· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Minunile anului 2010 ! Cap. 147
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Minunile anului 2010 ! Cap. 147     
cry_styna

Copii
Miruna Maria: 10 ani, 5 luni
Karina-Ioana: 8 ani, 2 luni

18.02.2011 9:56     citat 

neatza si de la noi...intram din an in an...dar ne e tare drag sa va citim!
La multi ani, Ralu!
La multi ani Ionelita!
La multi ani, Radu!

Dumnezeu sa va dea sanatate si fericire si iubire si...tot ce va doriti!

Si pentru ionelita noastra draga:
http://www.parinti.com/modules.php?name...12#1208212

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
antoniav

Copii
VICTOR ANDREI: 13 ani, 8 luni
DRAGOS IOAN: 10 ani, 10 luni

18.02.2011 10:01     citat 

Buna dimineata!

LA MULTI ANI FERICITI SI CU SANATATE RADUCULE!

LA MULTE LUNITE RARES! sarut

sus

Denunta
antoniav

Copii

18.02.2011 10:03     citat 

LA MULTI ANI RALU SI IONE ! SA FITI SANATOASE SI FERICITE!

http://felicitari.rol.ro/felicitari/tri...ea_ta_159/

Ultima modificare efectuata de catre antoniav la 18.02.2011 10:08, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.02.2011 10:07     citat 

Dragele mele,

Multumesc tuturor pentru urarile facute , pur si simplu mi-ati inseninat ziua. ...sarutsarutsarutsarutsarut !

E randul meu sa urez ionelitei un sincer si calduros la multi ani, insotit de cele mai minunate ganduri ! sa fi sanatoasa, fericita, implinita si sa te bucuri mereu de familia ta !! sarut

La multi ani cu sanatate si fericire pentru Radu! sarut

sus

Denunta
antoniav

Copii

18.02.2011 10:08     citat 

Nu reusesc sa postez o felicitare jenat trist

http://felicitari.rol.ro/images/stories...pupici.jpg

sus

Denunta
ralu-mada

Copii
D
S
E

18.02.2011 10:20     citat 

----------
dincamsimona a scris:

Ralu_..zi-ne de surpriza..ca eu nu mai pot foarte fericit
----------

pentru altii , poate, ceva banal...pentru mine extraordinar : un weekend la Paris !...nu-mi vine sa cred sarutsarutsarutsarutsarutsarutsarut

cand eram micuta imi doream ca la 25 de ani sa imi serbez aniversarea la Paris, sub turnul Eiffel, exact ora 12.00 (cand m-am nascut).....eh...n-a fost sa fie, dar sotul stia de acest gand ascuns si iata ca la cei 28 (sper, daca nu apare ceva neprevazut) sa fiu la aceeasi ora sub turn sarutsarutsarutsarutsarut

sunt...nu stiu, nu imi gasesc cuvintele...o reala surpriza, recunosc ca am vizitat Parisul dar azi, se implineste un vis sarut sarut sarut sarut , sau poate mai mult de atat, caci sunt si in compania puiutilor mei sarutsarut

va imbratisez cu mult drag, va multumesc din suflet...si am sa va "cinstesc" (zilele astea jenat ), caci ma grabesc sa pregatesc valizuta !

va pup si va doresc tuturor o zi frumoasa sarut

sus

Denunta
bilutza

Copii
Maria Daria: 15 ani
Andra Diana: 10 ani, 8 luni

18.02.2011 10:22     citat 

Ralu, sa ai o zi minunata! sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii

18.02.2011 10:23     citat 

ralu...ce frumos! sarut sarut sarut ...parca imi vine sa plang...pentru ca gesturile astea "banale"....sunt extraordinare!
distractie placuta! si desigur....asteptam poze! sarut

sus

Denunta
cristina79

Copii
Claudia: 16 ani, 2 luni
Sebastian : 10 ani, 11 luni
Sabrina Petronela: 8 ani, 9 luni

18.02.2011 10:24     citat 

Fetelor, m-ati intrebat cum fac eu economie la apa, la gaz.......pai eu am apartament mic, de 2 camere, 45 metri patrati, este la mansarda, deasupra am pod, 2 pereti exteriori, dar e foarte bine izolat...l-am luat acu 3 ani, dar suntem foarte multumiti de el, ca mentine caldura iarna, iar vara nu e exagerat de cald, am rezistat fara ac, doar cu ventilator......am termostat, si cand fac mancare se mai incalzeste in casa....dar iarna asta a fost usoara, pana acum...cel mai mult mi-a venit la gaz 120 lei intr-un an, pe luna ianuarie, dar au fost zile intregi temperaturi afara de -20 grade
iar apa folosesc la bucatarie non stop cand am vase in chiuveta, nu suport sa le las nespalate, baie la copii de 2 ori pe saptamana, noi cam la fel, masina de spalat merge de 2-3 ori pe saptamana...dar am baia mica si o cada inalta si ingusta, nu trebe prea multa apa sa se umple....aici avantaje si dezavantaje...

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

18.02.2011 10:32     citat 

cry_stina sarut multumesc mult de tot sarut

antonia,nu fi trista zambet am vazut felicitarea sarut multumim frumos sarut

ralu,ms pt urari sarut asemenea si tie sarut
super surpriza sarut distractie placuta sarut

sus

Denunta
puimihai

18.02.2011 10:33     citat 

Inca odata "la multi ani!" mamicilor sarbatorite ! si ca de obicei urarea mea pt. pitici: sa fie sanatosi si voiosi toti fie ei sarbatoriti(e) azi sau nu...intr-un fel ma gandesc ca ar trebui sa le sarbatorim copilaria in fiecare zi sarut

daca ieri m-am fofilat de unele chestii...azi nu mai am sanse...asa ca va pup pe toate, va urez o zi frumoasa si poate mai tarziu mai arunc un ochi (de viitoare soacra foarte fericit ) spre voi exclamatie sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii

18.02.2011 10:38     citat 

ionelita...cu mare drag! sarut

si poate va era dor de Miruna scot limba rad

sus

Denunta
puimihai

18.02.2011 11:03     citat 

nu ma pot abtine:
crystina ai o bondoaca SPLENDIDA exclamatie Sa creasca mare si sanatoasa, ca de frumoasaaaa....i-a dat Dumnezeu pentru inca 10 fete exclamatie sarut sarut sarut

sus

Denunta
ionelita

am nascut deja!

18.02.2011 11:10     citat 

Doamne ce frumoasa e Mirunica sarut sarut sarut sarut ii sta super in halat sarut

sus

Denunta
cry_styna

Copii

18.02.2011 11:10     citat 

pui, ionelita ...multumesc! jenat sarut sarut sarut
si intradevar e bondoaca...are deja 7400 surprins ... e indesata buburuza! foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre cry_styna la 18.02.2011 11:11, modificat de 1 data in total

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: