentul pe relatia mama-copil sarut

impresie la prima vedere scot limba

sus

Denunta
Raliu

Copii

09.02.2011 11:50     citat 

no problem biluta sarut

sus

Denunta
dincamsimona

Copii
Matei Alexandru: 14 ani, 10 luni
Victor Adrian: 12 ani, 6 luni

09.02.2011 11:55     citat 

narci..eu m-am cracanat de ras cand l-ai pus pe Iuri in spate..
Deja ma imaginam intr-o parcare, dupa ce coboram din masina, chinuindu-ma rad
o sa iti spun cum e cand o sa primesc mei-ul cuscrei tale trag cu ochiul
Ancutza..am visat aseara ca am primit mei-ul . si era din rafie rad
si te sunasem disperata ca e prea tare, ca ma zgarie...
Era roz bombon rad
Cred ca ar tb sa pun si eu filmulete cum fac bijuurile rad

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

09.02.2011 11:55     citat 

narcisa, am omis in mesajul anterior :

(strict parerea mea) asteapta pozele profi...daca vrei un site profi !

autentic sau nu, tu ai fact acest blog pentru a pe mine,nu ma atrage jenat ( stiti voi "pasarica"mea: sunt pretentioasa tare foarte fericit )!

no, daca mai vrei critici, mai analizez scot limba

sus

Denunta
geo_narcisa

Copii
Iuri Vladimir: 12 ani, 8 luni
Natalia Maria: 10 ani, 1 luna

09.02.2011 12:08     citat 

Ralu rad rad rad mai cauta! Inca rezist!!! foarte fericit ma crezi ca aveam culori neutre si le-am schimbat tocmai ca mi-au placut la un alt blog, coincidenta sau nu scot limba tot despre mei tai! si tocmai asta mi-a el se cracana de ras n-ai vazut? rad rad rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: