· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Sanatatea copiilor >Sanatate > A slabit careva cu suplimentele alimentare acaiberry900?
< subiectul anterior :: subiectul urmator >
subiect nou  raspunde
autor A slabit careva cu suplimentele alimentare acaiberry900?     
ionut84

24.01.2013 10:11   A slabit careva cu suplimentele alimentare acaiberry900?  citat 

Eu le-am folosit si am slabit, dar m-ar interesa sa cunosc si alte persoane care au folosit suplimentele astea!

sus

Denunta
bianca34

18.02.2013 12:30     citat 

Si eu le-am folosit timp de 3 luni. Pot sa spun ca am reusit sa slabesc in jur de 7 kg. Nu stiu daca e neaparat efectul pastileleor sau efectul dietei si exercitiilor fizice, dar cert este ca am slabit! Ma bucur enorm de acest lucru si sper sa va ajute si pe voi!

sus

Denunta
vali23

19.02.2013 10:17     citat 

Am slabit si eu cu ele,dar a trebuit sa tin o dieta alimentara destul de stricta!Pe cutie scrie ca trebuie sa faci exercitii si sa mananci sanatos in timpul tratamentului. Oricum isteria acai a ajuns si in Romania:))

sus

Denunta
bianca34

27.02.2013 11:27     citat 

Ma bucur sa aud asta Vali. Ar fi bine sa ne mentinem greutatea deoarece eu cel putin ma simt foarte bine asa:)

sus

Denunta
markolino

18.11.2014 1:39   Pastile de slabit Acaiberry900  citat 

Suplimentele pe baza de acai sunt foarte bune pentru slabit si detoxifiere din cauza faptului ca nu provoaca efecte secundare si isi face efectul destul de repede!

sus

Denunta
AmiraS

13.12.2014 4:24     citat 

eu nu cred in suplimente si retete minune
Daca vrei sa slabesti si sa nu ai probleme de sanatate mai incolo eu zic sa te duci la nutritionist.
asa e cel mai bine!

sus

Denunta
DavidLacramioara

18.12.2014 5:11     citat 

Eu ma duc la Dr Luminita Florea de la provita si sunt foarte multumita, o recomand cu incredere!

sus

Denunta
janas

25.02.2015 12:16     citat 

Trebuie sa avem grija cu silueta noastra pentru ca kilogramele in plus pot provoca probleme de sanatate.

sus

Denunta
gelutzu

07.07.2015 12:13     citat 

Cu totii vrem sa slabim si sa scadem in greutate, dar din pacate de multe ori nu ne tinem de aexercitiile fizice sau de dieta alimentara pe care trebuie sa o urmam. Din aceste cauze ne trezim ca nu slabim atata cat dorim si asta ne demotiveaza foarte tare si nu ne mai concentram asa cum trebuie pentru a elimina kilogramele in exces.

sus

Denunta
paveltrinca

28.02.2017 1:28     citat 

Suplimentele pe baza de acai sunt eficiente, dar la fel sunt si cele pe baza de mango, ardei iute sau lamaie.

sus

Denunta
bebenea

15.05.2017 12:44     citat 

----------
gelutzu a scris:
Cu totii vrem sa slabim si sa scadem in greutate, dar din pacate de multe ori nu ne tinem de aexercitiile fizice sau de dieta alimentara pe care trebuie sa o urmam. Din aceste cauze ne trezim ca nu slabim atata cat dorim si asta ne demotiveaza foarte tare si nu ne mai concentram asa cum trebuie pentru a elimina kilogramele in exces.
----------

Foarte utile aceste informatii!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> 
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: